Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Warszawa - Teatr Hybrydy - niedziela 10 grudnia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
W niedzielę 10 grudnia br. o godzinie 18,00 w warszawskim klubie Hybrydy ul. Złota 7/9 odbędzie sie koncert pt. "13 grudnia roku pamiętnego".
Piosenki z repertuaru J.K wykona Patrycja Kaczmarska, piosenki do wierszy m.in. Zbigniewa Herberta - Dominika Świątek, zaś piosenki własnego autorstwa - Przemek Bogusz.
Wstęp wolny.
Ciekawe. Chętnie się wybiorę Smile
Tylko czemu wy tak lubicie te niedziele?! :/
Młoda, to spotykamy się w sobotę i niedzielę?
Jeżeli będę mogła to na pewno, z przyjemnością! Smile

Krasny

A spotykacie się w sobotę?
Zaraz nas Ann za OT skrzyczy, ale w którą sobotę, Krasny? Big Grin
Jak coś fajnego się dzieje, to musi byc niedziela Sad Najgorszy dzień na koncerty :/
Ja się w niedzielę pewnie pojawę. A o co chodzi z sobotą?
W sobotę Kuba i Mateusz grają w DKŚ: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/kalendarz/index.php?year=2006&today=9&month=12">http://www.kaczmarski.art.pl/kalendarz/ ... 9&month=12</a><!-- m -->
Przemek napisał(a):niedziela Najgorszy dzień na koncerty
No, lepsza niż poniedziałek... :'
Poniedziałek jest o tyle lepszy, że pracujesz i wiesz, że nie mozesz jechac, a niedziela jest wolna i wkurzasz się, że nie możesz bo następnego dnia w pracy masz byc. Zresztą na koncerty, to tylko i wyłącznie sobota jest sensownym terminem.
Ja stawiam na piątek-sobotę jako optymalne dni. Smile
Zdecydowanie zgadzam się z Simonem Smile
Tak, piatek jest dobry jak mieszkasz na miejscu, a ja mówię o ludziach z daleka i tylko sobota wchodzi w grę.
Przemek napisał(a):ja mówię o ludziach z daleka
No, to jest argument. Smile
Tak Przemku, egoistycznie myślałem o miejscowych! Piwo z przeprosinami Wink
Dodam jeszcze pewne magiczne słowa związane z koncertami w sobotę i dojazdem ludzi z daleka: bilet turystyczny Smile
Uprzejmie wyjaśniam, że niedziela jest jedynym obecnie dniem możliwym do organizowania spektakli studenckiego Teatru Hybrydy z uwagi na uwarunkowania Klubu Hybrydy, który prowadzi przede wszystkim działalność zarobkową i piątki czy soboty górują komercyjne gatunki muzyczne a nade wszystko dyskoteki.
Teatr Hybrydy jest związany z Uniwersytetem Warszawskim (nie mylić z Teatrem Akademickim Uniwersytetu Warszawskiego) i z racji profilu działalności (promowanie szeroko pojętej kultury studenckiej z założenia nieco wyższej) oraz skromnych możliwości budżetowych (wyłącznie dotacje - sam Teatr ze względów formalno-prawnych nie prowadzi działalności komercyjnej) dostał salę w taki dzień, w który klub Hybrydy nie miałby np. w przypadku dyskoteki - znacząco wyższych wpływów.
Ale myślę, że warto korzystać i z niedzieli. Od listopada bowiem jedna niedziela w miesiącu jest przeznaczana na koncerty tego typu jak ten - czyli na przedsięwzięcia nie ściśle teatralne - gdzie tacy artyści jak Domika Świątek, Patrycja Kaczmarska, Przemek Bogusz (uwaga - w niedalekiej przyszłości być może wystąpi też Paweł Konopacki) będą mogli prezentować swoje dokonania z dziedziny piosenki literackiej. Oczywiście zapraszani będą też inni artyści pod warunkiem posiadania dorobku artystycznego na odpowiednim poziomie Smile A nad jakością muzyczną czuwa Karolina Świątek - muzykolog i śpiewaczka Zespołu Mazowsze, obecnie kierownik chóru Mazowsza. Ona słyszy wszystko więc na ewentualne "boki" będą sobie mogli pozwolić tylki twórcy-literaci sami śpiewający swoje utwory Big Grin

Krasny

Czy Paweł Konopacki wystąpi z własnymi utworami? Daj mu na szczęście!
lc napisał(a):myślę, że warto korzystać i z niedzieli.
Absolutnie ponad wszelką watpliwość. :tak:
Super, ekstra! Będę i takw stolicy od piątku, miałam wracać w sobotę, ale chyba zmienie plany. I proste pytanie kto mnie przenocuje z soboty na niedziele? Hmm i mam nadzieje, ż enie będzie potrzeby, ale jakby co z niedzieli na poniedziałek?
Paweł Konopacki jest tak perfekcyjnym wykonawcą, że do utrzymania silnej pozycji artystycznej nie są mu potrzebne autorskie utwory. Ale i jego kompozycje, że wskażę "Łazienki Zimą" są naprawdę godne uznania.

Krasny

Markowo, a to jakos lista imprez w ten weekend sie rozrosla? Bo z tego co ogarniam to jest tylko ten koncert o ktorym mowimy w tym watku w niedziele. Czy tez jest jeszcze cos?
Krasny napisał(a):Markowo, a to jakos lista imprez w ten weekend sie rozrosla? Bo z tego co ogarniam to jest tylko ten koncert o ktorym mowimy w tym watku w niedziele. Czy tez jest jeszcze cos?
pkosela napisał(a):W sobotę Kuba i Mateusz grają w DKŚ: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/kalendarz/index.php?year=2006&today=9&month=12">http://www.kaczmarski.art.pl/kalendarz/ ... 9&month=12</a><!-- m -->
Ja akurat miałam na myśli, że będę w piątek i sobotę z przyczyn osobistych w stolicy, a jesli bym miała zostać aż do niedzielnego koncertu to potrzebuje lokum...
Koncert w DKŚ również jest w niedzielę. Kuba się pomylił.
Pozdrawiam,
M.
Szkoda, kurcze, szkoda...
pkosela napisał(a):Szkoda, kurcze, szkoda...
I co teraz? Sad Ja się chyba zdecyduję na ten w Hybrydach.
Mateusz Nagórski napisał(a):Koncert w DKŚ również jest w niedzielę. Kuba się pomylił.
Nawet na stronie Strefy Piosenki jest 9 grudzień.
tmach napisał(a):Nawet na stronie Strefy Piosenki jest 9 grudzień.
Faktycznie! Wysłałem do nich maila, mam nadzieję, że szybko poprawią.
Jeszcze krótki anons - koncert w Piwnicy pod Harendą, który miał się odbyć 17 grudnia (to dla już powiadomionych) został przeniesiony na połowę stycznia.
Przepraszam za off-top.
Pozdrawiam!
M.
Wybaczcie chłopaki, ale ja chyba jednak również wybiorę się na ten koncert w Hybrydach. No to się tylko w niedziele zobaczymy, Teresko.
Stron: 1 2 3