Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Aneta K.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Okazuje się, że Łyżwiński nie jest ojcem dziecka Anety K. Kto w takim razie nim jest? Czyżby... To niewiarygodne, ale... czyżby [you]?
Marku, dowcip świetny. :rotfl: Tylko jakoś nie pasuje użycie znacznika do płci żeńskiej.
W przypadku Anety K., to kto wie...
Jaśko napisał(a):Czyżby... To niewiarygodne, ale... czyżby SimplexEtIdiota?
entliczek pentliczek to nie mój plemniczek...
Przemek napisał(a):W przypadku Anety K., to kto wie...
A najbardziej dupy dała nie GW, a właśnie niejaka Aneta. Smile
Kuba Mędrzycki napisał(a):A najbardziej dupy dała nie GW, a właśnie niejaka Aneta.
pytanie tylko komu
SimplexEtIdiota napisał(a):pytanie tylko komu
Tego to ona sama już chyba nie wie.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Tego to ona sama już chyba nie wie.
może ktoś ja od tyłu pchnął...
to że Dziecko nie jest Łyżwińskiego o niczym jeszcze nie swiadczy...
Tomek_Ciesla napisał(a):to że Dziecko nie jest Łyżwińskiego o niczym jeszcze nie swiadczy...
świadczy dużo o wiarygodności Anetki... Przecież była absolutnie pewna tego ojcostwa i ponoc tylko z Łyżwińskim miała wówczas kontakty (2 do 8).
przedział od 2 do 8 to nieskończona liczba stosunków niepełnych
Ja wiem, że gama rozmów w tym dziale jest praktycznie nieograniczona ale czy aby napewno warto gadac o prostytutce
Przemek napisał(a):świadczy dużo o wiarygodności Anetki... Przecież była absolutnie pewna tego ojcostwa i ponoc tylko z Łyżwińskim miała wówczas kontakty (2 do 8).
Niet, zdaje się, że to z Lepperem miała 2 do 8 stosunków Wink.
1, 2 ... 8, z tym, z tamtym chyba jej nie robi dużej różnicy...
lc napisał(a):Ja wiem, że gama rozmów w tym dziale jest praktycznie nieograniczona ale czy aby napewno warto gadac o prostytutce
Hmmm... jak kaczyńśki o niej rozmawia to czemu my nie możemy ? Wink
Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.
tmach napisał(a):Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.
W sumie racja! Sądy są w końću nadzorowane przez CBA i Towarzysza Dorna Wink
Filip P. napisał(a):przedział od 2 do 8 to nieskończona liczba stosunków niepełnych
niepełnych, czyli włożył, ale nie wyjął Tongue
no i oczywiście jak mogłem zapomnieć o koledze Wassermanie i Ziobrze Wink
tmach napisał(a):Jest jeszcze kwestia wiarygodności badań. Gdyby jeszcze niezależne źródło to potwierdziło.
Jest jeszcze kwestia wiarygodności niezależnego źródła. Żeby jeszcze źrółó niezależne od niezależności to potwierdziło. I żeby ktoś potwierdził niezależnośc niezależnego źródła...

[ Dodano: 10 Grudzień 2006, 14:11 ]
Tomek_Ciesla napisał(a):no i oczywiście jak mogłem zapomnieć o koledze Wassermanie i Ziobrze
a cykliści, to pies ??
A moze jeszcze komisja do zbadania niezależności niezależnego źródła. Wink Bardzo lubię nasze komisje.
ale to musiałaby byc niezależna komisja
No oczywiście. A jeszcze komisja do spraw komisji badającej niezależność niezależnego źródła. Cud miód.
Tomek_Ciesla napisał(a):Hmmm... jak kaczyńśki o niej rozmawia to czemu my nie możemy ?
Równie dobrze możemy pogadać o pedalstwie jednego z liderów PO jeżeli interesują sie okołodupne tematy.
Chodzi ci o kogo? Ponieważ jak na razie takie podejrzenia padały )przynajmniej z moich źródeł) tylko na Zorbasa, który liderem nie jest Wink
lc napisał(a):jeżeli interesują sie okołodupne tematy.
A kogo nie interesują? Smile
Tomek_Ciesla napisał(a):Chodzi ci o kogo? Ponieważ jak na razie takie podejrzenia padały )przynajmniej z moich źródeł) tylko na Zorbasa, który liderem nie jest
Tylko :rotfl:
Słabo znasz swoją partię
A mi się od początku zdawało, że ta cała Aneta to niezła zdzira musi byc, aby się nie wstydzić taką aferę rozpędzać. Ja bym się nie przyznała...
Wg spieprzajdziadu.com mamy przypadek pierwszego niepokalanego poczęcia w IV RP.

Krasny

Poczęcie samego pojęcia "IV RP" jest mocno pokalane. I nie trzeba dodawać że wcielenie go w życie zakończyło się rzecz jasna wymóżdżeniem płodu.
Stron: 1 2