Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
partycja napisał(a):hehehehehe rezerwacja jest płatna 15 złotych od osoby
To jakaś kpina ;/
partycja napisał(a):no ale w soboty otwierają o 17 więc po prostu ktoś się musi tam zjawić punktualnie i zabarykadować...
Postaram się bvyć jak najszybciej, możliwe że będę już o 14 w Krakowie, więc się rozpakuję i będę potem czatował pod klubem, tyllko żeby już ktoś przyszedł Smile

[ Dodano: 23 Czerwiec 2006, 21:48 ]
partycja napisał(a):Interesują nas miejsca bliżej sceny (no bo tam koncert ma być) czy raczej chcemy się schować daleko i robić własny hałas?
Nie wiem jak wy, ale ja zajmę z tyłu Smile

[ Dodano: 23 Czerwiec 2006, 22:31 ]
Jak ktoś jeszcze wymyśli że wpadnie, niech się kontaktuje z Kimś albo ze mną (501722275).

Pozzdrawiam i do jutra
No te 15 zł to później niby masz w barze do przepicia ale i tak bez sensu. Tak sobie myślę że fajnie by było się schować w kącie z piecem (za toaletami) a jak się trochę rozluźni (koło północy pewnie) to zawładniemy całą knajpą.
partycja napisał(a):Tak sobie myślę że fajnie by było się schować w kącie z piecem (za toaletami)
No to musi być ktoś kto wie gdzie to Tongue Bo ja pewnie źle wybiorę, ale będę na 100% o 17, więc pomogę zająć miejsca Smile
partycja napisał(a):zawładniemy całą knajpą.
Buahahhhahaha <demoniczny śmiech>
fizol napisał(a):
laura napisał(a):11. Nowhere W. Sad(
Czemu tu się pojawiła ta smutna buźka a wcześniej jej nie było?
Nie mam pojęcia! Teraz ją skasowałam, ponieważ ona niczego prawdziwego nie oddaje!
Dziękuję bardzo wszystkim uczestnikom spotkania w Starym Porcie.
Jak dla mnie było wspaniale, byle częściej, szkoda, że musiałem się zwinąć tak wcześnie, ale w moim wieku tak bywa Smile.
Miło było Was poznać, pozdrówka dla wszystkich (choć nie wszyscy z listy się zgłosili).
PS.
Ola masz minusa Smile
A ja w sobotę skręciłam nogę i nie mogłam przyjść ;( ;(
Dziękuje wszystkim, którzy wczoraj byli na spotkaniu. Było świetnie Wink Miło było poznać wszystkich tam obecnych. Szkoda, że było nas jednak tak niewiele. Liczę, że wkrótce może jakieś następne spotkanie?
Łukasz - gra się z tobą świetnie Wink Po około sześciu godzinach grania mam bąble na palcach Tongue No a jedną z ważniejszych granych wczoraj piosenek był utwór specjalnie dla Mutlana - Hymn wieczoru kawalerskiego Smile
Mat - szkoda, że musiałeś się tak szybko zwijać - impreza dopiero się rozkręcała Smile A tak wogóle to chyba twój śpiewnik Wojny Postu z Karnawałem został... jakby co to wziąłem go i jak się spotkamy to dostaniesz go spowrotem Smile
Agatko - liczę na zdjęcia Smile
Elessar napisał(a):Mat - szkoda, że musiałeś się tak szybko zwijać - impreza dopiero się rozkręcała Smile
domyślam się... ale wypadło mi coś i musiałem wracać do domu... Sad mam nadzieje, że to nie ostatni raz spotykamy się w Krakowie Big Grin

(Kiedy następny raz ??) Smile
Elessar napisał(a):A tak wogóle to chyba twój śpiewnik Wojny Postu z Karnawałem został... jakby co to wziąłem go i jak się spotkamy to dostaniesz go spowrotem Smile
Ja mam swój śpiewnik Big Grin to jest chyba Jiřiego !! ale chętnie, możemy się spotkać Big Grin
Mat napisał(a):to jest chyba Jiřiego
Ale z tego co wiem to on mówił, że to nie jego...

