Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Piwo Hutnicze można nabyć prawdopodobnie tylko w NH:

kawiarnia Hutnika Kraków - ul.Ptaszyckiego 4
Sklep spożywczy „DL, os.Ogrodowe 7
Sklep spożywczy Marek Filipow, os.Stalowe 5
Sklep spożywczy "Witarol" os. Słoneczne 8
Sklep spożywczy "Witarol" os. Kolorowe 16B

takie informacje mam z forum prawdziwego kibica Big Grin
Tańcowane, Top Mocne i Super Piwosza spotykałam w podczęstochowskich wioskach. Czasem w samej Częstochowie, czasem u mnie. Jak będziemy mieli okazję się kiedyś spotkać, Multan, to mogę Ci spróbować jedno przywieźć Wink
partycja napisał(a):Top Mocne mogłoby mnie zabić... Pewnie w połowie buteki zaczęłabym się rozbierać Smile
Portera jakiegoś jej kupcie Wink
Jeśli ktoś się wybiera na Jazz Klez Session (dziś, 24:00, Alchemia) to:
a) gratuluję świetnego wyboru (mmm cudowna muzyka...)
b) będzie miał niepowtarzalną okazję spotkać MNIE dSmile
ann napisał(a):Portera jakiegoś jej kupcie
Wojaka Wszechmocnego Smile
o matko, strasznie frywolne to forum Smile)
frywolne? nie zapisałeś się jeszcze do hyde parku... Wink
i nie zapiszę Smile, kobiety, inteligentne i frywolne, to zbyt wielkie wyzwanie dla takiego libertyna jak "moi" Smile
taa...
Hieh jestem kompletnie niefotogeniczny Tongue Co do następnego spotkania to w końcu ustalmy czy 22 czy 25, bo musze wiedzieć kiedy mam sobie załatwić Wink A filmiki ze spotkania w Krakowie chętnie bym obejrzał :]
Cytat:1.Elessar
2. mat
3.fizol
4.mejdejo
5.partycja
Mało nas, mało...
Do pieczenia chleba... Smile
ja bym jednak był za tym 25 :Smile
To żeby szybko jakaś decyzja była to spotkanie 25 lipca Wink W Starym Porcie? Wink I o której? Ponownie o 17:00?

Edit:

Słuchajcie...wyniknęły pewne problemy :/ Ja z Matem nie mamy połączenia powrotnego nam odpowiadającego po 20:00 :/ Więc jeśli się da to my chętnie spotkalibyśmy się wcześniej i zwinęlibyśmy się prawdopodobnie na pociąg o 19:36 :/ Sorki, ale inaczej nie damy rady. Tak więc o której wcześniej wam odpowiada?
Hm, ja się miałam tutaj odezwać, więc się odzywam: tak się składa, żę jutro, a właściwie - już dzisiaj - jadę na Podhale i nie bardzo wiem, kiedy wrócę (tzn "wracamy jak się skończy kasa na jedzenie" Wink ). Ale jeśli będę już nazad, to się chętnie zjawię, tylko nie wiem, gdzie ten "Stary port" się znaduje. Jakbyście mogli coś dokładniej... Smile Wrócę, to napiszę, nie napiszę -znaczy mnie nie będzie.
A tymczasem zbieram się, bo się jeszcze muszę spakować Smile)
Renfri napisał(a):tylko nie wiem, gdzie ten "Stary port"
Ostatnie spotkanie tam było, a ja dalej nie mam pojęcia jak tam trafić, więc się nie martw Tongue

Zawsze można spotkać się tak jak poprzednio Mat, Fizol i ja z Nowhere Woman - przy posągu Mickiewicza Smile
Renfri napisał(a):Ale jeśli będę już nazad, to się chętnie zjawię, tylko nie wiem, gdzie ten "Stary port" się znaduje.
Połączenie tych dwóch stron powinno pomóc Tongue
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.staryport.krakow.pl/">http://www.staryport.krakow.pl/</a><!-- m --> (adres)
<!-- m --><a class="postlink" href="http://krakow.zaprasza.net/mapy/">http://krakow.zaprasza.net/mapy/</a><!-- m --> (plan z prostym wyszukiwaniem ulic)
Teraz nawet ja bym trafił (choć w Krakowie raz w życiu byłem Wink )

Pozdrawiam
Zeratul
Na mapie to rzeczywiście łatwo można znaleźć Big Grin W sumie to chyba z mapą następnym razem wpadnę do Krakowa na spotkanie, żebym sam trafił Big Grin
W miarę kojarze jak tam dojść Big Grin więc nie będzie tak źle Smile
No tak tylko nikt jeszcze nie odpowiedział o której wcześniej można się spotkać Big Grin Miejsce myśle, że może zostać to samo, bo w tygodniu Stary Port otwierają o 9:00, a nie o 17:00 (jak to Mat zauważył na GG, bo ja byłem przekonany, że trzeba szukać innego miejsca Big Grin) Smile
Elessar napisał(a):jak to Mat zauważył na GG
ah ta spostrzegawczość :rotfl:
Żeby zwrócić jeszcze uwagę tych, którzy chcą przyjechać, a się jeszcze nie zapisali wklejam ponownie listę chętnych osób, które się zgłosiły. Jeśli ktoś będzie, a się nie wpisał jeszcze to prosze się dopisać Wink

1.Elessar
2. mat
3.fizol
4.mejdejo
5.partycja
1.Elessar
2. mat
3.fizol
4.mejdejo
5.partycja
6. Kasiek ( jeśli tylko Mat weźmie mnie pod opiekę Tongue )
Weźmie, weźmie Tongue Ja w końcu przeżyłem Tongue I nie wiem czy napewno, ale możliwe, że ja też z kimś przyjadę Wink
Oooo... a z kim ?? Big Grin
Znajomą z byłej klasy (z gimnazjum Smile ) Jest troche "kaczmarska" Smile
Kasiek napisał(a):Kasiek ( jeśli tylko Mat weźmie mnie pod opiekę Tongue )
jak ładnie poprosisz :Smile to kto wie Tongue
Kasiek będę w Libiążu jutro to go jakoś przekonamy :wredny:
Elessar napisał(a):Kasiek będę w Libiążu jutro to go jakoś przekonamy
No ładnie, a ja nic nie wiem... ;(
Jak nie przekonamy, to się go siłą zmusi ( przywiążę się do niego czymś i będzie musiał mnie wziąść) Tongue
Kasiek napisał(a):No ładnie, a ja nic nie wiem...
Już wiesz Big Grin Wpadnij może też Big Grin
Elessar napisał(a):Wpadnij może też
Będę napewno Smile
a o której to godzinie?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19