Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Mapa swiata Userow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dlaczego w samym srodku Rosji figuruje "Nerval, Krakow" ?

Tez nam odebrali, po Lwowie, Wilnie i Grodnie ? I do tego wywiezli ?

Krasny

A dlaczego dwóch innych uzytkowników jest w ....?
thomas.neverny napisał(a):Dlaczego w samym srodku Rosji figuruje "Nerval, Krakow" ?
Widocznie Nerval sam się tam umieścił (współrzędne user wklepuje sam, a miasto brane jest z pola "skąd", więc możliwe jest, by Krakus zwiedzał akurat Rosję :]
Krasny napisał(a):A dlaczego dwóch innych uzytkowników jest w ....?
?? Mógłbyś jaśniej?

Pozdrawiam
Zeratul
A ja se Smile wstukałem moje miasto i pokazuje nie mój dom Sad
wilk'u napisał(a):A ja se Smile wstukałem moje miasto i pokazuje nie mój dom Sad
To wprowadź ręcznie korekty :]

Pozdrawiam
Zeratul
Myślę że warto obejrzeć z bliska wypasioną chatę Kraśnego Smile
A ja - choc varshavyak - ciesze ze Krakow jednak zostal w Kraju... :Smile

A moze Nerval podal niewlasciwa timezone w swoim profilu ?
Kraśny w oknie stoi ... nie wiem czy to aż taka wypasiona miejscówka - wszyscy mogą Cię podglądać
thomas.neverny napisał(a):A moze Nerval podal niewlasciwa timezone w swoim profilu ?
Mapa nie patrzy aż na takie detale Wink
Co się stało z naszą mapą w końcu?

[ Dodano: 12 Listopad 2006, 16:59 ]
Haa, 333 posty - połowa zła :wredny:
Google zmianiło swój program, jak widzisz doszły miasta itd... jak znajde jak to poprawić by znów były chmurki i bede miał czas to zrobię.
T'aa doszły ulice... Aczkolwiek Ruczaj jak jest niewyraźny tak niewyraźny pozostał... Tongue
thomas.neverny napisał(a):Dlaczego w samym srodku Rosji figuruje "Nerval, Krakow" ?
Bo można ręcznie zaznaczyć punkt na mapie i wpisać dowolną nazwę.
Coś chyba z tą mapą skopało... mi tylko nie wchodzi? wyskakuje tylko komunikat w romantycznym języku anglosasów...
A ja dopiero dziś chciałem się podelektować tą mapą i.... też - jak adam_marian - klapa. Google się zbuntowały?

[ Dodano: 18 Listopad 2006, 14:26 ]
I może, skoro już tu wlazłem, coś zaproponuję? Wink
Adminiralicja Forum nie jest jakoś specjalnie liczną grupą, więc może by tak zrezygnować z żółtego znacznika i AA oraz modów aktywnych wspólnie wyświetlać na zielono?
mapa już działa, z tym że nie jest mapa userów bo ci pozostają niezaznaczeni Smile
jakbym nie wiedział, że działa... Wink. Baloniki później niestety.
Działa. Jest pięknie. Ale, kiedy już userzy będą widoczni, jak zrobić, by do tych uwzględnionych na "naszej" mapie dołączyć?
najlepiej wpisać w profilu (długość i szerokość geog., ew. znaleźć na mapie) Big Grin jesli dobrze rozumiem...