Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
tamtaratatatatam
Spotkanie jutrzejsze odbędzie się w KAWIARNI NAUKOWEJ, która znajduje się na Kazimierzu przy ul. Jakuba (bliżej niż dalej ulicy Józefa). Jak ktoś nie wie gdzie to polecam mapki wszelakie np <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.krakow.tv">www.krakow.tv</a><!-- w --> ewentualnie można się zobaczyć ze mną, Elessarem i Matem gdzieś blisko rynku ok 14:00 numer telefonu podam na privie jak ktoś chce.
Naukowa otwarta jest o 16:00 ale pan specjalnie dla nas otworzy o 14:00 Big Grin
Pan jest cudowny więc nie róbmy mu przykrości i przyjdźmy duuuuuużą gromadą. Zbierajcie ludzi z ulicy i przyprowadzajcie!
Ja, Mat, Elessar będziemy na miejscu ok. 14:30 więc umownie o tej godzinie zaczyna się spotkanie. Myślę że przenoszenie do Portu sobie możemy darować bo miejsce jest genialne.
Wszelkie pytania kierować do mnie
Partycja Wspaniała
Teczki zostały ujawnione Big Grin Jak rekomendujesz knajpę to rzeczywiście zostajemy tam Smile Do zobaczenia wszyscy jutro! Stawcie się jak największą ekipą!
Niech ktoś weźmie jakiś fajny aparat fotograficzny Big Grin
Taki żeby były ładne miny Patrycji :rotfl:
ja może lepiej nie biorę :wredny:
Ty nie bierz, bo ty grasz Big Grin Nie będziesz miał czasu robić zdjęć Big Grin
Powróciliśmy.... Big Grin Żyjemy... i coż by tu więcej powiedzieć... chyba tylko to, że chcemy jeszcze raz :wredny: :wredny:

z pozdrowieniami
mat i Elessar
Dziękuję za spotkanie bardzo bardzo Smile
Kapodaster i to do gardła oddam w Kołobrzegu.
To pianino które widzielismy działa. Tak twierdzi ten pan którego pytałam o pozwolenie (tzn Kuba Smile ) i który chętnie będzie przyjmował nas częściej. Jakby co mam dane teleadresowe Big Grin
Fantastyczne miejsce, nie?
Miejsce rzeczywiście genialne, a jeśli pianinko działa to tylko załatwmy klawiszowca. Michał z krową? Big Grin Może Chojnowski wirtuoz? Smile Zresztą miło by było spotkać całe TŁCh Smile No i mamy nadzieję, że następnym razem będzie więcej osób. fizol jak to przeczytasz to wiedz, że nam ciebie tam bardzo brakowało. Następne spotkanie pod koniec sierpnia? Big Grin

Pozdrawiamy,
Mat i Elessar
Żeby nie było, że ja od siebie nic nie dodaje to piszę Smile Wprawdzie nas było mało, ale było świetnie Smile Kołysanka dla Kleopatry rządziła w wykonaniu Patrycji Smile Pozwoliłem sobie użyć drugiego głosu (TŁCh wykonało świetną robotę dokładając drugi głos Smile Brzmi ciekawiej niż w wykonaniu "jednoosobowym") Big Grin Musieliśmy zbierać się szybciej, no ale cóż - siła wyższa (czyt. PKP) Wink Miło było zobaczyć Grabi w akcji Smile Kolejne spotkanie już obowiązkowo z klawiszowcem Smile
A tymczasem - Kołobrzeg Smile
Elessar napisał(a):Kołysanka dla Kleopatry rządziła w wykonaniu Patrycji Smile
oj przestań bo się czerwienię :rumieniec: naucz się grać to w tonacji dla ludzi to dopiero będzie... Smile
Nie narzekaj Smile Dobrze było, naprawdę Smile Tajny lek działa Big Grin
Elessar napisał(a):Tymsal działa Big Grin
CICHO :zly:
Hm. No i wróciłam chyba za późno :/. Gdyby nie wizja takiej wyprawy na Świnicę (2300 m), ktora i tak nie doszłą do skutku, to bym była... Emh. Planujecie coś jeszcze? Smile
Hmm co z wizją cykliczynych spotkań Smile?
Bo ja bym się chętnie gdzieś spotkała w sierpniu. Nawet niekoniecznie w Krakowie.

