Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Allegro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
Czy pluto4444 to Ty? Wink
Litania i inne piosenki

ale najlepsze jest to:
Cytat:Ponadto mam do zaoferowania także inne płyty Jacka Kaczmarskiego: boxy "Arka Noego", "Syn Marnotrawny", "Suplement", "Mała Arka Noego" oraz praktycznie nieosiągalne albumy koncertowe "Na żywo '97" i "Dwie Sarmacje". Zainteresowanych proszę o kontakt.
podkreślenie moje
Mam pytanko, orientuje się ktoś za ile schodzi na allegro ostatnio "Ale źródło wciąż bije"?

Zabawna historia, kumpel zmienia mieszkanie, robimy przeprowadzkę, wchodzę do niego a tu leży na stole wspomniana książka. Zdziwiony pytam skąd ma, a on mówi że jak wynajmował mieszkanie to już tu była i kobitka która wynajmowała powiedziała że jest tu trochę książek zostawionych przez wcześniejszych lokatorów i można sobie czytać Big Grin Jak mu powiedziałem że to jest troszkę warte to zdecydował zatrzymać (wiem że nieładnie... Sad( ) .Chcę od niego odkupić, choć też nie chcę go zrobić w w ch*a, więc się pytam...

ciekawe że takie perełki sobie leżą w takich miejscach Big Grin
Około 500-600 zł Smile
aż tak... miałem nadzieję że 200-300.... ehhhh.... może przez wakacje zarobie trochę... się zobaczy.
500-600? To żart?
Jaśko napisał(a):500-600? To żart?
No to ile? Chłopaki mówcie Smile
Cytat:500-600
no jasne,
bez kozery powiem pincet Big Grin
Ja nie wiem. 500-600 wydaje mi się absurdem, ale być moze ktoś jest skłonny tyle wydać.
Raven87 jeśli kolega chciałby od Ciebie za to 600zł albo chociaż 300zł to nie jest kolegą a chujem...
no ja się zgadzam, szczerze mówiąc byłbym skłonny sprzedać moją antologię za taką cenę tylko ja mam pierwsze wydanie które chyba gorzej chodzi ale kto wie Wink jakby ktoś chciał za powiedzmy 550 zl to zapraszam na pw.
pozdrawiam

zgadzam się z tym że to absurd choć i z tezą że kolega jest chujem bym nie polemizował.
Przesadzacie. Kumpel nie chce ode mnie jakiejś określonej kwoty, bo w ogóle ode mnie się dowiedział że to jest jakieś sensowne pieniądze warte.
No ale jeśli posiada się coś dość drogiego, to fakt że jest to cenne dla kumpla, nie sprawia zaraz że trzeba mu to oddać...
Choć fakt że gdyby nie ja to w ogóle by w posiadanie tej książki nie wszedł...

ehh... za ciężkie myśle jak na tą godzinę. Wink

Dzięki wszystkim za info!
Postanowiłem, że rozwinę swoją wypowiedź. Skoro "kolega" przypadkiem znalazł ksiązkę i tylko dzięki orientacji Ravena87 dowiedział się, że jest wiele warta to jakby poprosił o kwotę z najwyższej licytacji z Allegro to jest moim zdaniem niepoważny.
Co innego sprzedawać swoja, za którą się zapłaciło itp. Ja kiedyś u kolegi z roku znalazłem książkę dr. Krzysztofa Gajdy, dostałem od kolegi ją za darmo i za darmo oddałem jednemu z użytkowników, który takowej nie posiadał. I jakoś nie czuję, że straciłem kasę. Bardziej cieszę się, że dzięki mnie osoba, która posiada pasję może się cieszyć kolejnym "smakowitym kąskiem kolekcjonerskim".
raven87 napisał(a):Przesadzacie. Kumpel nie chce ode mnie jakiejś określonej kwoty, bo w ogóle ode mnie się dowiedział że to jest jakieś sensowne pieniądze warte.
No ale jeśli posiada się coś dość drogiego, to fakt że jest to cenne dla kumpla, nie sprawia zaraz że trzeba mu to oddać...
Jakby sobie zaśpiewał określoną kwotę to by przegiął mocno. Jak się dowiedział od Ciebie to sprzedajcie razem na Allegro i się kasą podzielcie. Będzie fair. Ja jak znajdę jakąś ksiażkę jeszcze to Ci oddam darmo Smile
pozdro
Wiem wiem, sam też do tego doszedłem.
Gadałem chwile temu z nim, i już zawędrowaliśmy w rozmowie do "hmmm... co by tu zrobić z nią", i sam wszedł na temat że to ja ją znalazłem, więc rozumie że po części to dzięki mnie ta sprawa tak się ułożyła. Tyle tylko że musi z dziewczyną swoją jeszcze pogadać, bo to w sumie ona wynajmowała to mieszkanie, więc uzgadnianie rzeczy bez jej wiedzy byłoby dla niego ryzykowne :rotfl:

Ale wielkie dzięki OLI za troskę Smile

Ps. I już się nie bój, bo to na prawdę dobry kumpel Smile
OLI napisał(a):Ja jak znajdę jakąś książkę jeszcze to Ci oddam darmo Smile
Smile Smile Smile strasznie miło z Twojej strony OLI... Nie będę się rozpisywał bo słów mi brak po prostu Smile
Książka była sprzedawana (chyba nawet na stronie, jeszcze z autografami Jacka) za 100, czy 120 zł. A na Allegro poszła niegdyś z płytką za 180 zł. Tyle pamiętam, lecę po wyniki maturalne Big Grin
Książka tyle kosztowała jak jeszcze była dość dobrze dostępna Smile Teraz to jest taki rarytas, że szły po około 500 zł na Allegro jakieś hm... dwa miesiące temu? Trzy?
"NIEWŁĄCZONA DO ŻADNEJ Z WYDANYCH KOLEKCJI!!!"

