Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Do czego nam braknie muzyki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
"Wodospad" piękny wiersz. Mógłby być też piękna piosenką.
Niewątpliwie, ale kto to zrobi ?
fizol napisał(a):Niewątpliwie, ale kto to zrobi ?
Tak, jak zrobiłby to Jacek? Nikt.
Istnieje Ktoś (w porywach jest Ich trzech), który mógłby się tego trudnego zadania z powodzeniem podjąć :Smile Chociaż jeśli już można by było zamawiać, to ja bym chciał usłyszeć Księcia jako piosenkę. Może to jest pomysł na kolejną Złotą Dziesiątkę ? Wybranie dziesięsciu wierszy JK. do których nie powstała muzyka... i... Wink
Owszem, taka złota dziesiatka miałaby większy sens.
Tylko, że na ułożenie muzyki do dziesięciu w ten sposób wybranych tekstów Trio potrzebowało by nieco więcej czasu niż do doszlifowania Obławy, Murów i tym podobnych Wink Może zaczniemy głosowanie od pojutrza ? :Smile
Szymon napisał(a):Tylko, że na ułożenie muzyki do dziesięciu w ten sposób wybranych tekstów Trio potrzebowało by nieco więcej czasu niż do doszlifowania Obławy, Murów i tym podobnych Może zaczniemy głosowanie od pojutrza ?
A może niekoniecznie Trio Smile Można zrobić konkurs na najlepsze wykonanie piosenki nie śpiewanej przez JK Wink
Już dawno to postulowałem. Dla mnie to byłoby o wiele ciekawsze niż kopiowanie.
To byloby niewątpliwie niezmiernie ciekawe, tylko czy ruszy?
i na jakich zasadach? Przecież każdy będzie wykonywał inną piosenkę więc jakie byłyby kryteria oceny?
No przeciez na konkursach np Kołobrzeskim też każdy gra co innego...

A zasady standardowe Smile Możemy np zrobić serwer na ktory do jakiegos terminu bedzie można wrzucać swoje dzieła a potem forumowa brać zagłosuje Smile
tylko może być sytuacja, że na 20 uczestników będzie 20 piosenek. Na każdą piosenkę trzeba spojrzeć inaczej. Ciężko będzie wybrac najlepszą IMO Wink
Subiektywnie zawsze da sie wybrać tą która Ci się najbardziej podoba Smile