Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Audycja w jedynce - znów off-top
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Tarko napisał(a):Te wszystkie kłótnie świadczą po pierwsze o wysokim stopniu chamstwa (posuwacie się czasem naprawdę bardzo daleko... jak dla mnie za daleko, mimo, że nigdy nie byłem stroną w żadnym z konfliktów...)
a juz dwa posty dalej
Paweł Konopacki napisał(a):dopier...ć (...) Męda (...) skurwiel (...) dopierdala.
hiphopowiec czy co?
Tutaj (w Karczmie) po prostu trzeba pisać jasno o co chodzi Tongue
Chyba Kabaret Rafała Kmity miał skecz filmowy o "Psach" . Dwóch aktorów mówiło przez cały czas "kur..", po czym wpada trzeci i krzyczy " Stop. Za mało kur...". Tak mi się skojarzyło.
Paweł Konopacki napisał(a):Jak narazie widzę, ze i Ty i Kubunio nie szczędzicie ani chwili by dopier...ć Patrycji. Deklaracje Twoje, Pilsie, mijają się z Twoją praktyką.
Pilsie, jak to jest? KN nie można sobie wycierać gęby, ale Patrycją już można, tak? Nie masz nic przeciwko temy, by Męda co chwile wypisywał coś o Patrycji, ale słowo z mojej strony na temat KN już krew w Tobie burzy? Możesz zdzierżyć, gdy skurwiel Mędrzycki się do Patrycji co rusz dopierdala.
Pilsie, stwarzaj chociaż pozory jakiejś konsekwencji - zwłaszcza, ze prywatnie chyba na coś się umawialiśmy, prawda?
Kurwa, odpierdol się, a jak nie to spierdalaj.
Teraz lepiej? Gdzie tu dopierdalam Patrycji - co?
Pisałem do Kuby, by dał juz spokój - jasne?
Jeszcze jedno. Ja umów dotrzymuję. Umowa była jasna - i ja jej przestrzegam. Ale jeśli chcesz wprowadzić jakiś aneks - to zapraszam na PW.
Pils napisał(a):Pisałem do Kuby, by dał juz spokój - jasne?
tiaaa, pisałeś... :rotfl:
Bo Kubunio prawdę wypisuje. A Ty po ramieniu poklepiesz i powiesz, ze tej jego prawdy "nie warto" juz forsować i "szkoda czasu"
Pils napisał(a):Pisałem do Kuby, by dał juz spokój - jasne?
Szczególnie tutaj, prawda?
Pils napisał(a):Kubuniu, daj spokój. Nie warto, szkoda czasu.

(pogrubienie moje)
Jak grochem o ścianę. Może po prostu post był za długi jak na karczemny...

..::Zdravim::..
Tarko
Tarko napisał(a):Jak grochem o ścianę. Może po prostu post był za długi jak na karczemny...
Trzeba tam było dorzucić trochę więcej "kurwa" itd to może by lepiej poskutkował Wink
Elessar do Pilsa napisał(a):Szczególnie tutaj, prawda?
Daj spokój, Elessar, nie warto, szkoda czasu...
Tarko napisał(a):Jak grochem o ścianę. Może po prostu post był za długi jak na karczemny...
Tarko, chodźmy poćwiczyć jakieś gamy. Poradzą tu sobie bez nas.
Simon, ja ostatnio czytam sobie o harmonii jazzowej i ogrywam różne jazzowe skale Big Grin Bardzo ciekawe, musze przyznać.
Wiesz co, Tarko ?

Ja bym ich ozenil... Innego wyjscia nie widze. To sa prawdziwe papuzki-nierozlaczki. :wredny:

I mozna sie starac im spokojnie tlumaczycz, jak Ty teraz, jak ja kiedys, jak chlop krowie. Nawet jesli pojdzie im troche w piety to na jakis czas przeprowadza sie do innego tematu i nadal bedza harcowac. No, ewentualnie dostaniesz odpowiedz ze to je karczma i ze wszystko wolno a Ty nie musisz tu zagladac.

