Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Taby do Wędrówka z Cieniem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ma ktoś taby to tej pisnki????, nie chwyty tylko taby, a jeszcze też trudniejsze zadanie - do "czerwcowy wicher przy kominku" bym prosił. Dziki z góry Smile
buffalo napisał(a):Ma ktoś taby to tej pisnki????
Pisanki? :o
To do pisanek też są taby? :o
Ja się obawiam tych dzików...
No masz po kolei ktorą część skorupki pomalować :lol:

BTW: Zgłoś siębuffalo, do Phetego on ma/ miał taby Smile
fizol napisał(a):BTW: Zgłoś siębuffalo, do Phetego on ma/ miał taby Smile
Może być ciężko z tym,bo z taką obecnością Phetego na forum jak i na komunikatorach to możesz długo poczekać na odpowiedź.Tym bardziej,że chłopak cały czas zajęty jest
Hej, wiem ze dosc dawno nie pisaliscie tutaj ale moze odpowiecie( taką mam nadzieje) to moglibyscie jakos taby przesłac albo cos? bardzo prosze..
Odświeżam temat. Ma ktoś ową piosenkę rozpisaną na taby oprócz Phetego?
I ja się przyłącze do prośby o taby do Wędrówki Wink
Też załączam się do prośby Wink Swoją drogą naprawdę nikt ich nie ma, że tyle czasu nie wstawił? Tongue
Ja napiszę, jak już do końca się nauczę grać Smile Polecam filmik Simona do nauki tej piosenki Smile
Zbigniew napisał(a):Ja napiszę, jak już do końca się nauczę grać Smile Polecam filmik Simona do nauki tej piosenki Smile
To może wrzuć to co już masz? Wink

I jaki filmik Simona? Hmmm?
Pozdrawiam
Tutaj jest trochę filmików do utworów: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?t=3410">http://www.kaczmarski.art.pl/forum/viewtopic.php?t=3410</a><!-- m --> , a w tym filmik Simona do Wędrówki z cieniem.
Witam,
Tyle co naskrobałem to w załączniku, dalszej części utworu jestem kompletnie nie pewny, a i tutaj zapewne są błędy.

edit: dodałem nieco więcej, jest mniej błędów w pierwszej części, ale za to drugą ja tak gram, ale nie jestem do końca pewny czy to tak winno się grać.