Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Allegro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
No to dawaj!
Poczekaj aż nazbieram trochę funduszy, sam wtedy kupię chętnie Big Grin
Luter napisał(a):No to dawaj!
Luter się zaopatrzy w 3 egzemplarz Tongue

Pozdrawiam
Zeratul

P.S. Też bym kupił, bo to jedyna książka JK, której nie czytałem, ale nie za taką cenę jednak... (zwłaszcza, że nie stać mnie na "boksowanie się" z niektórymi użytkownikami :agent: )
Ja też nie czytałam tego i nie mam od kogo pożyczyć. Ale licytować nie będę, bo za dużo wydatków mam ostatnio.
PS Krzysztofie odezwę się na PW jak znajdę chwilę czasu.
Zeratul napisał(a):Luter się zaopatrzy w 3 egzemplarz
W drugi.
Zeratul napisał(a):P.S. Też bym kupił, bo to jedyna książka JK, której nie czytałem, ale nie za taką cenę jednak... (zwłaszcza, że nie stać mnie na "boksowanie się" z niektórymi użytkownikami )
Zeratulu, nie jest moim celem uniemożliwianie zdobycia tej książki jakiemukolwiek użytkownikowi. Jeśli tylko wygram tę licytację, a cena końcowa będzie Ci odpowiadała, będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz przyjąć ode mnie ofertę odstąpienia Ci jej po cenie, za którą kupiłem. Jeśli nie, to chętnie wypożyczę książkę każdemu chętnemu, którego znam.

Pozdrawiam,
KN.
Luter napisał(a):
Zeratul napisał(a):Luter się zaopatrzy w 3 egzemplarz
W drugi.
Liczę od razu z tym z obecnej aukcji (bo nie podejrzewam, żebyś już wcześniej nie miał Tongue )
Luter napisał(a):Jeśli tylko wygram tę licytację, a cena końcowa będzie Ci odpowiadała, będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz przyjąć ode mnie ofertę odstąpienia Ci jej po cenie, za którą kupiłem.
Widzisz - chodzi właśnie o to, że końcowa cena nie będzie mi odpowiadała Tongue
Ja już z zasady rezygnuję z aukcji, kiedy widzę, że Ty się do niej włączyłeś, bo licytowanie się z Tobą jest bez sensu Wink

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):Liczę od razu z tym z obecnej aukcji (bo nie podejrzewam, żebyś już wcześniej nie miał )
No właśnie mam tylko jeden.
Zeratul napisał(a):Ja już z zasady rezygnuję z aukcji, kiedy widzę, że Ty się do niej włączyłeś, bo licytowanie się z Tobą jest bez sensu
Ja jestem skłonny nie licytować się z Tobą. Rzecz w tym, że licytują też inni, ja (jeśli wygram) zapłacę tylko odrobinę więcej niż drugi licytujący ergo nie przeze mnie nie kupisz tej książki, bo ona jest trudnodostępna, węc cena tak czy siak będzie wysoka. W każdym razie nie ma problemu z pożyczeniem, między innymi po to chę ją kupić, by móc ludziom pożyczyć. Możesz być pierwszy w kolejce.
Zawsze możesz poczekać. Ja na swoją polowałam 2 miesiące, ale udało się kupić i to za o wiele niższą cenę, z tego co pamiętam to chyba 60 zł. Czasami warto czekać Wink

Pozdrawiam
Witka
Ja swoją kupiłem normalnie, bez problemu na koncercie Jacka w 2000 roku Wink, chyba jeszcze taniej. I w dodatku mam z autografem :Smile , ale się nachwaliłem :wstyd:
Szkoda, że daleko mam do Krakowa. Wink
czapon napisał(a):Ja swoją kupiłem normalnie, bez problemu na koncercie Jacka w 2000 roku Wink
4 czerwca? Za 30 zł? Smile
czapon napisał(a):Ja swoją kupiłem normalnie, bez problemu na koncercie Jacka w 2000 roku
A ja chyba nawet w 1999 roku.
A tu się biją o Autoportret.

