Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Władca Pierścieni + spotkanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
radziu_88 napisał(a):Skoro w niedzielę będzie zwiedzanie
To niedzielne zwiedzanie to na razie propozycja - jak będziecie chcieć w sobotę to jakoś się wciśnie, choć może być ciężko Wink
tmach napisał(a):Ja mam przyjazd autobusu Toruń Główna o 14,15.
Dworzec PKS leży jakieś 6 km od drorca PKP i na dodatek po drugiej stronie rzeki szerokiej na kilometr Wink
Artur napisał(a):rzeki szerokiej na kilometr
Wisła jest przecież węższa, to most jest taki długi, hehe...
Smile)
natkozord napisał(a):Wisła jest przecież węższa, to most jest taki długi, hehe...
To spróbuj przejść przed tym wałem zobaczymy jak buty będą wygladały Wink
a most ma 999 metrów, od 1000 płaci albo płaciło się jakoś podatek czy coś takiego... Wink. autostradowy tak samo.
Artur napisał(a):Dworzec PKS leży jakieś 6 km od drorca PKP i na dodatek po drugiej stronie rzeki szerokiej na kilometr Wink
Radziu przyjeżdża o 13,35 pociągiem. Teoretycznie moglibyśmy zdążyć w 40 minut na PKS po tmach, ale tylko teoretycznie. W związku z tym może ktoś pomoże? (Natka? Od razu zabrałabyś tmach do mieszkania, skoro u Ciebie nocuje.)

No i jeszcze inni przyjezdni nie poinformowali, z wyjątkiem Zeratula.
Ja nadal nie wiem czy jadę z ciastkami czy pociągiem czy na deskorolce. Wiem, że w piątek.
michalf napisał(a):W związku z tym może ktoś pomoże?
no jasne
michalf napisał(a):Od razu zabrałabyś tmach do mieszkania, skoro u Ciebie nocuje.)
no przecież
partycja napisał(a):Ja nadal nie wiem czy jadę z ciastkami czy pociągiem czy na deskorolce
najważniejsze byś przyjechała Smile
Sprawdziłam, bo jadę Polskim Expresem. Toruń ul Mickiewicza - 14,10
Toruń Pl. 18 stycznia ( dworzec Toruń Miasto) - 14,15
Gdzie mam wysiąść? Mnie wszystko jedno, byleby w Toruniu Big Grin
a na broniewskiego możesz wysiąść? z tamtąd mamy najbliżej Smile
Na Mickiewicza będzie bliżej, ale na Miasto łatwiej poznać, że się jest na stacji Tongue
A mogę wysiąść na Broniewskiego Smile 14,17 przyjazd.
ann napisał(a):To niedzielne zwiedzanie to na razie propozycja - jak będziecie chcieć w sobotę to jakoś się wciśnie, choć może być ciężko Wink
Chyba, że Władcę wyrobimy w piątek całego?
Dobrze, że podałaś info o przeniesieniu zwiedzania, bo chciałem sobie szukać połączenia w sobotę wieczorem - jeśli jednak michalf nie ma nic przeciwko temu, mogę i do niedzieli zostać (BTW - najlepsze połączenie mam dopiero 19:46, więc możemy długo zwiedzać :] )
michalf napisał(a):No i jeszcze inni przyjezdni nie poinformowali, z wyjątkiem Zeratula.
O Zeratula nie musisz się martwić albowiem zbrojny jest on w plan miasta (ku zaskoczeniu jego w domu znaleziony) i nie zwykł się gubić (starczy adres podać :] )

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):nie zwykł się gubić
Zawsze musi być ten pierwszy raz Tongue
natkozord napisał(a):a na broniewskiego możesz wysiąść? z tamtąd mamy najbliżej
wątpię... po drodze do Warszawy nie chca zatrzymywać się na rządnie
tmach napisał(a):A mogę wysiąść na Broniewskiego 14,17 przyjazd.
super Big Grin z tamtąd 5 minutek do domku
ps.odezwij sie na gg
Zeratul napisał(a):O Zeratula nie musisz się martwić albowiem zbrojny jest on w plan miasta (ku zaskoczeniu jego w domu znaleziony) i nie zwykł się gubić (starczy adres podać )
Michał na wrzosy go wyślemy? Wink
Na Chabrową na przykład Wink
Już wiem! Jadę pociągiem i będę o 14.36 na dworcu głównym (w piątek oczywiście).
Radziu, jak przyjedziesz, to sobie pozwiedzamy dworzec przez godzinę Big Grin
michalf napisał(a):Radziu, jak przyjedziesz, to sobie pozwiedzamy dworzec przez godzinę Big Grin
Mam lepszy pomysł Smile) Wyjmiemy moją gitare i zaczniemy grać,ty możesz klaskac rytm ja zagram ,,Mury'' i może na piwo zarobimy :rotfl:
"Mury" to i ja umiem zagrać (biciem) Smile Uważaj, bo będę śpiewać Big Grin
michalf napisał(a):"Mury" to i ja umiem zagrać (biciem) Smile Uważaj, bo będę śpiewać Big Grin
Spoko.Kiedyś w Warszawie otworzyłem pokrowiec i zapomniałem go zamknać,siedziałem na ziemi zagrałem ,,Naszą klasę'' czyli 4.50 min i zaroibłem 6 zł Big Grin
No to przyniosę śpiewnik i rozkręcamy biznes Big Grin
michalf napisał(a):No to przyniosę śpiewnik i rozkręcamy biznes Big Grin
Smile) Zależy czy ludzie są szczodrzy i czy spodobają się im moje(nasze) brzdęgolenia
Rozumiem, że w ten sposób chcecie umilić sobie oczekiwanie na mój przyjazd Smile
Szukaj dwóch ryczących "biznesmenów" z gitarą Big Grin
michalf napisał(a):Zebym sam nie miał co do tego wątpliwości (sic!), napiszę tu kto u mnie nocuje:

1.Simon (jeśli przyjedzie)
2. Zeratul
3. Radziu_88
4. Filip P.
5. Krasny
6. "Patrycja z Krakowa"
łooo w takim towarzystwie się gnieść to sama radość.
partycja napisał(a):łooo w takim towarzystwie się gnieść to sama radość.
Pat - będziesz mieć więcej miejsca: zwalniam swoje dwa metry kwadratowe. Big Grin
Simon napisał(a):Pat
bardzo lubię to zdrobnienie
Simon napisał(a):zwalniam swoje dwa metry kwadratowe
Sad
Simon napisał(a):będziesz mieć więcej miejsca
będzie mniej przytulnie.
partycja napisał(a):bardzo lubię to zdrobnienie
:flirt:
partycja napisał(a):będzie mniej przytulnie.
Biorąc pod uwagę jeszcze gitarę i futerał: zwolnią się nawet trzy metry. Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14