Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Magisterka - Jacek Kaczmarski (1957-2004) - życie i twórczoś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Rowniez zycze powodzenia i z niecierpliowscia czekam na publikacje Smile
Oddychac gleboko, nie martwic sie. Magisterka z JK to po prostu male piwo w porownaniu z doktoratem o JK ktory Cie czeka...
thomas.neverny napisał(a):Magisterka z JK to po prostu male piwo w porownaniu z doktoratem o JK ktory Cie czeka...
Przeceniasz mnie :]
Bedziesz mogla miec range "adMagistrator" Wink
Obroniona Big Grin

Ocena za pracę - bdb Smile
Ocena z obrony - bdb Smile

I propozycja wydania pracy :Smile
No moje najserdeczniejsze gratulacje! Smile
Również gratuluję *-`-
Sądzę, że niewielu "broniących się" naprawdę interesowało się tematem swojej pracy - to Ci dało przewagę już na starcie Big Grin

Pozdrawiam
Zeratul
Serdeczne gratulacje! Smile
Dołączam się do gratulacji!! Smile
Zeratul napisał(a):Sądzę, że niewielu "broniących się" naprawdę interesowało się tematem swojej pracy - to Ci dało przewagę już na starcie
z całą pewnością Smile jednak dobrze robić to co się lubi Smile Gratuluję Ann
Ann, i ja gratuluję Smile przyjmij ciepłe słowa uznania za takie dobre wyniki.
Życzę (Tobie, ale bardziej nam wszystkim Wink) szybkiej publikacji
pozdrawiam
Ela
Ann, jak najserdeczniej gratuluję. Poproszę kopię publikacji z autografem Big Grin
No to pijem aż oślepniem Big Grin . Bardzo się cieszę i gratuluję!
Ja równierz do gratulacyi przyłączam się, pani mgr! A sobie życzę szybkiego przeczytania nowej publikacji o Mistrzu Wink
Gratulacje. Szkoda, że nie ma opcji dawania kwiatów, zamiast piwa, bo Ann należy się duuuuzo takich bukietów.
Dołączam do gratulacji. Piękna chwila - mieć ten ostatni egzamin za sobą. Big Grin
Ann, serdecznie gratuluję!
Dauri
Gratulacje, AdMagistratorko Big Grin
O KURDE BALANS !

No i bardzo dobrze ! A mowiac szczerze, to nigdy az tak sie o Ciebie nie martwilem - wydawalo mi sie ze powinnas to zaliczyc bez problemow.

Jesli liczysz na to ze Cie (tj Twoje wypociny) wydadza, to byc moze nalezaloby najpierw sprawdzic czy ci co Ci to (ustnie) obiecali sami nie czekaja w kolejce...

PODRZUC PRZY OKAZJI TEN TEKST....

PZDR i DBRNC
TN
Ja też się dołączam do długiej kolejki gratulujących świeżo upieczonej Pani Mgr i cieszę się, że mogłem mieć malutki udział w tym sukcesie *-`-
A kiedy możemy liczyć na pracę doktorską? Wink
*-`-
Simon napisał(a):Piękna chwila - mieć ten ostatni egzamin za sobą.
Jeszcze doktorat Big Grin
Torrentius napisał(a):Jeszcze doktorat
O ile Ann się będzie w to bawić. Smile
fala napisał(a):Życzę (Tobie, ale bardziej nam wszystkim Wink ) szybkiej publikacji
Zależy co rozumienie przez "szybką publikację" :rotfl:
michalf napisał(a):Poproszę kopię publikacji z autografem Big Grin
Autograf - nie ma sprawy Tongue Z resztą może być trudno Wink
thomas.neverny napisał(a):Jesli liczysz na to ze Cie (tj Twoje wypociny) wydadza, to byc moze nalezaloby najpierw sprawdzic czy ci co Ci to (ustnie) obiecali sami nie czekaja w kolejce...
O to bądź spokojny Smile)
Jarosław L. napisał(a):A kiedy możemy liczyć na pracę doktorską? Wink
Torrentius napisał(a):Jeszcze doktorat Big Grin
Przeceniacie mnie ;(
To ja też ten autograf... Z kopią publikacji, jeśli można Smile

Krasny

...............
Albo chociaz autograf do sciagniecia Wink
Gratulacje dla Pani magister Wink

Pozdrawiam
Krasny napisał(a):Rozumiem że z racji planów publikacji nie ma szans na upublicznienie tekstu na stronie?
Dobrze rozumiesz.
ann napisał(a):Obroniona Big Grin
Serdecznie gratuluję Smile) I zarazem ubolewam, że trzeba będzie poczekać z lekturą na oficjalną publikację Smile

Krasny

.............
Stron: 1 2 3 4 5 6