Tak wiec chyba lepiej zebys wrocil do Twoich gam a ja do mojego Cohena (wlasnie dorwalem sie do koncertowego nagrania sprzed ponad 30 lat, bardzo dobra jakosc, po prostu jestem oczarowany)

Pozdrawiam serdecznie
Tylko że problem leży w tym, że niedługo forum ograniczy się tylko do karczmy... albo całe stanie się karczmą. Wszak wiem, że po to został stworzony ten dział, by przenosić tu kłótnie wszelakie i by nie każdy musiał je oglądać... Nie zaglądam tu zresztą często (prawie w ogóle, jeśli idzie o ścisłość), ale... Mam wrażenie, że już nie umiemy chyba dyskutować tak, by się na 4-5 stronie nie pokłócić i nie wyzwać od ch**ów.

..::Zdravim::..
Tarko
Tarko napisał(a):Mam wrażenie, że już nie umiemy chyba dyskutować tak, by się na 4-5 stronie nie pokłócić i nie wyzwać od ch**ów.
"My"?
Zwróć uwagę, że większość co bardziej prymitywnych postów w tym dziale to dzieło zaledwie kilku userów.
Nie uważam więc, by patrzenie przez ich pryzmat na całe "środowisko" forumowe było uzasadnione.

Jeśli chodzi o pozostałe wnioski - postaramy się coś z tym zrobić Cool

Pozdrawiam
Zeratul
Elessar napisał(a):Szczególnie tutaj, prawda? Pils napisał/a:
Kubuniu, daj spokój. Nie warto, szkoda czasu.
(pogrubienie moje)
Młodyś wiekiem, to masz prawo nie rozumieć. Za 25 lat może zrozumiesz., a może później co miałem na myśli pisząc te słowa.
Elessar napisał(a):Trzeba tam było dorzucić trochę więcej "kurwa" itd to może by lepiej poskutkował
Zacznij czytać wprost młody człowieku. Zaczęło się od tego:
Kuba Mędrzycki napisał(a):
Przemek napisał(a):Kuba, weź już sie odpierdol od Paci.
Obawiam się, że pwoinieneś odwrotnie skonstruować prośbę:/
Paweł Konopacki napisał(a):
Elessar do Pilsa napisał(a):Szczególnie tutaj, prawda?
Daj spokój, Elessar, nie warto, szkoda czasu...
Dokładnie tak. Nie warto, szkoda czasu.

PS. Pawle Konopacki.. I zacznij wreszcie ty dotrzymywać umowy i przestań wycierać sobie gęby KNem.
Pils napisał(a):Zaczęło się od tego:
Tak, tylko czemu Kuba odpisał na ten post wczoraj (23.11) skoro Przemek napisał go 18.11, a Kuba od tego czasu był już na forum kilka razy. To wygląda jak chęć ciągnięcia tego coraz dalej...
Elessar napisał(a):Tak, tylko czemu Kuba odpisał na ten post wczoraj (23.11) skoro Przemek napisał go 18.11, a Kuba od tego czasu był już na forum kilka razy. To wygląda jak chęć ciągnięcia tego coraz dalej...
O to mogłes spytać jego. Ja chciałem by już tego nie ciągnął. Dla mnie temat nie istniał. Do wczorajszego wieczora. Ale oczywiście ty wiesz lepiej

