Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak w temacie.
Z uwagi na to, że jakoś nigdy nie udaje mi się z Wami spotkać i nie ukrywam, że mi tego brakuje, chciałam zaproponować ustalenie spotkania wcześniejsze.

Proponuję sobotę, 17.11, 17 urodziny Elessara tak poza tym Big Grin

Co Wy na to?
a może tydzień później?
krakusy, zabierzcie głos Smile
Elessar w swoje urodziny będzie grał na festiwalu w Andrychowie, więc Elessarowi nie pasuje Wink Ale poza tym - bardzo chętnie Smile
Na razie 2 głosy na nie. To co, 24?
hmm. mój głos musi zostać odliczony. 24 również nie mogę. Grafik w pracy + ważne wydarzenia w Poznaniu.
Ale mieszam... :wstyd:
Olu, najlepiej będzie jak zaproponujesz termin, miejsce i godzinę. Wiesz jak jest w Krakowie, w temacie prawie nikt się nie odzywa, ale zawsze pojawia się większość Wink

Jeśli o mnie chodzi, to na dzień dzisiejszy pasuje mi każdy termin, ale fajnie by było gdyby Elessar się pojawił, więc może 24.11?

Słoneczności
Ola
wstępnie wyrażam zainteresowanie... tylko jak będzie wyglądać sprawa noclegu Tongue
Ola napisał(a):ale fajnie by było gdyby Elessar się pojawił, więc może 24.11?
Tak, wiem, plakat. Big Grin
Elessar napisał(a):Tak, wiem, plakat. Big Grin
Plakat, czyli?
Nowhere Woman napisał(a):Na razie 2 głosy na nie. To co, 24?
A może... 1wszy grudnia? Wtedy bowiem, szykuje się duży koncert 'kaczmarowy', więc byłaby okazja połączyć przyjemne z pożytecznym. Smile Szczegóły koncertu będą podane najprawdopodobniej lada dzień.
Koncert, rozumiem, w "Spotkaniu z Balladą"?
Nowhere Woman napisał(a):Plakat, czyli?
Jeśli czegoś nie pomyliłem to mam dla Oli plakat, ten, który Robert dawał w Kołobrzegu. Po prostu brak okazji żeby go wcześniej przekazać Smile
Kuba Mędrzycki napisał(a):A może... 1wszy grudnia? Wtedy bowiem, szykuje się duży koncert 'kaczmarowy', więc byłaby okazja połączyć przyjemne z pożytecznym. Smile
Kto gra, kto gra? Wink
Elessar napisał(a):
Kuba Mędrzycki napisał(a):A może... 1wszy grudnia? Wtedy bowiem, szykuje się duży koncert 'kaczmarowy', więc byłaby okazja połączyć przyjemne z pożytecznym. Smile
Kto gra, kto gra? Wink
No, ja oczywiście chciałbym abyś Ty także Elessarze wystąpił.
Tak jak pisałem, za kilka dni, będzie można już podać szczegóły.
Elessar napisał(a):mam dla Oli plakat, ten, który Robert dawał w Kołobrzegu.
Sorry za OT. Widzę, że nie tylko ja długo oddaję plakat z Kołobrzegu Big Grin
tmach napisał(a):
Elessar napisał(a):mam dla Oli plakat, ten, który Robert dawał w Kołobrzegu.
Sorry za OT. Widzę, że nie tylko ja długo oddaję plakat z Kołobrzegu Big Grin
Tak, tylko Elessar od tego czasu Oli nie widziałSmile Ty zaś ...ekhm ekhm....Smile zapominaszSmile
mi w sumie każdy termin pasuje, więc chętnie się pojawię (chyba, że w ostatniej chwili coś wyskoczy) Smile
Ja od 28 listopada jestem na trzydniowym szkoleniu w Krakowie, więc gdyby tak coś więcej o tym koncercie rzekł ktoś...
Elessar napisał(a):mam dla Oli plakat
tylko dla Oli :evil:
Dobrze. Czyli 1 grudnia? Spotkanie z balladą? Koncert pewnie się zacznie o 20, więc może wcześniej? Na przykład w Porcie o 17 (chociaż słyszałam plotki, że Port podobno ostatnio strasznie się zepsuł... Prawda-li to czy szatański apokryf)?
Nowhere Woman napisał(a):Czyli 1 grudnia? Spotkanie z balladą?
1 grudnia - tak, Ballada - raczej nie. Za kilka dni wszystko będzie wiadomo.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Za kilka dni wszystko będzie wiadomo.
aleś tajemniczy Wink
Mat napisał(a):
Elessar napisał(a):mam dla Oli plakat
tylko dla Oli :evil:
A ja mam plakat dla Elessara Smile
Widzę, że temat się niestety urwał, a do 1 grudnia jeszcze prawie miesiąc... Ja ze swojej strony po przeprowadzeniu wywiadu środowiskowego zaproponowałbym ten piątek albo sobotę. Mogę wtedy zapewnić też co najmniej kawałek podłogi.
Wstępna lista: (jak komuś nie pasuje niech się wykreśli :' , a jak kogoś pominąłem można się dopisać Smile )

1.Adam_Leszek
2.Leszek
3.Jiri
4.Stopawel
5.Nowhere
6.Arachia
7.Mat
8.Elessar
9.Ola
10.partycja
11.czapon
12.Łukasz
13.Gniewomir
Miałam być w najbliższy weekend w Gdańsku, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że pojadę dopiero za tydzień, więc na razie nie wykreślam się z tej listy. Smile

Słoneczności w ten mroźny poranek Smile

Krasny

Ale jaki jest termin ostatecznie?
Dla tych osób, z którymi się kontaktowałem to nie ma raczej znaczenia, więc może być sobota (t.j. 10 listopad) jeżeli ktoś miałby np. dojechać z daleka.. Wypowiedzcie się Smile

Krasny

A nie ten pierwszy grudnia? 10 listopada to jakoś za rychło.
Do 1-ego grudnia jeszcze daleko.. Z Warszawy do Krakowa można się dostać w niecałe 3 h, więc mógłbyś jeszcze na 10. zdążyć Smile
Proponuję 17 listopada. W najbliższy weekend wybieram się do Żywca leczyć oskrzela gęsim tłuszczem i spirytusem (i Żywcem).
partycja napisał(a):Proponuję 17 listopada
Siedemnasty jest kiepski Sad
Stron: 1 2 3