Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Kraków - wrzesień
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
To może tygodniowy maraton :lol:
Znaczy też w sensie jeśli nie 22 to 25 Tongue Ale tygodniowego maratonu to by moja ręka nie wytrzymała Tongue
Elessar napisał(a):Myśle, że 25 też udałoby mi się pojawić tylko ktoś by mnie musiał przenocować w Krakowie i wytrzymać ze mną do wieczora Tongue
mnie się jakoś raz udało Wink to i na następny raz się pisze... przy okazji dzięki za mile spędzony dzień... Smile trzeba to KONIECZNIE POWTÓRZYĆ Smile
No cóż jako, że dzisiaj wyjeżdżam na 2 tygodnie to chciałbym wiedzieć na czym stoimy. Robimy spotkanie 22 lipca czy 25? Smile
22 i 25 Big Grin
Heh na jednym się pojawie Tongue Ok to robimy wstępną listę kto by chciał się pojawić Smile Zobaczymy ile osób się nazbiera jak wrócę Tongue

1.Elessar
raczej 22 bo 25 trza sie szykować na nadzieję Wink a może gdzieś indziej :> np w Warszawie Wink albo chociaż we Wrocłąwiu Wink

Pozdrawiam

P.s Co ze zdjęciami ze spotkania?
Tomek_Ciesla napisał(a):Co ze zdjęciami ze spotkania?
Są w drodze, jak tylko przyjdą to podam linka

Pozdrawiam

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 17:30 ]
Dzisiaj dotarły zdjęcia od Agatki, tak jak obiecałem udostępniam dalej. Jest tego z 80 mega i kilka filmików, które sprawdzę i podam w następnej kolejności.

<!-- m --><a class="postlink" href="http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/piotr_czapon/public/">http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/ ... on/public/</a><!-- m -->

Pozdrawiam Piotr

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 17:31 ]
;( o jejku jaki ja gruby jestem Wink
A może jakiś opis do tych zdjęć - żeby było wiadomo kto jest kto :]
Ja jestem dziewczyną z fają w ustach :Smile

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 19:04 ]
i fatalną fryzurą... przepraszam nie miałam czasu Wink

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 19:06 ]
o fu ale głupie te głupie miny Smile

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 19:08 ]
Agatko lubię Cię bardzo ale zabraniam Ci mnie fotografować!
Kamień z serca, ze dotarły Smile Własciwie szoda, zę ch w domu nie opisałam, ale chciałam się ich jak najszybciej pozbyc i zataic fakty, zę były to stamtąd zdjęcia Tongue
partycja napisał(a):Agatko lubię Cię bardzo ale zabraniam Ci mnie fotografować!
Ja cie też bardzo lubię i nie było to ostatnie Twoje zdjęcie zrobione moimi rękami ^^

Ja się martwie o filmy, bo jeden kawałek słyszałam... Aż żałowałam, ze sama tego nie ocenzurowałam Wink

Pozdrawiam
Agatka Smile

PS A ja jestem ta w granatowej koszulce bez rekawów Smile i z duża ilością rzeczy na szyi Big Grin

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 19:38 ]
Poza tym, Patrycjo, ja wychodzę na zdjęciach gorzej niz Ty ^^
a ten gruby w czerwonym podkoszulku to ja ;(

teścik 002.jpg - Fizol
teścik 003.jpg - Mat (chyba, bo mnie jeszcze nie było)
teścik 004.jpg - Partycja i Partycjusz Smile
teścik 005.jpg - Jiri
teścik 037.jpg - Nowhere Woman
teścik 040.jpg - Łukasz i ja
teścik 066.jpg - bardzo sympatyczna Agatka i (chyba) Asieńka nowicjuszka Smile
teścik 016.jpg - Elessar
teścik 007.jpg - Elessar i Mat
teścik 039.jpg - Jiri i Fizol

