Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Mat, ja mam urodzinki 28 05 wiec oblewamy wspólnie Smile
A o której ten koncert Smile?
Bo w sumie chętnie bym przyszła, tyle że następnego dnia wstań człowieku na 7.10 Tongue
Eee dobra ja już się nie wypowiadam, dopiero post Nowhere zwrócił mi uwagę, że to jest niedziela Sad To jak dla mnie (i pewnie dla przyjezdnych) średnio komfortowe Sad
jak to niedziela to u mnie nie ma sznas :/ bo \gdyby to była sobota to bym pojechała z rodzicielami i bym nawet nie musiała ściemniac gdzie idę [na ew. imprezie będe całkowicie nielegalnie Wink]

Pozdrawiam
Agatka Wink
W razie czegoś to wieszfizol, mogę Cie przenocować Big Grin nie widzę żadnego problemu... a z Libiąża można dojechać i w niedzielę
U mnie nie ma szans-koleznaka u której nocuję bedzie na dwa dni przed jakimiś sesjami i nie będzie mogła zbytno :/

[ Dodano: 22 Maj 2006, 14:45 ]
a poza tym rodzice sie wtedy nie zgodzą :/
Gdyby jednak ktoś się zdecydował... To koncert jest o 19.00, więc do rana daaaaleeekoooo... Wink
ja pewnie będę.. Wink

Pozdrawiam
A spotkanie ewentualne kiedy? 24 to niezgorszy termin, bo już wakacyjny Smile
Jaki termin odpowiada Forumowiczom spoza Krakowa? 24 czy 17-wtedy też będą wakacje czyt. po klasyfikacji Wink

Pozdrawiam
Mi pasuje każdy weekend Smile Ale najlepszy byłby chyba tydzień przed 24 (liczcie Tongue ) co wy na to?
to jest 17.. mi pasuje Wink
ja nie wiem czy mi pasuje Smile musze się spyatć mojej noclegodawczyni i pogadać z rodzicami Wink
fizol napisał(a):Ale najlepszy byłby chyba tydzień przed 24
Że się wtrącę w Wasz wątek: fizol - czyżbyś próbował jednak pogodzić dwie imprezy? Smile
Agatka napisał(a):ja nie wiem czy mi pasuje Smile musze się spyatć mojej noclegodawczyni i pogadać z rodzicami Wink
Pogadaj, bo miło byłoby Cię poznać Wink
laura napisał(a):Pogadaj, bo miło byłoby Cię poznać
Pewno, ze miło Big Grin Big Grin Ciebie też Wink Tak na poważnie to zajmę sie tym jutro. Pogadam z przyjaciółka-ustalimy wersję oficjalna i pogadam z rodzicielami Wink

pozdarwiam Wink
Simon napisał(a):czyżbyś próbował jednak pogodzić dwie imprezy?
Raczej Smile
kurcze [żey nie przeklinać] u mnei na 17 ie ma szans-18 mam koncert :/ 17 próbę i poza tym musze pilnowac domowego zwierzyńca i będe pod opieka babci [gorsze niż jak są w domu rodzice]. Przepraszam...

Pozdrawiam
Agatka
no to możemy zrobić zlot 24. decyzja należy do reszty Wink
Ja mogę tylko 24, bo 17 to bedę gdzieś w nieokreślonym górskim miejscu.
A po spotkaniu to może reszta na Wianki pójdzie, co? Bo to chyba wtedy Wink
Ja nietstey jestem dyspozycyjna tylko w czasie 24-29 czerwca. 30 musze być w domu, bo 1 mam obóz :/

Pozdrawiam
To może zostańmy przy tym 24 i zacznijmy się martwić o sprawy techniczne Tongue
Nowhere Woman napisał(a):to bedę gdzieś w nieokreślonym górskim miejscu.
ciekawie brzmi... może się spotkamy :Smile
no to zostaje 24 Wink
Mat napisał(a):może się spotkamy
A kto tam wie Big Grin Góry czasem okazują się zdumiewająco małe.
Nowhere Woman napisał(a):Góry czasem okazują się zdumiewająco małe.
Bo w sumie są małe Wink
Dobra to bede 24.

Ja też chce w góry, weźcie mnie!
laura napisał(a):Bo w sumie są małe
Zależy, z której strony na nie patrzysz. I z jak daleka. Z okna na pewno Wink
fizol, kiedy tylko chcesz Big Grin wezme Cie w góry na dobre grzane wino z wkładką Tongue
24 - niestety, najprawdopodobniej 23/24 mam ognisko końcowoliceomaturalne. Nie wpadnę do Krakowa
:/ szkoda... na prawde szkoda.. ale to nie ostatnie spotkanie w Krakowie i okolicach Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19