Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
No właśnie zastanawialiśmy się o której zrobić to spotkanie wcześniej niż ostatnio, bo prawdopodobnie my z Matem musimy wracać pociągiem o 19:36. Ja ze znajomą wyszukuje jakiegoś pociągu około 10:00 z Bielska to pewnie około 13:00-14:00 będziemy w Krakowie. Usadowimy się od razu jak przypuszczam w Starym Porcie.
nu to fajno. ja mam o 9 ogłoszenie wyników na PK, i chyba potem jestem wolny. Z resztą nie wiem jeszcze o której tam pojadę. Na pewno autobusem. A spowrotem na pewno będzie jakis bus czy pi kej pi.
No to klasa Big Grin

a jak tam Patrycja ??
hmm mejdejo, może się spotkamy na PK bo też idę.
W porcie mogę być nawet o 12
partycja napisał(a):hmm mejdejo, może się spotkamy na PK bo też idę.
a na jaki wydział? ja będę na wynikach na WIL-u. Możemy się tam spotkać tylko, jak pisałem, nie wiem jeszcze dokładnie o której tam będę.
Partycjo - ja będę w Porcie najszybciej jak się da Tongue Tzn jak tylko przyjadę do Krakowa Smile
mejdejo napisał(a):a na jaki wydział? ja będę na wynikach na WIL-u. Możemy się tam spotkać tylko, jak pisałem, nie wiem jeszcze dokładnie o której tam będę.
Ja będę na Wydziale Fizyki Technicznej i Modelowania Komputerowego... czy czymś takim Smile
Elessar napisał(a):Partycjo - ja będę w Porcie najszybciej jak się da Tongue Tzn jak tylko przyjadę do Krakowa Smile
Tylko... hmmm... na stronie jest napisane że od 9 ale jest coś co ma większą moc niż strona internetowa... to Żółta Kartka na drzwiach
Jest szansa że w wakacje coś się pozmieniało i otwierają później. Będę jutro w okolicy więc sprawdzę i jakby co znajdziemy inny lokal Smile
to chyba w innej części Krakowa. Mój jest na ul. Warszawskiej.
partycja napisał(a):jakby co znajdziemy inny lokal
może Wierzynek Wink
mejdejo napisał(a):może Wierzynek Wink
ale stawiasz herbatke Nam a piwko fizolowi Big Grin
WFTiMK jest na Podchorążych.
mejdejo napisał(a):może Wierzynek Wink
taa... ale zarezerwujemy salę kolumnową, ok? Wink
Mat napisał(a):ale stawiasz herbatke Nam a piwko fizolowi
ale za to zapamiętalibyście to do końca życia. Tę herbatkę i to piwo Tongue pół dnia byśmy siedzieli i się rozkoszowali smakiem napojów najdroższych w Krakowie Big Grin
a może jeszce ciasteczko jakieś Tongue
Mat napisał(a):a może jeszce ciasteczko jakieś
nie wypłaciłbym się, ale na masełka smakowe można iść Big Grin
ha! jest tak jak myślałam. żółta kartka na drzwiach starego portu mówi "w lipcu i sierpniu codziennie od 17".
zastanawiam się gdzie by tu można.... ech
Jest kawiarania "Noworolski" słyszałem że jest tam pianino Big Grin i jest od 9... w Rynku Big Grin
Zainteresowałem się Waszymi zdjęciami,ale kurcze na adresie podanym przez czapona są same mpegi,a nie ma zdjęć... Dlaczego? Czy to może uwidacznie się moja informatyczna głupota teraz? Smile
Czapon musiał je wywalić, ale Elessar zamieści je za niedługo na swoim... a może Alek Ty też przyjedziesz razem z fizolem Big Grin
Wyjeżdżam wtedy... Ale spotkamy się na Nadziei,bo na 100% będę... Od 27 zresztą chyba już...
eee dajcie spokój z tymi zdjęciami... zrobimy nowe, ładniejsze :Smile
btw gdzie jest fizol?
partycja napisał(a):eee dajcie spokój z tymi zdjęciami
eee nie Tongue zbyt ciekawy jestem Smile
Zdjęcia ponownie wrzuce już niedługo Smile Dopiero co wróciłem z Libiąża, więc dajcie troche odetchnąć Big Grin Requiem rozbiorowe, Kantyczka z lotu ptaka, A my nie chcemy - te utwory to jedne z bardziej męczących Big Grin
partycja napisał(a):btw gdzie jest fizol?
Opracowuje taktykę :]
Zdjęcia już zacząłem wrzucać, powoli dochodzą kolejne, ale idzie to powoli, więc cierpliwości Smile Wszystkie będą pod adresem <!-- m --><a class="postlink" href="http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/michal_manka/public/">http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/ ... ka/public/</a><!-- m --> w katalogu "Kraków (Stary Port) - spotkanie"

[ Dodano: 21 Lipiec 2006, 14:52 ]
Spotkanie już we wtorek. Kto o której będzie w Krakowie? Spotkanie będzie miało miejsce albo w Singerze, Pod Strzechą albo w jakiejś jeszcze innej knajpie, o której Patrycja mi wczoraj mówiła, ale nie pamiętam Tongue Wszystko zależy od tego czy będziemy potrzebowali pianino Smile

[ Dodano: 21 Lipiec 2006, 15:01 ]
Łukasz pisał teraz do mnie i powiedział, że jednak z zespołem nie dadzą rady przyjechać, więc klawisza nie potrzebujemy, chyba że ktoś z będących na spotkaniu potrafi i chce grać na pianinie.
w Krakowie mogę być najprędzej o 18 :/ to już chyba będzie po spotkaniu?
Spotkanie będzie trwało do oporu tylko że w okrojonym składzie.
Już prawie wiem gdzie się spotkamy. Prawdopodobnie Kazimierz tylko nie jestem pewna co do knajpy. O której ma być pierwsza osoba potrzebująca opieki/towarzystwa? Tak sobie myślę że ok 16.30 można przenieść spotkanie z Kazimierza do Starego Portu bo to sparawdzone, miłe miejsce.
tez tak myśle... poczekajmy na Elesara... Big Grin i się dogadamy
No więc ja będę w Krakowie około 12:00, ale że jeszcze mamy z Matem coś do załatwienia z pewnymi kobietami Big Grin, więc pewnie będziemy około hmm...14:00 wolni?

[ Dodano: 24 Lipiec 2006, 08:51 ]
Dodam jeszcze tylko, że jeśli macie ochotę na jeszcze później śpiewaną imprezę to musicie sobie załatwić gitarzystę/-ów z gitarami Big Grin Mejdejo z tego co wiem to ty grasz?
już niedługo ujawnię nazwę i adres miejsca w którym rozpocznie się spotkanie.
partycja napisał(a):już niedługo ujawnię nazwę i adres miejsca w którym rozpocznie się spotkanie.
A tymczasem prawda spoczywa w utajnionych teczkach :rotfl:
Ja już coś wiem - ma się te wtyki u źródeł Big Grin No, ale czekamy na Patrycję. Ujawnienie teczek nastąpi około 17:00 Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19