I trzy Plaże dla psów:
Kup teraz!
i dwie licytacje: tu i tu
Te ceny chyba falami rosną, ciekawe od czego to zależy.
Artur napisał(a):ciekawe od czego to zależy
Czasami od takich kretynow jak ja - nie potrafie ustalic maksymalnej granicy. Odzywa sie we mnie gracz i gdy widze, ze jestem przelicytowana dodaje jeszcze.....i z gory wolam- nie ma to nic wspolnego z posiadanaymi srodkami (no, moze tyle, ze pracuje, nie studiuje), bardziej z hazardowa zylka, niestety. I niestety sporo ksiazek przeplacilam. Widocznie falami pojawiaja sie podobni do mnie :wstyd:
Kupuj w ostatniej chwili.
Jaśko napisał(a):Kupuj w ostatniej chwili
Kiedy wtedy nie ma hazardu....a mnie i o to chodzi. Niestety.Nie potrafie wytrzymac, chyba, ze jest cos 'kup teraz'. Pewnie jest cala masa podobnych do mnie i stad falami....Na szczescie niewiele mi brak z tego co chce miec.
Nie jestem pewien, co rozumiesz przez hazard, ale emocje są niemniejsze. Niedawno na "pilnowanej"przez mnie aukcji w ciągu 3 końcowych minut cena ksiązki wzrosła z ok. 10 zł do ponad 100 zł.
Jaśko napisał(a):cena ksiązki wzrosła z ok. 10 zł do ponad 100 zł
No to jest hazard, jesli nie potrafie zatrzymac sie na ustalonej wczesniej cenie maksymalnej i daje sie wciagnac w zabawe. Moze hazard to zle slowo, ale rozumiesz o co mi chodzi....wlasnie o te ostatnie 3 minuty, kiedy nie potrafie powiedziec 'stop'.
partycja napisał(a):4 czerwca? Za 30 zł?
Nie, dziesiątego września, to był chyba koncert w Niepołomicach na Zamku.
Widzieliście? O aniołach... poszło za 520 złotych! Widzisz więc Zeratulu, że ja ze swoją ofertą zupełnie niegroźny jestem.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/item250484531_o_aniolach_innym_razem_jacek_kaczmarski.html">http://www.allegro.pl/item250484531_o_a ... arski.html</a><!-- m -->
Jaśko napisał(a):Nie jestem pewien, co rozumiesz przez hazard, ale emocje są niemniejsze.
Całkowicie się zgadzam! I to ciągłe "odświeżanie", sprawdzanie ile osób "pilnuje" aukcji, wbicie w ostatnich sekundach odpowiedniej ceny... Wink To dużo lepsze, niż taka sobie zwykła licytacja, moim zdaniem jest to tylko bezsensowne "podbijanie" ceny Smile
Luter napisał(a):O aniołach... poszło za 520 złotych
gosiafar napisał(a):tylko bezsensowne "podbijanie" ceny
Ale jak widac zawsze znajda sie tacy jak ja...uwielbiam ta zabawe przez pare dni...na razie sobie 'zakazalam'.Natomiast ebay jakos nie dziala na mnie jak plachta - tam kupuje jak rozwazny (ha,ha,ha) czlowiek. Dobrze, ze tej mojej rozwagi nie widzicie...
Tych Aniolow tez mi brak, ale przeczytam bedac w Polsce (bibloteki uniwersyteckie powinny posiadac, nie? i OK - ja nie musze miec wszystkich ksiazek JK.Zreszta dziele sie chetnie - 'zdobyczne' Piec sonetow (wydanie z Lund) dalam w prezencie bez najmniejszego zalu... ba! z radoscia!!! Ja mam inny problem -jak odnalezc, zachowac i wydac wszystko co lezy gdzies ukryte na strychach, w szufladach, komorkach. Jak to ocalic dla przyszlych pokolen? Bo wiem, ze sa rzeczy, ktore od lat swiatla dziennego nie widzialy. Sorry za OT -to z ocaleniem , to taki moj osobisty bzik. Wink
Luter napisał(a):O aniołach... poszło za 520 złotych!
O żesz!
Sprzedam swoje za skromne 500! :rotfl:
Elzbieta napisał(a):Natomiast ebay jakos nie dziala na mnie jak plachta
Podobnie jak i na mnie. Strona jest dużo mniej czytelna niż w przypadku Allegro i jakieś w ogóle to takie pokombinowane. Z kolei, ilość nieuczciwych użytkowników amerykańskiego serwisu aukcyjnego jest niewspółmiernie większa od tychże na Allegro. Z kolei ilość artykułów jest niewspółmiernie mniejsza. Jak dla mnie - Ebay jest bardzo słabiuchny. I nie wiem czy nie skończy się tak, że to w ogóle zniknie z naszego wirtualnego rynku. Allegro jest swego rodzaju marką i ikoną sieciowego bazaru. Jeśli szuka się jakiegokolwiek artykułu, bądź chce się sprawdzić jego cenę, pierwsza myśl jaka przychodzi do głowy większości z nas, to 'sprawdzić na Allegro'. Czasem można odnieść wrażenie, że to wręcz użytkownicy tego serwisu, dyktują ceny. Smile

[ Dodano: 9 Październik 2007, 13:04 ]
Simon napisał(a):Sprzedam swoje za skromne 500!
Widzisz, gdybyś kiedyś kupił z 10 egzemplarzy, teraz byłbyś panisko! Smile
Elzbieta napisał(a):bibloteki uniwersyteckie powinny posiadac, nie?
Jagiellonka niestety nie... nie mogę tego dorwać :/

o właśnie, a może ktoś z was jest z Krakowa i mógłby pożyczyć tę książkę do przeczytania? jestem gotowa nawet dać coś w zastaw, skoro to taka cenna rzecz Wink
Hm, aż tak trudno dostępna ta książka? Mnie udało się ją wypożyczyć w białostockiej bibliotece bez najmniejszych problemów.
Simon napisał(a):
Luter napisał(a):O aniołach... poszło za 520 złotych!
O żesz!
Sprzedam swoje za skromne 500!
Jaki majątek mam na w pokoju... :o
Artur napisał(a):Jaki majątek mam na w pokoju... :o
no nie wiem, czy potrzebnie sie przyznawałeś Wink teraz nic, tylko czekać, aż ktoś się włamie :rotfl:
Artur napisał(a):Jaki majątek mam na w pokoju... :o
Zaczynam sie zastanawiać czy nie powystawiać tego co mam na półkach. Niezły zastrzyk. Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36