[ Dodano: 24 Listopad 2006, 08:28 ]
Szkoda czasu, nie warto.
W sumie racja, szkoda czasu. W takim razie skończmy już WSZYSCY ten temat.
Pils napisał(a):I zacznij wreszcie ty dotrzymywać umowy i przestań wycierać sobie gęby KNem.
jeśli Ty będziesz dotyrzymywał to i ja będe dotrzymywał
Pils napisał(a):Ja chciałem by już tego nie ciągnął. Dla mnie temat nie istniał.
Big Grin oczywiście!
Elessar napisał(a):W takim razie skończmy już WSZYSCY ten temat.
Racja! Niech sobie poleży, przykurzy się nieco - za 3 miesiące JM sam go odgrzebie Tongue
Zabawa z lat dziecięcych: Kto pierwszy się tu odezwie zostaje Trollem Tongue
Paweł Konopacki napisał(a):No bo po co miałaby blokować, skoro każdy koncert
Własnie nad tym się zastanwiałem, jak słusznie zauważyłeś jakieś kilka tygodni temu.
A informacje pochodza z bardzo pewnego i niezależnego źródła.
Kuba Mędrzycki napisał(a):A informacje pochodza z bardzo pewnego i niezależnego źródła.
:rotfl: Ooo taaa! Jak zwykle!
Źródło twoich informacji jest z ZAWSZE absolutnie pewne tego, co rozpowszechnia - niezależnie od tego, jakie by były fakty.
Może dlatego tak jest, bo to niezależnie od sprawy jest pewnie zawsze jedno i to samo źrodło Big Grin
A moze by zalozyc tamat ' Klotnia X z Y ' -Oni by tam sobie spokojnie na siebie warczeli, a inni raz na jakic czas zajrzeliby, czy cos nowego....Czesc forumowiczow wiedzialaby natomiast gdzie NIE zagladac....
Elzbieta napisał(a):A moze by zalozyc tamat ' Klotnia X z Y ' -Oni by tam sobie spokojnie na siebie warczeli, a inni raz na jakic czas zajrzeliby, czy cos nowego....Czesc forumowiczow wiedzialaby natomiast gdzie NIE zagladac....
Ależ wiadomo, gdzie nie zaglądać. Nie nalezy zaglądać do Karczmy, a zwlaszcza do wątków oznaczonych, jako "off - top".
Tylko, że chyba niewielu tak naprawdę nie chce tu zaglądać.
Gdyby nie te kłótnie, wielu "zdystansowanych" nie miało by możliwości "być ponad" Big Grin
Kuba Mędrzycki napisał(a):Obawiam się, że pwoinieneś odwrotnie skonstruować prośbę:/
Chyba nie, bo Pacia jakoś nie czepia się ciebie na tym forum, a Ty starasz się systematycznie...
Pils napisał(a):Kubuniu, daj spokój. Nie warto, szkoda czasu.
Uważasz, że to nie Kuba się czepia Paci tylko odwrotnie?? Jakoś tego nie widac po dyskusjach na forum.
Przemek napisał(a):Uważasz, że to nie Kuba się czepia Paci tylko odwrotnie??
Przemku, daj spokój. Nie warto, szkoda czasu.
Sluchajcie'karczmarze'- a moze bysmy sie umowili na jakas godzine i wspolnie, acz osobno odspiewali 'Balade pozytywna' ? Piwo dla wszyskich w karczmie ( bo przypomialo mi sie, ze gdy do kolegi -dawno, na studiach, ktos mowil -'masz racje' -co chcialam Pawlowi napisac -to on odpowiadal 'i restaurcje' -stad te piwa :piwko: .
No i właśnie - nie ma jatki, to nie ma nic ciekawego na forum Smile. No oczywiście oprócz jakichś kolejnych próśb o chwyty, informacji o jakimś tam spotkaniu, ogłoszeniach parafialnych, tudzież bzdetnych dyskusjach o... Strachach na Lachy Tongue

[ Dodano: 26 Listopad 2006, 01:40 ]
Kapitan Nemo napisał(a):Prawda boli,prawda jest ciekawa.Nazywa Pani Mateusza śmieciem pajacem gnojem a wszystkie pieski i tak przyklasną za Panią.I to jest porąbane!Mateuszowi to może Pani buty czyścić to tyle mogę dodać od siebie.
Kapitan jest wielki!!! A cała reszta może mu czyścić pagony!!! Konopacki nie sięga mu nawet do palców u jednej nogi.
a niech se będzie...
No tak. Konopacki jest tylko jednym z trybów napędzających cała tę ohydna machinę.:/ Brrr..., aż się niedobrze robi jak się patrzy na te wszystkie kalumnie którymi pan Paweł obrzuca niektórych użytkowników. No, cóż, ale kulturkę wynosi się z domu, niestety...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12