Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Koncert Tria Łódzko-Chojnowskiego w Warszawie 3.06
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Kto idzie na ten koncert w Wawie w niedziele 3.06?
Pierwszy raz chyba widze regularna impreze polaczona z koncertem Tria, zapowiada sie niezleSmile
Zreszta co myslicie o polaczeniu na jednej imprezie TŁCh ze Smilem, ktory jak odkrylem calkiem milo gra Queen? Big Grin (sa sample na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.smile.strona.pl">www.smile.strona.pl</a><!-- w -->)
pozdr

Krasny

Namawiają, namawiają... aż namówili!
Ja chyba też.
Stansfield napisał(a):Smilem, ktory jak odkrylem calkiem milo gra Queen
Fajnie... W galerii mają zdjęcia z Dni Ursynowa... Byłam na tym koncercie (gdyby były pokazane zdjęcia górki to może i bym siebie znalazła :Smile ...) i muszę przyznać że grają na prawdę fajnie [:
ja będę ! może moja przyjaciółka i chyba rodzice się szykują Smile
TŁCh nigdy dość! Nie przepuszczę! Big Grin
ja ide Big Grin Trzeba posłuchać na żywo, a wcześniej jeszcze nie złożyło się żebym był na koncercie TŁCH :/
Młoda napisał(a):TŁCh nigdy dość! Nie przepuszczę! Big Grin
To gdzie byłaś w poniedziałek ??
No i tu mnie masz... Niestety po wypadzie do Bydgoszczy ledwo doszłam do domciu a co dopiero mówić o koncercie Sad Ale obiecuję poprawę! Wink

[ Dodano: 17 Maj 2007, 22:11 ]
Poza tym nadrobię w sobotę Big Grin
Kurcze właśnie się dowiedziałem, że 4.06 mam zaliczenie. Będę musiał wyjść z imprezki koło 5 rano aby wstać na zaliczenie Sad
Obczajcie to: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.last.fm/event/241846">http://www.last.fm/event/241846</a><!-- m -->
Niezle VIPy tam beda Smile kto by sie spodziewal po koncercie TLCh, ze takie osoby chlopaki przyciagna.. Wink
can't wait :rotfl:
Ja bym jednak zwrócił uwagę na to:
Cytat:Zapraszamy też na grill na świeżym powietrzu, oraz darmowe piwo!
to przecież będzie coś strasznego - R.Leszczyński 0.o....
a ludzi multum pewnie bo darmowe... no nie wiem...
heh, na szczescie na plakatach 'darmowego piwa' nie ma, wiec moze nie bedzie tak zle Smile
zreszta, trzeba sie bedzie wczesniej pod scena ustawic i piwozlopy z tylu nie beda przeszkadzaly w delektowaniu sie Mistrzem Smile)
to zajmijcie mi miejsce ;] :Smile
portal internetowy o omawianej imprezie napisał(a):Wspomnienia z tej wielkiej chwili przekażą nam m.in. Bronisław Geremek, Władysław Frasyniuk, Marcin Święcicki, Daniel Olbrychski i Kazimierz Kutz.

Swój udział wstępnie zapowiedzieli też Aleksander Kwaśniewski, Adam Michnik
Ponieważ tego typu porównania ostatnio są w modzie, to mam nadzieję, że się nie obrazicie jeśli przyznam, że zrobiło mi się... niewyraźnie.

Wyjątkowo nieciekawe towarzystwo będą mieli Forumowicze. Współczuję!

[ Dodano: 22 Maj 2007, 02:25 ]
To jest dopiero manifestacja polityczna! Niczym pochód pierwszomajowy.
Polityczna część dyskusji tu: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?p=98821#98821">http://www.kaczmarski.art.pl/forum/view ... 8821#98821</a><!-- m -->
Darmowe piwo, grill, Leszczyński, i kultowe piosenki Jacka Kaczmarskiego.

Trochę mi to zestawienie zgrzyta (i nie mam na myśli piwa i grilla). Chętnie zobaczyłbym jak Trio odnajdzie się na takim występie. I jak będzie reagować publiczność.
DuchX napisał(a):Darmowe piwo, grill, Leszczyński, i kultowe piosenki Jacka Kaczmarskiego.
Myślę, że ważniejesze w tym wszystkim jest, że personalny, a co za tym idzie, ideologiczny sklad zaproszonych na imprezę gości jest zgodny ze światopoglądowymi zapatrywaniami Jacka Kaczmarskiego.
Amen to that.

