Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Koncert niedzielnyw DKS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy wiadomo coś na temat tego, jak udał się niedzielny koncert w Warszawie w DKS?
Jak się udał, to już niech powiedzą Ci, którzy na koncercie byli. A było ich sporo. Przynajmniej sporo więcej niż przed miesiącem. Choć, nie była to frekwencja aż tak duża jak w Harendzie. :/
Krótko: Panowie trzymają poziom (moim zdaniem wysoki).
Gdyby tak połączyć DKŚ-owe nagłośnienie z atmosferą z Harendy byłby "cud, miód i orzeszki" Wink
pkosela napisał(a):Krótko: Panowie trzymają poziom (moim zdaniem wysoki).
Gdyby tak połączyć DKŚ-owe nagłośnienie z atmosferą z Harendy byłby "cud, miód i orzeszki" Wink
Trafne - chociaż zdarzało się nieco lepsze nagłośnienie w Harendzie (czyt. - głośniejszeSmile).
Jednak pomimo drobnych wad niektóych elementów dekoracyjnych (fortepian...), w Harendzie gra się - z wiadomych względów - znacznie lepiej.
M.
Mi niestety nie udało się dotrzeć na koncert, czego bardzo żałuje, tym bardziej że to kolejny raz... Ale dostaję relacje na świeżo Wink
Jakieś koneksje? Mnie nikt nie chce zdawać relacji Wink
Tak, Młoda ma swojego Szpiega z Krainy Deszczowców. Wie nawet, że Kuba skrzypiał stołkiem i było momentami za dużo pogłosu Tongue Kiedyś nas za to ktoś zlustruje, ale nic to! Wink
No, teczkę swoja już macie. Big Grin
Zaraz mnie zlustrują za OT :wstyd:
pkosela napisał(a):Tak, Młoda ma swojego Szpiega z Krainy Deszczowców.
Ta... Kraina Deszczowców Tongue Heh. Ma sie swoje źródła, ale to i tak nie to co na koncercie - zdecydowanie! Wink <wielki żal>