Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Pochwała łotrostwa - tab
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich ponownie!

Mejdejo pomogł mi w rozpracowaniu tej piosenki, ale poczułem lekki niedosyt porownujac wyniki z nagraniem Kaczmarskiego.

Dlatego postanowiłem posiedziec troszke nad nagraniem i zapisac go w postaci tabulatury. Oczywiscie w całosci sam to pisalem, w niektorych miejscach moze sie roznic od oryginalu - jedno jest pewne: jest to moja wersja piosenki Mistrza Smile

PS Nie mialem sił na podpisywanie dzwiekow pod słowa, dlatego jesli ktos miałby ochote na skorzystanie z tab. musi przesledzic sciezke z nagraniem i porownac.. najprosciej mowiac: tez sie przyłozyc bo za darmo nic nie ma ;]

Pozdrawiam
Jak się to otworzy to nie wiem czy ktokolwiek to rozczyta (przynajmniej u mnie)... Spróbuję ściągnąć i otworzyć...

[ Dodano: 21 Sierpień 2006, 22:08 ]
O, lepiej Smile A niech to lepiej sprawdzi ktoś kto gra Smile Ja się nie czuje w tym utworze za dobrze co by móc oceniać tego taba Smile
Czy moge liczyc na ew. weryfikacje mojej pracy? =]

PS. Dodajcie tab "Snu kochającego psa" do działu z tabami na stronie, na forum mozna sie do tego dokopac, ale warto miec wszystko w jednym miejscu Smile

Pozdrawiam
Powiem tak... ogólnie to gra się z niego dobrze i brzmi też dobrze Smile Przynajmniej dla mnie, który nie grałem tej piosenki wiele razy Smile
xao napisał(a):Dodajcie tab "Snu kochającego psa" do działu z tabami na stronie
o ile pamiętam to jest chyba nieskończony
Hym.. gdy do niego zaglądałem zdawał mi się kompletny. Jak wróce za 2-3 dni zerkne do niego i jeżeli czegos brakuje może uda mi sie to uzupełnić Smile
xao napisał(a):Nie mialem sił na podpisywanie dzwiekow pod słowa, dlatego jesli ktos miałby ochote na skorzystanie z tab. musi przesledzic sciezke z nagraniem i porownac.. najprosciej mowiac: tez sie przyłozyc bo za darmo nic nie ma
To włóż trochę siły, bo na stronie raczej kompletne taby dobrze by było zamieszczac.
Przemku chciałem jedynie by ktoś fachowym okiem spojrzał na to co wymodziłem. Liczę się z tym, że byle co nie zostanie umieszczone na stronie Smile

Wrociłem z wakacji, znalazły się siły i ochota.. W załączniku trochę poprawiona wersja - z napisami. Rozpisana cała pierwsza wzrotka.
Czy ktoś posiada tabulaturę zalączoną odegdaj do posta powyżej? :niepewny:
Chyba jej nie było :>
hym. Witam ponownie. Nikt mnie pewnie już nie pamięta, dość długa przerwa;] Ale temat odświeżam uzupełniając zaległość:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://rapidshare.com/files/86332471/pochwala_lotrostwa.txt.html">http://rapidshare.com/files/86332471/po ... a.txt.html</a><!-- m -->
Ale taba to możesz dodać do postu na forum jako załącznik. Bo rapidshare, to najgorsze co może być chyba ... :/ Co prawda ściągnęło mi się, ale nie każdy może mieć szczęście :]

[ Dodano: 24 Styczeń 2008, 22:18 ]
Słyszę znajome elementy, ale jakby mi coś nie pasowało w tej grze. Muszę posłuchać oryginalnego nagrania, bo może pamięć mnie zawodzi.
Przemku tylko w tym temacie podawałem ten tab już wcześniej jako załącznik, a teraz po dłuższym czasie patrze, że wyparował Smile

No ale nie zaszkodzi, zatem dodam i załącznik. Za utrudnienie przepraszam.

Pozdrawiam

edit: i nie mogę dodac :o
Błąd Ogólny: Nie mogę się zalogować na serwer FTP. Użytkownik 'tpjk' lub hasło nieprawidlowe. Sprawdz ustawienia serwera FTP.
O czymś nie wiem? ;]

edit2: Robiłem go już jakiś czas temu.. i jakby to ładnie określić, umiejętności rosną, a przy tym na początku z reguły są małe, zwłaszcza te "ze słuchu" Smile
To ja sprobuje go dołączyć. Hmmm, faktycznie coś nawaliło :/ Nie daje się dołączyć załącznika... :/
Na razie tu: <!-- m --><a class="postlink" href="http://zeratul.faculty.wmid.amu.edu.pl/forum/pochwala_lotrostwa.txt">http://zeratul.faculty.wmid.amu.edu.pl/ ... rostwa.txt</a><!-- m -->
Confusedtrapiony:

Pozdrawiam
Zeratul
Witam.

Posiada ktoś może wielokrotnie tutaj linkowany - jednak żaden z linków już nie działa - tab? Byłbym szalenie wdzięczny Smile