Pozdrawiam
Nowhere

[ Dodano: 2 Sierpień 2006, 19:48 ]
A zatem - wespół z Elessarem proponuję termin 25 lub też 26 sierpnia.
Proszę o jakiś ewentualne uwagi lub propozycje Smile
Miejsce to co ostatnio (nie byłam, ale wszyscy tu piszą, że fajne Smile))
Lista pod spodem.
1. Nowhere Woman
Oczywiście, oczywiście następne jak najbardziej Smile

1. Nowhere Woman
2. Elessar
Nowhere Woman napisał(a):Hmm co z wizją cykliczynych spotkań Smile ?
no właśnie.. pomysł cyklicznych spotkań nie jest chyba taki zły (Krakowski Salon JK Wink ?)
Miejsce dobre już znaleźliście. Trzeba będzie to przedyskutować na najbliższym spotkaniu, na którym w miarę możliwości powinienem się pojawić (albo może puścimy od razy drugą listę, dla tych którzy to popierają Smile )

1. Nowhere Woman
2. Elessar
3. Jirzi
Tylko, że taki Salon JK opierałby się głównie na ludziach z Krakowa Smile Więc to od nich zależy. Jeśli spotkania by było nawet co dwa tygodnie ja bym pewnie był na co drugim, bo to jednak trochę czasu zajmuje. No, a w ciągu roku szkolnego jeśli te spotkania byłyby w tygodniu to już kompletnie odpada, bo dla mnie najlepiej jest pojechać jednego dnia i wrócić drugiego. No nic, pomyślimy Smile W każdym razie termin 25 lub 26 odpowiada? I który konkretnie...
Trudno powiedzieć jak to się rozwinie i ewentualnie jak częste będą te spotkania (w każdym razie mógłbyś nawet występować w tej sytuacji jako zaproszony "znany gość" Wink )
A co do terminu to mnie tak samo odpowiadają oba, więc mógłby być np. 25
Znany gość? Tongue Ciekawe czym zasłużyłem na miano znanego? Tongue
Impreze można zacząć 25 i skończyć 26 Big Grin Tylko wtedy to ja już potrzebuję noclegu w Krakowie raczej.
To no dobry początek. Z czasem jak się rozkręcimy może zaczniemy sprowadzać większe sławy.. Jeżeli będe co nie jest pewne na 100% to mógłbyś nocować u mnie (jeżeli się
nie mylę to wchodzi w grę Kawiarnia Naukowa na Kazimierzu- mieszkam rzut beretem
od tego lokalu)
To jakby co to wstępnie pisze się na to Smile I oczywiście pamiętam o twoim śpiewniku "Wojna Postu z Karnawałem" Tongue Noszę go cały czas w pokrowcu z gitarę, żeby nie zapomnieć Smile
To teraz pozostaje jeszcze ustalić godzinę i miejmy nadzieję, że frekwencja dopisze Smile
Głównie to tu trzeba liczyć na Patrycję, żeby skontaktowała się z właścicielem czy nie ma wieczorem np żadnego koncertu, itp Smile
Knajpka jest otwierana od 16:00, więc myślę, że od otwarcia możnaby zacząć. No chyba, że tak jak ostatnio właściciel otworzy wcześniej Smile
Jak dla mnie 16 zdecydowanie wystarczy, nawet mogłoby być trochę później, chyba, że ktoś musi wracać wcześniej. W każdym razie do każdej godziny mogę się dostosować.
Ja jestem za jak najwcześniejszą porą, bo wtedy może uda mi się być na całości imprezy Smile także optuję za 16.
A z tego co widzę, na razie będzie to impreza 3-osobowa Tongue mało nas, mało nas do pieczenia chleba... Wink
Spokojnie, spokojnie czasu jeszcze jest dużo, chętni będą napewno.
Jak powrócą z wakacji i jeszcze im się będzie chciało Big Grin
Może i ja na jakąś godzinkę zawitam Smile
Nie na godzinkę tylko na dłużej Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19