Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Mój temat to:"Omow walory ideowe i artystyczne utworow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mój temat prezentacji maturalnej brzmi następująco:"Omów walory ideowe i artystyczne utworów Jacka Kaczmarskiego"->Pomoże mi ktoś w tym temacie ;( <prosi> bo nie wiem od czego mam zacząć tzn nie wiem jakie mam utwory dobrać aby były odpowiednie do tego tematu.Myślałam że będzie prościej ale ja sobie sama jakoś nie radzę a czasu nie zostało mi za wiele do oddania prezentacji;(Podsumowując temacik ten jest przyjemny do opracowania ale musze od czegoś zacząć a później pójdzie jak po maśle;p Będę dozgonnie wdzięczna za jakakolwiek pomoc;* *-`- Hmm przedszkolak co do forum to sie zgadza -to moje pierwsze krokiWink
Co do mojej koncepcji ...ja nie czuje sie dobrze w tym temacie wiec dlatego pisze o pomoc bo co prawda nie żałuję wyboru tego tematu i nawet powiem więcej ze im lepiej go poznaje tym bardziej mi sie podoba ale jak zaczyna sie od zera to jest trudno musze przyznać...dopisze wam niebawem co juz mam a czego jeszcze szukam bo teraz ma taki mętlik w głowie i nic nie jest pozbierane w jedna całośćWink
Anit88 napisał(a):Mój temat to:"Omow walory ideowe i artystyczne utworow
Utworów J.K. mam rozumieć? :>
Anit88 napisał(a):Bede niedozgonnie wdzieczna
niedozgonnie? Wink a nie: dozgonnie? Wink
ajjj fakt :wstyd: dozgonnie:p sorki za blad .Utworów J.K. mam rozumieć? :>Oczywiscie Jacka Kaczmarskiego Smile)
To jeszcze mi odpowiedz na jedno pytanie. W jakiem stopniu znasz utwory J. K.? Temat jest bardzo szeroki, taki, że można właściwie wziąć każdy utwór, dlatego dobrze by było wiedzieć, czy masz choćby cień planu?
Choć
Klasyk napisał(a):Prawdziwa rozkosz jest w czystej czerwieni,
to jednak nie jest to kolor wskazany dla postów - zwłaszcza całych (punkt 2.5 regulaminu się kłania) :'

Ad meritum: może napisz chociaż jak rozumiesz temat?, jaką masz ogólną koncepcję pracy?
Wtedy możemy dyskutować o utworach Smile

Pozdrawiam
Zeratul

P.S. Aha i napisz temat prezentacji w całości w poście - tematy wątków są z konieczności "obcinane" :]
Zeratul napisał(a):to jednak nie jest to kolor wskazany dla postów - zwłaszcza całych
No tej czerwieni to się chciałam przez grzeczność nie czepiać Big Grin Moderatorzy są od tego :rotfl:
Polecam publikacje Krzysztofa Gajdy, niektóre dostępne są tu:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/media/prace/index.php">http://www.kaczmarski.art.pl/media/prace/index.php</a><!-- m -->

Być może choć trochę pomocny okaże się artykuł "Jacek Kaczmarski - poeta tradycji". Ewentualnie książka "Jacek Kaczmarski w świecie tekstów". Nie wiem, jeszcze nie czytałem, bo ostatnio ciężko było zdobyć.

Powodzenia Smile