Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kielce, 10 listopada 2007
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie

Jest nam niezwykle miło powiadomić Was, że w dniu 10 listopada 2007 r., prawdopodobnie o godzinie 18 (być może 18:30) będziemy mieli przyjemność zawitać w gościnne progi Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.
Kielce są dla nas miastem szczególnym - gramy tam chyba od trzech lat, a od dwóch w WDK-u. Zawsze z tymi koncertami wiążą się niezwykle miłe wspomnienia.
Dlatego tez chcieliśmy zaprosić Was wszystkich na kolejny nasz występ w stolicy woj. świętokrzyskiego.

Szczegóły na naszej stronie internetowej w dziale "Plany koncertowe"

Pozdrawiamy T Ł-CH vel Susmęd Trio Wink
Paweł Konopacki napisał(a):Jest nam niezwykle miło powiadomić Was, że w dniu 10 listopada 2007 r., prawdopodobnie o godzinie 18 (być może 18:30) będziemy mieli przyjemność zawitać w gościnne progi Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.
Hmm...
A będzie jakieś spotkanie (a zwłaszcza nocleg?)
Dylu? :Smile
Paweł Konopacki napisał(a):vel Susmęd Trio Wink
To dużo bardziej "nośna" nazwa - a i wymówić łatwiej...
Pomyślcie nad oficjalną zmianą Big Grin

Pozdrawiam
Zeratul

P.S. A tak w ogóle, to przecież w Koncertach winno być - chyba, że coś sprzedajecie? Wink
Zeratul napisał(a):P.S. A tak w ogóle, to przecież w Koncertach winno być - chyba, że coś sprzedajecie?
przepraszam. Jesli zatem możecie przenieść, będę wdzięczny.
Dodane do imprez Smile)
Zeratul napisał(a):
Paweł Konopacki napisał(a):vel Susmęd Trio Wink
To dużo bardziej "nośna" nazwa - a i wymówić łatwiej...
R U kidding?
Już słyszeliśmy wersję "Tomasz Sasmęd" więc chyba z tą łatwością wymówienia to nie do końca Wink
Zeratul napisał(a):A będzie jakieś spotkanie (a zwłaszcza nocleg?)
Dylu? :Smile
Robert chyba stodołą nie dysponuje Wink
A tak poważnie - w Kielcach jest kilka schronisk (chociażby...)
ann napisał(a):Robert chyba stodołą nie dysponuje
Haseł i innych quizów, także chyba nie ma w planach. Smile
ann napisał(a):A tak poważnie - w Kielcach jest kilka schronisk (chociażby...)
Tu "nocleg" należy rozumieć jako okazję do spotkania forumowego :]

Pozdrawiam
Zeratul
ann napisał(a):Już słyszeliśmy wersję "Tomasz Sasmęd"
Pani konferansjerka specjalnie tak powiedziała - by dodać temu nazwisku zagraniczne, nobilitujące brzmienie.
reuter napisał(a):Pani konferansjerka specjalnie tak powiedziała - by dodać temu nazwisku zagraniczne, nobilitujące brzmienie.
Justyna się pomyliła i było jej potem lekko głupio Wink
ann napisał(a):Justyna się pomyliła i było jej potem lekko głupio
Jak zwal, tak zwał, generalnie zwał* Smile

Prawa autorskie Paweł L. 2007
Czy wstęp jest wolny? Na stronie WDK nie znalazłem informacji.
gredler napisał(a):Czy wstęp jest wolny? Na stronie WDK nie znalazłem informacji.
Przyznam, że nie wiem. Na stronie WDK może jeszcze nie być informacji. O mi wiadomo, koncert został uzgodniony wczoraj dopiero.
Wobec tego czekam na informację.