Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Ran into problems
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:Ran into problems sending Mail. Response: 550 5.7.1 ... Relaying denied. Proper authentication required. (Serwer mail.metronet.pl wymaga wlaczenia uwierzytelnienia podczas wysylania)
Takie coś mi się pojawia od kilku dni przy dokonywaniu wpisów. Z tego powodu nie mogę też wysyłać PW.
Ja mam to samo.
Ja też to mam, ale posty mimo wszystko sie pojawiają
Jaśko napisał(a):Takie coś mi się pojawia od kilku dni przy dokonywaniu wpisów. Z tego powodu nie mogę też wysyłać PW.
PW. się wysyłają. Błąd dotyczy powiadamiania na e-mail. To samo z postami.
Przy dokonywaniu powyższego wpisu zresztą też się pojawił wyżej wzmiankowany napis, a mimo to post został wysłany - w ogóle, o dziwo, mimo tego komunikatu mogę zamieszczać swoje wypowiedzi, chociaż nie widuję później komunikatu "twoja wiadomość została wysłana" czy innego podobnego. Po prostu sprawdzam ręcznie - i jest! A co do PW to jest jeszcze osobliwiej po wysłaniu trafiają do folderu "do wysłania", chociaż osoba do której je wysyłałem już była od tego czasu na Forum.
pw się wysyła, ale nie dochodzi powiadomienie na e-mail. Znów nie działa serwer smpt, trwa załatwianie tej sprawy.
Artur napisał(a):pw się wysyła, ale nie dochodzi powiadomienie na e-mail. Znów nie działa serwer smpt, trwa załatwianie tej sprawy.
W sumie można by chyba założyć konto mailowe na jakimś portalu i stamtąd wysyłać - wtedy nie trzeba by się przejmować lokalnym serwerem :]

Pozdrawiam
Zeratul
Parę osób próbowało, szybko te konta portale likwidowały. Jutro być może sprawa będzie rozwiązana. Jak nie to przemęczycie się do mojego powrotu w sobotę.

[ Dodano: 17 Styczeń 2007, 23:03 ]
a do tego czasu wyłączę powiadomienia na e-mail, bu ten komunikat nie wyskakiwał
Ciekawe, że kiedy się wysyła post po raz pierwszy, to pojawia się ten komunikat, ale kiedy się czyni poprawki i wysyła ponownie, to już nie.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Ciekawe, że kiedy się wysyła post po raz pierwszy, to pojawia się ten komunikat, ale kiedy się czyni poprawki i wysyła ponownie, to już nie.
Dzieje się tak ponieważ forum nie wysyła powiadomienia na email w przypadku edycji posta, a robi to kiedy pojawia się nowy.
Mamy nowy serwer smpt, przywracam powiadomienia i weryfikacje rejestracji.
Arturze! Jesteś ABSOLUTNIE WIELKI!
A może jakaś "zrzutka" na nowy sprzęt? Przecież wszyscy z tego korzystamy!
Na szczeście w tym przypadku dziłają znajomości i nie płacę za serwer Wink