A spotkać oczywiście, że się można Big Grin
Elessar napisał(a):A spotkać oczywiście, że się można Big Grin
można, można... a nawet TRZEBA Big Grin
I to jak najszybciej :]
Elessar Pamiętaj o mnie Smile <!-- e --><a href="mailto:czapon@gmail.com">czapon@gmail.com</a><!-- e -->

Daliście z Łukaszem pięknego czadu :piwko:
Żona mówiła mi, że było nas słychać w Skawinie Wink
Pamiętam, pamiętam Wink Nawet ci teraz PW wysłałem Smile
czapon napisał(a):Daliście z Łukaszem pięknego czadu :piwko:
niestety nie doczekałem... Sad ani Ciebie czaponie, ani Łukasza ;(

a może tak powtórka ?? jak sie na to zapatrujecie :Smile ??
Jak najszybciej Smile Byle po moim powrocie z Turcji (wracam 12 lipca), bo nie przepuszcze okazji spotkania się z wami znowu Wink
a jak reszta użytkowników ?? fizol-jak będziesz w stanie to daj znać Tongue
Nie pytaj narazie jak reszta, bo pewnie się jeszcze nie obudzili po wczorajszej imprezie Big Grin
Ja już wstałam Smile
Dziękuję wszystkim za świetne spotkanie.
Ledwie mówię...
A, i pozdrowienia od Daniela.
partycja napisał(a):Ledwie mówię...
Mnie przez telefon nie poznali jak dzwoniłem potem do rodzinki Tongue
Ja jestem u Asi. Fizol doszedł o własnych siłach ku mojemu zdziwieniu Smile nice mnie nie boli,z a to Asieńka ma kaca giganta i rposi o przeszłanie kilku piosenek JK- a nuz się wciągnęła Smile Mówię całkowicie normalnie, ale wczoraj wieczorem ledwo mówiłam Smile zdjęcia będą, ale chyba przeslę płytkę komus i poprzesyłacie sobie dalej, bo tego jest dosyć sporo. Rabo słcuhałam nagrań na telefonie i umierałam ze śmichu Smile Połowy pieosenek nie dało się rozpoznać Tongue Miło Was było wszystkich poznać i mam nadzieję, zę do następnego razu Smile buziaczki ode mnie i od Asi Smile

Agatka i Asieńka Smile
Ja chcę więcej!
A ja mam nadzieję, że do następnego razu nadrobię wszystkie braki i będę śpiewała z Wami Big Grin
I cieszę się niesamowicie, że mogłam wszystkich poznać, posłuchać tak wspaniałych gitarzystów (Elessar i Łukasz - allahy :poklon: ), czekam na kolejne spotkanie i zdjęcia.
Zapodajcie jakies zdjecia. Chcialbym wiedziec czego wam zazdroszcze.
Mat napisał(a):niestety nie doczekałem... Sad ani Ciebie czaponie, ani Łukasza ;(
Będzie jeszcze okazja (mam nadzieję)
Nowhere Woman napisał(a):A ja mam nadzieję, że do następnego razu nadrobię wszystkie braki i będę śpiewała z Wami
W czym pomogę ja Smile zgodnie z umową Tongue
Torrentius napisał(a):Zapodajcie jakies zdjecia. Chcialbym wiedziec czego wam zazdroszcze.
Agataka ma troche
czapon napisał(a):Będzie jeszcze okazja (mam nadzieję)
Z chęcią się pisze na następny raz.

A poza tym żyje i mam sie umiarkowanie dobrze po podróży pociągiem.

Dzięki za spotkanie, było świetnie Smile
Pozdrawiam
No to ładnie , teraz się dowiedziałem, że zostawiłem śpiewnik (to musi być ten mój chyba). Dzięki że go zabrałeś, przed najbliższym spotkaniem się przypomnę.
Również dziękuję wszystkim, było miło, szkoda, że tak rzadko zdarzają się takie maratony (chyba z połowa piosenek Kaczmara "padła") .
Pozdrowienia
Chyba, że kiedyś będziesz przejeżdżał przez Bielsko to ci dam Smile Kontaktuj się jakby co na 696033339. Tylko w terminie 29.06-12.07 mnie nie ma i wogóle nie będę wtedy dostępny pod telefonem.

No i powtórze się: Ja chce jeszcze raz Big Grin
czapon napisał(a):Daliście z Łukaszem pięknego czadu
Nowhere Woman napisał(a):posłuchać tak wspaniałych gitarzystów (Elessar i Łukasz - allahy ),
Dajcie spokój, bo jeszcze pomyślę, że dobrze gram Tongue
Elessar napisał(a):Dajcie spokój, bo jeszcze pomyślę, że dobrze gram
"Po cholere tak kombinujesz, przecież to można po prostu napier$$$$$ć" Smile

serdecznie pozdrawiam Smile
No to jak chcemy jeszcze raz... to jeszcze raz... tylko podajcie termin i miejsce Big Grin
czapon napisał(a):Ola masz minusa Smile
Tak strasznie żałuję, że nie mogłam przyjść. Moja babcia zrobiła mi niespodziankę i wczoraj przyjechała z Gdańska. Nie mogłam jej zostawić i wyjść Sad

Na przyszłość się poprawię

Ola
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19