Ale są to wykonania z Synomarnotrawnej Stajenki.
Wykonania tak, ale jest to singiel o limitowanym nakładzie. I dlatego jest to rarytas.
gredler napisał(a):Wykonania tak, ale jest to singiel o limitowanym nakładzie. I dlatego jest to rarytas.
Należy tu dodać, że "Ilu nas w ciszy" jest limitowane do 500 egz.
Ale tu to ktoś ściągnął ewidentnie wszystko. Łącznie ze zdjęciami.
tmach napisał(a):Ale tu to ktoś ściągnął ewidentnie wszystko. Łącznie ze zdjęciami.
Zdjęcia zdjęciami, ale to: "Nadesłał: lodbrok" po prostu piękne jest :rotfl:

Pozdrawiam
Zeratul
tmach napisał(a):Ale tu to ktoś ściągnął ewidentnie wszystko. Łącznie ze zdjęciami
I linkami :lol:
Zgłoszone Smile)
<!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/item215634368_jacek_kaczmarski_syn_marnotrawny.html">http://allegro.pl/item215634368_jacek_k ... rawny.html</a><!-- m -->
Cytat:Wszystkie plyty w stanie bardzo dobrym, plyty byly tylko raz uzywane do kompresji na mp3.
:/
Bez komentarza.

Pozdrawiam
Zeratul
no niestety niektorzy mysla ze jak kupia plyty, zgraja po czym sprzedadza to wszystko Ok i ze zlodziejami nie sa... paskudny obyczaj...
Do dzis nie ma tego tekstu JK w zbiorze artykulow na tutejszej Witrynie.
Moze ktorys Krakus mialby ochote wpasc do tego antykwariatu i rzucic te 8 zlociszy ?
Aukcja konczy sie za 4 dni...

Miesięcznik ZNAK 482 Dziedzictwo Baroku (numer 215285168)
1995
TREŚĆ:
Od redakcji ______________________________ 3
Andrzej Borowski CO NAM DZISIAJ PO BAROKU? _____________________ 4
Ks. Jan Kracik RELIGIJNOŚĆ BAROKU
Przejaw refonny katolickiej czy kontrreformacji? _________ 10
Miguel de Unamuno EL ORECO tłum. Henryk Woźniakowski ___________________ 17
Mirosława Hanusiewicz ZMYSŁOWY ŚWIAT WYOBRAŹNI RELIGIJNEJ POETÓW „SARMACKICH" ____________________ 24
Włodzimierz Galewicz MIĘDZY FANTAZJĄ A WIARĄ
O hipotezie złośliwego ducha w Medytacjach Kartezjusza _____ 38
Andrzej CHopecki BACH POSTMODERNISTYCZNY ____________________ 53
Michajło Łomonosow ODY DUCHOWNE thun. Adam Pomorski ______________________ 61
Gawrila Dieriawin WIERSZE tłum. Adam Pomorski ______________________ 64
MIEJSCA WSPÓLNE Jan Błoński UPARTE TRWANIE BAROKU _____________________ 69
Wojciech Bonowicz TRADYCJA OCZYWISTA? Kilka uwag o recepcji baroku w polskiej poezji współczesnej ——— 76
Czeslaw Harnaś DZIEDZICTWA I ANALOGIE ______________________ 85
Janusz Tazbir BAROK WCIĄŻ ŻYWY __________________________ 90
MÓJ BAROK Tadeusz Chrzanowski BAROKOWE TRZY PO TRZY ____________________ 100
Antoni Czyi BAROK NIEZNISZCZALNY ________________________ 105
[glow=darkred]Jacek Kaczmarski RUCH I TRWANIE Moje barokowe asocjacje ____________________ 111[/glow]
ZDARZENIA - KSIĄŻKI - LUDZIE
Grzegorz Chrzanowski OP ŚWIĄTYNIA ZBUDOWANA W CZASIE __________________ 114
Roman Mazurkiewicz STAROPOLSKIE ZAŚWIATY \_____________________ 119
Jerzy Szymura CZY MOŻNA NAUCE SIĘ POŚWIĘCIĆ I RELIGIJNOŚĆ ZACHOWAĆ? __ 125
Aneta Mazur „DE PROFUNDIS" HISTORYKA _____________________ 133
Jan Kielbasa FILOZOFIA: WIEŻA Z KOŚCI SŁONIOWEJ CZY INSTYTUCJA PUBLICZNA _ 137
Bronislaw Wildstein UCIECZKA DO KRESU NATURY _____________________ 142
Janina Katz-Hewetson LIST Z KOPENHAGI TYCHOBRAHE _______________________ 151
Krystyna Czerni CZYTAJĄC MIESIĘCZNIKI POWRÓT DO EDENU _________________ 154
SUMMARY _______________________________ 159
SOMMAIRE _______________________________ 160
thomas.neverny napisał(a):Moze ktorys Krakus mialby ochote wpasc do tego antykwariatu i rzucic te 8 zlociszy ?
Krakusem na razie jeszcze nie jestem, ale w aukcji udział wziąłem. Jeśli wygram, wyślę skan administracji strony.
thomas.neverny napisał(a):Moze ktorys Krakus mialby ochote wpasc do tego antykwariatu i rzucic te 8 zlociszy ?
Centusie Smile)
Jest tez Pozegnanie barda -38 zl i jeden dzien do konca

Rowniez Autoportret z kanalia -jesli ktos poszukuje. Nie mowiac o Arkach duzych i malych...

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/search.php?string=Jacek+Kaczmarski">http://www.allegro.pl/search.php?string ... Kaczmarski</a><!-- m -->
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36