Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Internetowy Blog Patriotyczny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Założyłem blog patriotyczny Smile, mimo że śmiesznie to brzmi to jednak spróbuję stworzyć takie cudo Smile

Będę tam umieszczać informacje o osobach, które uważam za zasłużone dla Polski, informacje o aktualnych wydarzeniach, świętach narodowych itp Smile

Zachęcam do komentowania. Będę się starać dodawać minimalnie trzy nowe wpisy tygodniowo.

Internertowy Blog Patriotyczny

Oczywiście Jacek Kaczmarski jako druga osoba został tam opisany.
Matko Boska Kołakowska - ciekawe co powiedziałby Jacek na sąsiedztwo radia Maryja... :o
Nie no ciekawa stronka(blog) Wink
Załam ręce Matko Boska!! O tempora!! O mores!! Jacek w jedej linii z dmowskim! Ale chroń mnie od pogardy, od nienawiści chroń mnie Boże!! :o
Na jednej linii będą również Dmowski i Piłsudski - przeciwnicy ideologiczni.

Na stronie znajdzie się każdy kto chciał dobra dla Polski - patriota, a Jacek Kaczmarski zdecydowanie przez całe życie marzył o tym, aby jego kraj był całkowicie wolny, zarówno od komunizmu za PRLu jak i postkomunistycznych partii po '89 roku.

Pozdrawiam.
Piłsudski i Radio maryja, a obok siedzi Kaczmarski! O Chryste!
Tia...
A pośrodku Dmowski... Brr
Też mnie zatkało...
Może klepnąć w plecy? :rotfl: Wink
ja już zdążyłem odkaszleć Wink ale dziękuję za propozycję Wink
Tomek_Ciesla napisał(a):ja już zdążyłem odkaszleć Wink
To miło Smile
Tomek_Ciesla napisał(a):ale dziękuję za propozycję Wink
Proponowałem Agatce :rotfl: Wink
Ja powoli dochodzę do siebie. Ostatnio za dużo 'zatykających' rzeczy widzę i słyszę, więc może być ze mną kiepsko... Big Grin

[ Dodano: 5 Maj 2006, 22:36 ]
radziu_88 napisał(a):Proponowałem Agatce
Ja z wielka chęcią! Big Grin
radziu_88 napisał(a):Proponowałem Agatce :rotfl: Wink
A już miałem nadzieję Sad( :rotfl:
Bardzo ciekawy i interesujący pomysł. Z wykonaniem, trochę gorzej, za bardzo polityczne to to jest. Te linki po prawej stronie. . . Myślisz, że wśród innych partii jak PiS nie ma patriotów? Zapomniałeś o LPR!
Jeszcze trochę takich komentarzy i wyjdziemy na członków Wiadomego Układu Sił...
Chodzi ci o masonów, Żydó czy może komunistów ? :rotfl:
Tomek_Ciesla napisał(a):A już miałem nadzieję
To ja klepnę Ciebie, zeby Ci przykro nie było Big Grin
A jednak mogę na kogos liczyć :Smile
Tomek_Ciesla napisał(a):A jednak mogę na kogos liczyć :Smile
Umiesz liczyć? Licz na siebie! :rotfl:
a jak nie umiem liczyć :rotfl:
Nadawszy powagę swej twarzy chcę zwrócić uwagę na brak postaci Leszka Czajkowskiego. I to nie jest złośliwość. Kuba Mędrzycki lub Mateusz Nagórski mogą być pomocni w dotarciu do niego, jeśli oczywiście zechcą.
Zawartość tej strony to... mieszanka wybuchowa. Ciekawe jak się rozwinie (i czy wybuchnie).

Pozdrawiam

Laura
Co dokłądniej masz na mysli?
No, mnie też zatkało. Nie wiem co by Jacek powiedział na takie towarzystwo... :'
Tomek_Ciesla napisał(a):Co dokłądniej masz na mysli?
Linki w połączeniu z Kaczmarskim. To wszystko o czym już mówili moi przedmówcy.
Mam nadzieję, że autor nie pominie tak istotnego utworu jak "Oddział chorych na raka a la Polonaise A. D. 2002" :]
Przesadzacie. Nie wiem, skad takie negatywne podejście. Zamiast narzekać, ze ktoś, kto słucha Kaczmara sympatyzuje z Dmowskim, moglibyście wyrazić zadowolenie, że ktoś, kto hołduje poglądom Dmowskiego interesuje się również Kaczmarskim. Jak widać u Kaczmara mozna znaleźć wiele ciekawych rzeczy (podobnie jak u Dmowskiego) i nie trzeba być od razu bezkrytycznym wyznawcą jednego ani drugiego. Nie myślmy skrajnymi schematami typu Dmowski-antysemita, endek, Kaczmarski-lewak, liberał - bo wtedy rzeczywiście trudno będzie coś wspólnego w ich twórczości dostrzec.
Ja bardziej narzekam na RM Wink
W teorii więcej ich łączy niż dzieli... Na przykład obaj byli patriotami i rusofilami... Poza tym, że JK był jeszcze antykomunistą Wink
Nie wiem czy wiesz, że do 1915 roku Dmowski uważal, że Polska moze istnieć TYLKO jako autonomiczna część cesarstwa rosyjskiego...
Stron: 1 2