Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Elessar napisał(a):Miejsce i czas spotkania:

Kawiarnia Naukowa ( <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kawiarnianaukowa.ovh.org">http://www.kawiarnianaukowa.ovh.org</a><!-- m --> ) o godzinie 16:00.
Bardzo precyzyjne. A jaki dzień? Wink

marek
Być może, Marku, te spotkania odbywają się cyklicznie, na przykład codziennie o czwartej po południu ? Wink
Wydaje mi sie, że spotkanie jest 25.VIII, albo 26.VIII
tmach napisał(a):Wydaje mi sie, że spotkanie jest 25.VIII, albo 26.VIII
:rotfl: Przejrzałem ostatnie strony wątku - najlepsze jest to, że organizatorzy faktycznie jeszcze nie podali, czy ma to być 25 czy 26 sierpnia Wink
Ale co tam - grunt, że godzina jest ustalona :lol:

Pozdrawiam
Zeratul
Takich drobiazgów sie czepiacie Big Grin
Uff... Podbudowaliście moją samoocenę... Już zaczęłam myśleć, że się starzeję i takie nowoczesne media jak internet są dla mnie nie do okiełznania Wink.
eee... 25?
Przepraszam, moja gafa! Oczywiście spotkanie jest 25.
Niespodzianka! Nie możemy się spotkać 25. Przynajmniej nie w Naukowej. Jest tam wtedy koncert. Kuba napisał, że może być 24 (czwartek). Są chętni?
Ja bym był bardziej za sobotą jeśli już.

[ Dodano: 11 Sierpień 2006, 08:09 ]
A co byście powiedzieli na zrobienie spotkania tydzień później w sobotę (tj. 2.09)?

[ Dodano: 11 Sierpień 2006, 08:15 ]
Aktualna lista chętnych:

1. Nowhere Woman
2. Elessar
3. Jirzi
4. natkozord + gość
5*. Agatka
666. partycja
7. Pietrek_C
8. Renfri
Jeśli chodzi o mnie to raczej czwartek, co do soboty to nie wiem, czy mogłabym się stawić.
W moim przypadku raczej tylko 25 ewentualnie 26 jest realny ( w trakcie kampani wrześniowej nie ma mocnych ). A może znowu Stary Port ??
Ja raczej odpadam 25 i 26 raczej też, bo 26 jestem w Toruniu jak się nic nie zmieni.
Stary Port nie jest głupim pomysłem (przynajmniej tam, jak będzie koncert, to nikt nam nie będzie przeszkadzał). Mnie pasuje każdy termin przed 28 sierpnia.

[ Dodano: 12 Sierpień 2006, 18:40 ]
I po 31. 08.
W ogóle, co obecnie ze spotkaniem?
Wszyscy się toruniują?
Jeśli o mnie chodzi to raczej głosowałbym za czwartkiem (24 b.m.). Ale się nie upieram...
to jak w końcu...
mój gość niestety nie przyjedzie, a ja... w miarę możliwości pogodowych
mam taką prośbę do Was kochani - niestety, z moich planów nici, więc nie miałabym gdzie spać... więc czy byłaby możliwość u kogoś może czasem takie tam... no wiecie, ja to mało miejsca zajmuję Smile)
Ja to widzę tak: 24.08 to termin pewny jeśli idzie o knajpę. Jeśli jest dużo chętnych to się spotkajmy 24 i już. Jeśli więcej osób woli 1 albo 2 września to zapytam czy któryś z tych terminów jest ok. Ok? Deklarowac się! Smile
Jeśli coś to najlepiej by było chyba 24.08 jeśli sprawy, które mnie powstrzymały przed Toruniem (:/) mnie puszczą do Krakowa Smile
Ja raczej nie dam rady przed 22.30 ( a we wrzesniu - nie wiem jeszcze kiedy będe miał egzamin..)
Dobra. Więc ja Wam mówię, ze spotykamy się 25 np. w Starym Porcie i do listy wtedy dopisuje się Agatka i Pacia.

Pozdrawiam serdecznie
Agatka
Agatka napisał(a):Więc ja Wam mówię, ze spotykamy się 25
25 VIII to do Torunia przyjedźcie Tongue
Ja mam 3 opcje:
1)25.VIII Toruń
2)25.VIII Kraków
3)25.VIII nigdzie
Big Grin
Zobaczę co jeszcze się uda załatwić Smile
Ale jakby co to 25.VIII Stary Port może być Smile
Elessar, a opcja 26 VIII - Toruń? Wink
No Toruń to 25/26-27/28 Smile

[ Dodano: 16 Sierpień 2006, 21:14 ]
Nowhere Woman napisała mi, że jeśli 25.VIII to ona jest chętna.
Może być 25 VIII w Starym Porcie...
Może być 24 w Naukowej...

Co ustalicie to będzie. Oba terminy mi pasują.
Pietrek_C napisał(a):Może być 25 VIII w Starym Porcie...
Ja bym się nastawiał bardziej na ten termin.
Jiri czy noclego u ciebie byłby wtedy aktualny? Wink

[ Dodano: 17 Sierpień 2006, 19:22 ]
A tak w ogóle to proponuje godzinę 17:00 na spotkanie.
Tak, godzina 17 będzie odpowiednia
Zwłaszcza, że wtedy chyba Port otwierają dopiero.
Mogę zająć stolik w tym samym przytulnym miejscu, co ostatnio Big Grin
Ja sie postaram trafić do Starego Portu :] Jak nie to najwyżej będę dzwonił Smile Postaram się tam być jakoś tuż przed 17:00.
Z naciskiem na "postaram" czy "trafić" Tongue?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19