Przepraszam Was, nie bardzo miałem czas opisać
Dzięki, teraz można oglądać Wink
żałuję :mur:
n olae jest jeszcze 22 albo 25. to już mus.
czapon napisał(a):a ten gruby w czerwonym podkoszulku to ja ;(
eeeetam gruby... postawny Smile
partycja napisał(a):eeeetam gruby... postawny
jak coś to mów sobie że jesteś potężny
Tak mi to tłumaczcie Wink
No wiesz... Ja np uświadomiłam sobie dzięki tym zdjęciom że nie mam jednak nadwagi Smile

[ Dodano: 29 Czerwiec 2006, 23:52 ]
i że robię strasznie dużo głupich min.
wyczyść poczte, idzie duża przesyłka

no ja nie wiem czy Ty nie masz nadwagi Wink
;(

o, idzie coś...

dziękuję *-`-
Heh a ja dochodzę do wniosku że może nie na każdym zdjęciu wychodzę jak nawalona Smile)

[ Dodano: 30 Czerwiec 2006, 06:45 ]
Agatko, nie ma tam naszych ulubionych pierogów - poważne niedopatrzenie Big Grin
Ładnie się bawiliście Smile . Aż zazdroszczę Wink .
Nowhere Woman napisał(a):Agatko, nie ma tam naszych ulubionych pierogów - poważne niedopatrzenie
Bo ja wtredy jadłam, a nie rpbiłam im zdjęcia Big Grin

pozdrawiam
Agatka Smile
Tyle że tam soczki jabłkowe podają w szklankach Hortex... Tongue
PS Obejrzałam filmy i bardzo sie cieszę, zę one Czaponowi nie działają ^^Spadłam z krzesła, jak je usłyszałam :rotfl: poza tym na tych filmach mało co widac Tongue

Pozdrawiam
Agatka Smile
Hmm a można jakoś nieoficjalnie je dostać od Ciebie Big Grin?
Agatka napisał(a):No i po co to mówiłaś?
Przecież piwo to soczek z szyszek chmielowych i jęczmienia Big Grin
Nowhere Woman napisał(a):Hmm a można jakoś nieoficjalnie je dostać od Ciebie ?
Ja nie wiem czy je gdzies jeszcze mam Smile będe potem jakoś kombinować Smile

Pozdarwiam
Agatka Wink
lodbrok napisał(a):Na zdjęciu nr 28 Agatka chwyta się za piwo na nr 63 i 65 nawet je pije! . Przyłapana na gorącym uczynku .
Wypijała i rozlewała innym moje dla mojego dobra Smile I jeszcze dolewała mi soku Tongue
Nowhere Woman napisał(a):Tyle że tam soczki jabłkowe podają w szklankach Hortex...
No Ty akurat wiesz to najlepiej Smile
Agatka napisał(a):PS Obejrzałam filmy i bardzo sie cieszę, zę one Czaponowi nie działają ^^główie słychać jak ja się drę, bo ja to kręciłam, a że fałszowałam starsznie to inna bajka. Spadłam z krzesła, jak je usłyszałam
Ja się załamałem jak słyszałem nagrania z komórki TwojejSmile Połowy piosenek nie rozpoznałemTongue Ale przyjmijmy że Nokia ma słaby mikrofon Tongue
Nowhere Woman napisał(a):Heh a ja dochodzę do wniosku że może nie na każdym zdjęciu wychodzę jak nawalona
Może mnie barman oszukiwał na tych sokach ? 8o

Kurde ale ja też tak wyglądam :wstyd: :wredny: :wredny:

Pozdrawiam Smile
fizol napisał(a):Ja się załamałem jak słyszałem nagrania z komórki TwojejSmile Połowy piosenek nie rozpoznałemTongue Ale przyjmijmy że Nokia ma słaby mikrofon
To w takim razie mój aparat tez ma baaardzo słaby mikrofon Tongue
fizol napisał(a):Kurde ale ja też tak wyglądam
Ciekawe dlaczego... Gdyby nie ja to faktycznie trzeba byłoby Cię jakoś wlec Tongue

Pozdarwiam
Agatka Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19