Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Władca Pierścieni + spotkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Zeratul napisał(a):Simon - nie zniechęcaj się - Przemek opatentował w Kołobrzegu gustowne zatyczki do uszu Wink
Tak. Zatyczki do uszy Przemka były super. Big Grin
Simon, ale moja gitara będzie też po to żeby sobie z tobą troche "poplumkać" Wink
A te trzy części to rzeczywiście zleci cała noc Smile
Ja jakby coś moge sprowadzić całą sagę Gwiezdnych Wojen czyli 6 części na DVD Smile
Radziu to może innym razem...
Elessar napisał(a):Simon, ale moja gitara będzie też po to żeby sobie z tobą troche "poplumkać"
Czyli mówisz, że nie muszę brać swojej?
Z tobą poplumkać Tongue No niby brać nie musisz, bo ja wezmę, Przemek jeśli będzie to też będzie miał...no... Smile
Oj, coś czuję, że z filmu nici wyjdą... :/
Będzie film, będzie, bo po to się głównie spotykamy. Granie jakieś przed, może po, może dnia następnego dopiero Smile Ale film oglądamy obowiązkowo.
Simon napisał(a):Oj, coś czuję, że z filmu nici wyjdą... :/
Jak będzie w knajpie to Ci włączą i koniec Wink
Prosiłbym Forumowiczów z Torunia o podanie jakiegoś linku ze spisem połaczen PKP albo gfodziny wyjazdu pociagów najlpiej osobowych z Torunia do Olsztyna
radziu_88 napisał(a):Prosiłbym Forumowiczów z Torunia o podanie jakiegoś linku ze spisem połaczen PKP albo gfodziny wyjazdu pociagów najlpiej osobowych z Torunia do Olsztyna
Proszę

A tak na przyszłość:
Rozkład PKP - ta strona nie gryzie Wink
No niee. Ja się musze postarać o jakieś dofinansowanie. Do Torunia z Bielska za pociąg ze zniżką szkolną 36,5 zł :/
Dzięki ann właśnie jeszcze przed przecyztaniem odpowiedzi od Ciebie zajrzałem na tę stronkę Big Grin
Więc ja bym był w na stacji Toruń Główny o 13.35 tak przynajmniej napsaili i to by był osobowy z Olsztyna.Musiałby tylko ktoś po mnie wyjść :wstyd:
tmach napisał(a):Tak. Zatyczki do uszy Przemka były super.
Ale to tata Agatki je wymyślił pierwszy Smile) Ja się tylko dołaczyłem Smile
Elessar napisał(a):36,5 zł
Nie przesadzaj - struny więcej kosztują. Smile
Simon napisał(a):Nie przesadzaj - struny więcej kosztują.
Wiesz, po Kołobrzegu moje zapasy gotówki się dość znacznie uszczupliły Smile
Ja oczywiście będe 26 w Toruniu 13.35 i może Redi jeszcze się zabierze niektórzy go znają z Kołobrzegu Smile oczywiśćie jedzenie będzie trzeba tam kupic domyślam sie? Wink
radziu_88 napisał(a):oczywiśćie jedzenie będzie trzeba tam kupic domyślam sie? Wink
Pewnie tak, chyba że trafisz na gościnnego gospodarza Big Grin
Ale w razie czego chętnych można odstawić do dobrej (i taniej) pizzeri. Ew. naleśnikarni Big Grin
ann napisał(a):chyba że trafisz na gościnnego gospodarza Big Grin
Hehe michalf już ukazał się gościnny że wogole chce mnie przenocować Wink
ann napisał(a):Ale w razie czego chętnych można odstawić do dobrej (i taniej) pizzeri. Ew. naleśnikarni Big Grin
To fajnie.Lubie naleśniki Big Grin no to trzeba wzaiśc dodaktowe 50 zł na jedzenie i jakieś trunkiWink w końcu z Simonem sie spotkam Smile) :wredny:
radziu_88 napisał(a):oczywiśćie jedzenie będzie trzeba tam kupic domyślam sie?
No patrz, a ja myślałem Radziu, że właśnie przywieziesz dla wszystkich wałówę... Wink
Simon napisał(a):No patrz, a ja myślałem Radziu, że właśnie przywieziesz dla wszystkich wałówę... Wink
:rotfl: :rotfl:
Jak ktoś liczy u mnie na jedzenie, to się niestety raczej przeliczy. Zazwyczaj mam pustą lodówkę.
Zakładam, ze jakieś zwiedzanie też planujemy (w niedzielę?)

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):planujemy
Apropos planowania. W tym momencie planuję, że plan się powiedzie. Niemniej proszę się na mnie nie wściekać, jeśli w ów piątek okaże się, że musze pozostać na miejscu.
Zeratul napisał(a):Zakładam, ze jakieś zwiedzanie też planujemy (w niedzielę?)
Raczej w sobotę do południa Smile)

BTW - czy ktoś planuje przyjechać już w piątek? Wink
Simon napisał(a):Apropos planowania. W tym momencie planuję, że plan się powiedzie.
Ja też mogę nie dotrzeć :/
ann napisał(a):ktoś planuje przyjechać już w piątek?
No, ja bym chciał. Zawsze to więcej czasu na rozmowy o wszystkim i niczym. Big Grin
ann napisał(a):Raczej w sobotę do południa Smile)

BTW - czy ktoś planuje przyjechać już w piątek? Wink
Jeżeli tak byłby zwiedzanie to ja również piszę się na piątek bo tak czy siak dojazd mam tak samo
radziu_88 napisał(a):Jeżeli tak byłby zwiedzanie to ja również piszę się na piątek bo tak czy siak dojazd mam tak samo
Zwiedzanie raczej w sobotę, bo w piątek raczej nie każdy będzie mógł się zjawić Wink
A o ten piątek pytam... z ciekawości Wink
ann napisał(a):Zwiedzanie raczej w sobotę, bo w piątek raczej nie każdy będzie mógł się zjawić
Zrozumiałem,że w sobotę do południa Wink
A żebym miał przyjechać w soobtę to by było już po południu Sad
radziu_88 napisał(a):Zrozumiałem,że w sobotę do południa Wink
W sumie dobrze zrozumiałeś. Będzie trzeba jeszcze ustalić co rozumiemy przez "do południa" Wink Ale to już bliżej spotkania Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14