Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Wyprzedaż książek JK we Wrocławiu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zakładam nowy temat, żeby było w jednym miejscu i widoczne, bo warte tego Smile. We wrocławskim Centrum Taniej Książki (ul. Ruska) są do nabycia drogą kupna:
- 2 egz. śpiewnika "Wojna postu z karnawałem", to nowsze wydanie - po 4,50 zł,
- kilka egzemplarzy "Napoju Ananków" po 8 zł,
- kilka egzemplarzy "Tunelu" - z płytą i zafoliowane - po 10 zł :zly:
Jeśli ktoś jest chętny, mogę wysłać. Pozdrawiam.
Witaj,
Jestem zainteresowana wszystkimi pozycjami. Jesli moglabys to dla mnie zrobic... Nie musialabys wysylac teraz, chociaz chyba mozna za zaliczeniem pocztowym.W czerwcu bede w Polsce ( w Legnicy ) i tak byloby najprosciej. Daj znac na PW czy mozesz to dla mnie zrobic.Podalabym Ci wtedy adres legnicki, albo odebrlabym we Wroclawiu -tak jak Tobie bardziej pasuje. Z gory serdecznie dziekuje.

Pozdrawiam
Elzbieta
Karol napisał(a):Jeśli ktoś jest chętny, mogę wysłać. Pozdrawiam.
To ja bym się też pisał: na "Napój..." i "WPzK".
Jeśli nie sprawiłoby Ci to problemu - mogłabyś je przekazać Simonowi - podejrzewam, że w końcu się spotkamy (we w miarę realnym czasie) :]
Fundusze mogę przelewem - jak mi konto podasz :]
Dzięki z góry Big Grin

Pozdrawiam
Zeratul
OK, będę w poniedziałek, to wykupię, co trzeba Smile. Elu, zobaczę, jak poradzić sobie z tym pocztowo-strajkowym bajzlem. Zeratul, spotkanie z Simonem to nie taka prosta sprawa, my się już parę miesięcy nie możemy zgrać. Najgorzej to mieszkać blisko siebie :rotfl:
Karol napisał(a):We wrocławskim Centrum Taniej Książki (ul. Ruska) są do nabycia drogą kupna:
A to nic nowego, od dawna je tam widuję. Smile Nakupiłem tego na prezenty.
Big Grin
Karol napisał(a):Zeratul, spotkanie z Simonem to nie taka prosta sprawa, my się już parę miesięcy nie możemy zgrać.
Hm... Najprościej sugerowac się plakatami na mieście - gwarantuję, że będę tam, gdzie piszą. :rotfl:
Simon napisał(a):Hm... Najprościej sugerowac się plakatami na mieście - gwarantuję, że będę tam, gdzie piszą.
Znany człowiek Big Grin

A jakby jeszcze jakieś inne pozycje autorstwa JK się pojawiły to napiszcie. Ja osobiście poluję na Autoportret z kanalią.
Ja też poprosiłbym o "Napój"
Pozdrawiam
Dauri
dauri napisał(a):Ja też poprosiłbym o "Napój"
A co z zakąską ? :drunk:
jeśli to jeszcze możliwe to bardzo bym prośił o "Napój..."
Simon napisał(a):Hm... Najprościej sugerowac się plakatami na mieście - gwarantuję, że będę tam, gdzie piszą. :rotfl:
Hm, a gdzie o Tobie piszą na plakatach? Chyba słabo się rozglądam :rotfl:
Karol napisał(a):Chyba słabo się rozglądam
Najwyraźniej.
Wrocławski Salon Jacka Kaczmarskiego, informacje w mediach i na plakatach. Pojawiają się tam różne nazwiska, nie tylko moje.

PS. Co z tą Vivą? Trzymać dla Ciebie czy sprezentować?
Dla zainteresowanych Warszawiaków,
W księgarni na ul. Koszykowej, idąc w stronę centrum, po lewej stronie (czyli naprzeciwko Księgarni MDM) również można kupić śpiewnik "Wojny Postu" za 4,50
Simon napisał(a):PS. Co z tą Vivą? Trzymać dla Ciebie czy sprezentować?
No trzymaj, czekam, aż znajdziesz wolną chwilę na spotkanie Smile.
To jak jeszcze jest taka mozliwość, moze i ja sie skuszę na " Napój Ananków". Do tej pory jakoś nie mogłam przebrnąć, moze teraz mi sie uda. Smile
Dziś wreszcie miałam czas zajrzeć do CTK. Niestety, ze śpiewników został tylko jeden, więc, gwoli sprawiedliwości, przekażę go Elżbiecie, bo pierwsza się zgłosiła. Co do "Napoju..." - zostały tylko 3 egzemplarze, bardzo zniszczone: połamana, brudna, lepka i porysowana okładka, brudne, zagięte, a w jednym nawet zniszczone kartki. Nie brałam, bo to nie książki, tylko jakaś zdeptane, zniszczone i wrzucone na półkę z nadzieją, że się sprzedadzą, śmieci.
Jeśli jeszcze kogoś to interesuje, to w Krakowie w składzie taniej książki na Grodzkiej jest kilka egzemplarzy śpiewnika "WPzK" (chyba po 4,50zł) i "Tunelu" (po 10 zł). Jeżeli ktoś chętny, to nagabywać krakusów Wink - ja tymczasowo nie pomogę, bo kasa się kończy i kupując cokolwiek pozbawiłbym się wiktu :Smile
Na Brackiej też do niedawna były, w tej samej cenie.