Swoja droga skorzystam z okazji: graliscie juz na jakichs otwartych imprezach tego typu? Czyli nie na koncercie z biletami, ani nie na imprezie zamknietej, tylko wlasnie na takim wielkim evencie? Pytam bo ciekaw jestem, jak reaguje publicznosc, kiedy nie jest 'wybrana' tylko masowa.. Mam nadzieje ze pozytywnie Smile

Krasny

Paweł Konopacki napisał(a):ideologiczny sklad zaproszonych na imprezę gości jest zgodny ze światopoglądowymi zapatrywaniami Jacka Kaczmarskiego.
O kurde Smile Czyli z jakimi?
Krasny napisał(a):Czyli z jakimi?
liberalnymi Wink, KRaśny, liberalnymi!
Paweł Konopacki napisał(a):Myślę, że ważniejesze w tym wszystkim jest, że personalny, a co za tym idzie, ideologiczny sklad zaproszonych na imprezę gości jest zgodny ze światopoglądowymi zapatrywaniami Jacka Kaczmarskiego.

Myślę, że działa to również w drugą stronę, gdyż ludzie ci są chyba najdawniejszymi ideowymi "fanami" JK. Wynika to m.in. z fascynacji rosyjskimi bardami antytotalitarnymi takimi jak Galicz czy Wysocki, których JK był najdoskonalszą polską kontynuacją. A także z docenienia przez te środowiska wagi kultury w kształtowaniu się rzeczywistość społeczno-politycznej. Niestety tej świadomości - bliskim mi - środowiskom prawicowym wyraźnie brakuje.
Stansfield napisał(a):Pytam bo ciekaw jestem, jak reaguje publicznosc, kiedy nie jest 'wybrana' tylko masowa..
I własnie o to mi chodziło - broń Boże o jakąkolwiek ujmę dla twórczości JK.
O, stronka jest Smile <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.dziendemokracji.pl">www.dziendemokracji.pl</a><!-- w -->
Stansfield napisał(a):Niezle VIPy tam beda
Cytat:PROGRAM IMPREZY
16:30 - rozpoczęcie imprezy, pierwsza część wystąpień Gości
17:30 - koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Trio Łódzko-Chojnowskiego
No to już wiadomo, że w razie przyjścia o czasie jest godzina na grilla i piwo, żeby nie musieć zbytnio się absorbować Gośćmi...
piotrek napisał(a):
Cytat:PROGRAM IMPREZY
16:30 - rozpoczęcie imprezy, pierwsza część wystąpień Gości
17:30 - koncert piosenek Jacka Kaczmarskiego w wykonaniu Trio Łódzko-Chojnowskiego
a Tu cytat z strony Trio:
Cytat:3 VI 2007 — Warszawa, Fort Legionów, koncert w ramach Dni Demokracji, godz. 19.00
To jak to w końcu będzie?

Pozdrawiam!
raven87 napisał(a):To jak to w końcu będzie?
Na naszej stronie jest błąd. Koncert zaczyna się o 17:30
No i właśnie wróciłam Smile Na początku przeproszę te osoby z którymi nie pożegnałam sie ale koleżanka źle się czuła i szybko ją transportowałam do domu (zwykły pośpiech i roztargnienie ot co).
Co do koncertu - był naprawdę miły dla ucha choć nagłośnienie było tak sobie przygotowane a ludzie przyszli raczej na darmowe piwo, pogadać lub pojeść - zachowywali się głośno (sama nie powinnam zwracać uwagi bo w drugiej części koncertu nie byłam lepsza :/ )
Co do wykonania to bardziej podobało mi się pod Egidą, ale to najprawdopodobniej wina miejsca i publiczności. z resztą lepiej brzmi gra na fortepianie niż na keybordzie. Było miło Smile
Pozdrawiam Wszystkich Smile i do następnego Smile
Przepraszam, może jestem troche niedoinformowany, ale czemu nie było znów witka? :niepewny:
Stron: 1 2 3 4 5 6