Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Władca Pierścieni + spotkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
radziu_88 napisał(a):Zrozumiałem,że w sobotę do południa Wink
Jeśli cała noc spędzimy z michalfem na nocnych rodaków rozmowach to się nie widzę na zwiedzaniu w godzinach przedpołudniowych. Big Grin
O, ja chyba w piątek przyjadę.
Simon napisał(a):Jeśli cała noc spędzimy z michalfem na nocnych rodaków rozmowach
No czekam, czekam Wink
michalf napisał(a):No czekam, czekam
Stary - lodówka, o której wspomniałeś, jest w zasadzie najwazniejszym meblem. O ile działa... Przy zimnym piwku można pogadać o życiu codziennym, bo - jak pisał Sted - inego wszak nie ma...
No oczywiście, że lodówka działa. I dużo się w niej zmieści.
Moi Drodzy - zakładając, że uda mi się przyjechać, może nawet z gitarą towarzyszącą, zwracam się z pytaniem.
Jakie etiudki mam przygotować? Niektórych z nich nie grałem już od lat, więc muszę sobie trochę poprzypominać. Oczywiście - mam na myśli te "jednogitarowe", bo tych rozpisanych na dwie, trzy gitary siłą rzeczy nie wykonam.
Jeśli macie jakieś sugestie - piszcie, tu, na PW, mailem, GG, sms. Wszystko jedno.
Ja zapewne też możlwie że będe miał gitarę Wink
Simon napisał(a):Jakie etiudki mam przygotować? Niektórych z nich nie grałem już od lat, więc muszę sobie trochę poprzypominać. Oczywiście - mam na myśli te "jednogitarowe", bo tych rozpisanych na dwie, trzy gitary siłą rzeczy nie wykonam.
Jeśli macie jakieś sugestie - piszcie, tu, na PW, mailem, GG, sms. Wszystko jedno.
Cokolwiek byle Kaczmarskiego Tongue
Przemek napisał(a):byle Kaczmarskiego
Od tego są inni. A imię ich: legion... Smile
A ja lubie słuchać Simona, wiec moze te najbardziej "topowe" ( gdzieś wypowiadali się forumowicze o ulubionych Twoich utworach )
ann napisał(a):Zwiedzanie raczej w sobotę, bo w piątek raczej nie każdy będzie mógł się zjawić Wink
A o ten piątek pytam... z ciekawości Wink
A czemu nie w niedzielę?
Mi w sobotę do południa nie za bardzo pasują połączenia, a jakbym przyjechał w piątek, to bym musiał sobie jakieś porządne jedzenie zorganizować na dwa dni Sad :]

Pozdrawiam
Zeratul
Mie róbcie jaj z tym jedzeniem Smile) Ja w Kołobrzegu przez cały pobyt jeden obiad zjadłem i jestem zadowolony Big Grin
Przemek napisał(a):Mie róbcie jaj z tym jedzeniem
Zgadzam się. Demonizujecie...
Zeratul napisał(a):
ann napisał(a):Zwiedzanie raczej w sobotę, bo w piątek raczej nie każdy będzie mógł się zjawić Wink
A o ten piątek pytam... z ciekawości Wink
A czemu nie w niedzielę?
Choćby dlatego, że jeśli będę to raczej w niedzielę rano będę musiała się zwijać Tongue
Zeratul napisał(a):Mi w sobotę do południa nie za bardzo pasują połączenia, a jakbym przyjechał w piątek, to bym musiał sobie jakieś porządne jedzenie zorganizować na dwa dni Sad :]
Marudzisz Tongue W sobotę do południa to nie znaczy, że o 10 przecież Big Grin

Pytałam o piątek, bo tak sobie myślę, że skoro w sobotę chcemy oglądać film to raczej nie zostanie już zbyt dużo czasu - więc możnaby spotkać się też w piątek Wink
Tylko jeśli chcecie na piątek też mieć knajpię to musicie się szybko decydować Big Grin
Ja ewentualnie w piatek mogę sie zjawić. W pracy już sobie załatwiłam.Jedzenie to też nie problem. Gorzej z noclegiem. Nikt mnie nie chce przygarnąć Sad( . Może ktoś z Torunia zna jakiś tani nocleg?
Po powrocie z gór nadrobiłem zaległości (1500 postów) i ten temat zostawiłem sobie na koniec, ale chyba już trochę zmęczony jestem. Mógłbym wiedzieć, na czym ostatecznie stanęło? Kiedy ostateczny termin projekcji? I gdzie? I jak się przedstawia lista obecności? I czy są na niej jeszcze wolne miejsca?
Od końca Big Grin
bryce napisał(a):I czy są na niej jeszcze wolne miejsca?
Z tego co mi wiadomo to są Smile)
bryce napisał(a):I jak się przedstawia lista obecności?
Będzie wiadomo jak się ludzie zjawią Big Grin
A tak poważnie - zapowiadają się: Simon, radziu_88, Elessar, Przemek, Zeratul, michalf, partycja (?) i tmach. Prawdopodobnie będę też ja i Art (ale to będę wiedzieć pod koniec tygodnia dopiero Tongue )
bryce napisał(a):Kiedy ostateczny termin projekcji? I gdzie?
Jak na razie 26 VIII (sobota), godzina jeszcze do ustalenia.
Miejsce - najprawdopodobniej Wink znany już niektórym tutaj pub Zeppelin (ul. Fałata 21) - mapa w załączniku Wink.

