Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Wywiad w Vivie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wprawdzie nie ja powinnam założyć ten temat Smile, ale uprzejmię donoszę, że w najnowszym numerze opiniotwórczego czasopisma "VIVA!" znajduje się wywiad z Patrycją Kaczmarską, bardzo ciepły i ładny, moim zdaniem, portret z JK w tle...
Zeskanować?
Ja kupie, ale skany pewnie się przydadzą Smile
Karol napisał(a):Wprawdzie nie ja powinnam założyć ten temat
Chodzi o Zeratula? No tak jako moderator, powinien czytać wszelkie gazety Smile
Świetna dziewczyna z Patrycji.
Filip P. napisał(a):Chodzi o Zeratula? No tak jako moderator, powinien czytać wszelkie gazety Smile
Nie mówiłam o Zeratulu Smile
No to chyba już wiem, ale to byłaby przesada Smile
Karol napisał(a):w najnowszym numerze opiniotwórczego czasopisma "VIVA!"
Nie, żebym miał coś przeciw opiniotwórczości Wink, ale nie czytam "VIVY!" i poproszę o obiecany skan
Karol napisał(a):Nie mówiłam o Zeratulu
Jesli miałas na myśli mnie - to przypominam po raz kolejny, że w swojej pracy nie mam do czynienia z tzw. bieżącą prasą, jeno z taką, która wycofywana jest z obiegu i którą - w ramach umowy z danym wydawcą - mam mu odesłać. Tak więc poczytam "na zwrotach", będę miał kilka tysięcy egzemplarzy do wyboru. Wink

Pozdrowienia.
Simon, z całym szacunkiem, ale nie Ciebie miałam na myśli. W każdym razie ja wiem, a Filip rozumie Wink, a skany będą. Wrzucić je tu czy od razu do AA?

[ Dodano: 18 Maj 2006, 17:58 ]
MacB napisał(a):Nie, żebym miał coś przeciw opiniotwórczości Wink, ale nie czytam "VIVY!" i poproszę o obiecany skan
Ja generalnie też nie, ale został mi sprzed lat, gdy maniakalnie gromadziłam wszystkie materiały o JK, nawyk przeglądania co tydzień prasy kolorowej. Teraz się wysferzyłam, trzymam tylko oryginały, nawyku na razie nie plenię Smile, wskutek czego jestem na bieżąco, jeśli chodzi o życie gwiazd Wink
Karol napisał(a):Simon, z całym szacunkiem, ale nie Ciebie miałam na myśli
Wiesz - od dawna na hasło" Prasa" skojarzenia wiekszości moich znajomych krążą wokół mojej skromnej osoby. Stąd moje - na wszelki wypadek - usprawiedliwienie. Wink
To tak przy okazji - kogo miałas na myśli? Któż szczególny miałby założyć akurat TEN temat?
Simon napisał(a):Któż szczególny miałby założyć akurat TEN temat?
Berseis13, ale już chyba Filip skomentował ten pomysł Wink
Rzeczywiście całkiem przyjemny wywiad.

Pozdrawiam
Kupiłam specjalnie i przeczytałam. W sumie to rzeczywiście trudno życ z takim ojcem.
kurcze, kilka osób go przeczytało, a nikt nie może zamieścić skanu? Nikt nie ma aparatu cyfrowego ani skanera? Czy ja cos przeoczyłem?
tmach napisał(a):Kupiłam specjalnie i przeczytałam. W sumie to rzeczywiście trudno życ z takim ojcem.
Ale Patrycja wydaje sie madra i silna dziewczyna.
Kajsa83 napisał(a):
tmach napisał(a):Kupiłam specjalnie i przeczytałam. W sumie to rzeczywiście trudno życ z takim ojcem.
Ale Patrycja wydaje sie madra i silna dziewczyna.
Zgadzam się. I w dodatku nie sprawia wrażenia osoby napuszonej i dumnej z tego kim jest.
Marku mogę to zrobić jutro, ale myslałem, że Karol się zajęła skanowaniem...
laura napisał(a):I w dodatku nie sprawia wrażenia osoby napuszonej i dumnej z tego kim jest.
Dumna to jest, tyle że się z tym nie obnosi.
Kuba Mędrzycki napisał(a):Dumna to jest, tyle że się z tym nie obnosi.
I ma całkowitą rację w obu sprawach.
OK, mam małe problemy techniczne ze skanami Sad.
Czyli co? Mam skanować?
Interesujący i chwilami (a może ogólnie) wzruszający wywiad.
Filip P. napisał(a):Czyli co? Mam skanować?
Jeżeli możesz, to chyba tak będzie szybciej :niepewny: ...
Nie ma sprawy Smile
To może jest szansa na te skany już na trzeciej stronie wątku? Co, Filipie? Wink
niezłe Big Grin zobacze co da się zrobić Smile
już nie trzeba... zostałem zaspokojony dzięki fotkom od Przemka ;>

Dzięki!
Którym fotkom??
A tym:

<!-- m --><a class="postlink" href="http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/docent/public/">http://mallorn.ii.uj.edu.pl/kaczmarski/docent/public/</a><!-- m -->

Smile
Z gołymi babami. A czego byś się spodziewał po Docencie?

[ Dodano: 19 Maj 2006, 21:46 ]
a nie, te to nie Tongue
MJ napisał(a):Z gołymi babami. A czego byś się spodziewał po Docencie?
Gołymi babami... wielkanocnymi oczywiście Big Grin
Stron: 1 2