Dodatkowo - w sobotę "przed południem" Wink (to też do dogadania) zwiedzanie miasta, pewnie z przewodnikiem Wink

I ewentualnie w piątek jakieś spotkanie dla chętnych Smile
tmach napisał(a):Może ktoś z Torunia zna jakiś tani nocleg?
Toruń - noclegi
tanio jest na pewno tu: Twierdza Fort IV
ann napisał(a):tanio jest na pewno tu: Twierdza Fort IV
Byłem tam, nocowałem, grałem na gitarce. Bardzo fajne miejsce.
ann napisał(a):A tak poważnie - zapowiadają się:[...]Elessar
Przepraszam, ale na mnie jednak nie liczcie :/ Wypadły pewne...że tak powiem nieprzewidzane problemy, z powodu których nigdzie w tym czasie nie wyjadę raczej... Sad Przed spotkaniem z nikim się nie zobaczę raczej kto będzie w Toruniu, więc niech mi ktoś poda na privie adres cobym mógł wam filmy wysłać (6 płyt DVD), żebyście mieli co oglądać Smile Liczę, że wrócą w całości Tongue
Dałem znak Ellessarowi i prześle mi płyty.W Toruniu będe w piątek.Jak ktoś sie pojawi tego dnia to najlepiej żeby też dał znak,bo jak napsail iwcześniej można i zrobić w piątek jakieś spotkanko
ann napisał(a):Marudzisz Tongue W sobotę do południa to nie znaczy, że o 10 przecież Big Grin
Mam opcje: dziesiąta (z ryzykowną przesiadką w Inowrocławiu) albo 16 Tongue
ann napisał(a):Pytałam o piątek, bo tak sobie myślę, że skoro w sobotę chcemy oglądać film to raczej nie zostanie już zbyt dużo czasu - więc możnaby spotkać się też w piątek Wink
Jak będzie co robić - tj, jakieś spotkanie albo coś, to mogę się pojawić i w piątek :]

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):Mam opcje: dziesiąta (z ryzykowną przesiadką w Inowrocławiu) albo 16 Tongue
Dlaczego ryzykowną?
Zgłaszasz w pociągu, że będziesz miał przesiadkę i w razie czego mają obowiązek zaczekać na ciebie Wink
ann napisał(a):Dlaczego ryzykowną?
Zgłaszasz w pociągu, że będziesz miał przesiadkę i w razie czego mają obowiązek zaczekać na ciebie Wink
Każdy, kto mnie zna, wie, że nigdy nie byłem miłośnikiem załatwiania czegokolwiek (jeżeli nie muszę :] ) :agent:

A co z piątkowym spotkaniem - będą chętni?
Mogę zabrać DVD z kilkoma Monty Pythoonami na wieczór :]

Pozdrawiam
Zeratul
ann napisał(a):Zgłaszasz w pociągu, że będziesz miał przesiadkę i w razie czego mają obowiązek zaczekać na ciebie
To zalezy z czego na co sie przesiada i czy te pociagi sa skomunikowane.
Walczę jeszcze o możliwość wyjazdu... Michalf nie skreślaj mnie jeszcze z listy chętnych na nocleg u ciebie. W ciągu kilku najbliższych dni dam jeszcze znać. Jeśli nic nie załatwie (będę musiał siedzieć w domu i zająć się dziadkiem) to płytki od razu wysyłam Radziowi, a jeśli będę jechał to..no to je przywiozę Smile
Zeratul napisał(a):A co z piątkowym spotkaniem - będą chętni?
Jeśli jesteście zainteresowani spotkaniem w piątek to możemy siedzieć w tej samej knajpie. Tylko jest jeden warunek - piwo i inne napoje mają być kupowane u nich a nie przynoszone (to samo w sobotę) Wink
Elessar napisał(a):Michalf nie skreślaj mnie jeszcze z listy chętnych na nocleg u ciebie.
Spoko, jesteś zaklepany.

Ja się piszę na piątkową imprezę Smile

Zeratul napisał(a):Mogę zabrać DVD z kilkoma Monty Pythoonami na wieczór :]
O, to to Big Grin
ann napisał(a):piwo
A właśnie - jaka w Waszych stronach jest kara za piwo? Cena, znaczy się...
Simon napisał(a):A właśnie - jaka w Waszych stronach jest kara za piwo?
W moich czy w Toruniu ? Tongue
A tak poważnie - cennik z tej knajpy gdzie chyba mamy siedzieć :]

1. Tyskie z kija - 3,80
2. Lech z kija - 3,80
3. Żubr z butelki - 3,40
4. Tyskie z butelki - 4,00
5. Lech z butelki - 4,00
6. Lech Mocny z butelki - 4,30
7. Lech Free z butelki - 3,00
8. Reds Apple z butelki - 4,00
9. Reds Red z butelki - 4,00
10. Reds Sun z butelki - 4,00
11. Pilssner Uruqwel z butelki - 4,50
12. Miller z butelki - 5,20
13. Dębowe Mocne z butelki - 4,30
14. Dog in the fog z butelki - 6,00
Ja się piszę. I na piątek i na Monty Pythona.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14