Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Urodziny Agatki (23.04)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wszystkiego najlepszego Agatko od AA Smile
Zdrówka i spełnienia marzeń :urodziny:
Wszystkiego najlepszego Smile
Najlepszego! :urodziny:
Wszystkiego najlepszego :urodziny:
Sto lat! Smile
Co prawda dzisiaj jest dopiero 22, ale i tak wszystkiego najlepszego Wink
Wszystkiego najlepszego!
Szczęścia, Radości, Uśmiechu i owocnych dyskusji w Forumowym gronie Smile :urodziny:
Niech ci się spełnią wszystkie marzenia! :urodziny:
Wszystkiego najlepszego, dalszego rozwijania patologicznych zainteresowań, owocnej pracy nad okapol.blog i czego sobie zapragniesz Tongue
Nowhere Woman napisał(a):patologicznych zainteresowań
Już któryś raz czytam o patologicznych zainteresowaniach Agatki - czy coś się za tym kryje czy też to tylko zwrot był - retoryczny?
Agatka ma podobno bardzo patologiczne zainteresowania, jak sama publicznie mówi Wink co prawda nikt nie wie na czym te zainteresowania dokładniej polegają Wink (chyba ze o czymś nie wiem Wink )
To i ode mnie : Serdecznie życzenia, spełnienia marzeń i wszystkiego najlepszego.
A ja trochę niestandardowo ( Wink ): nigdy więcej kontaktu z konsolą odzyskiwania !!
And may Adun be with You

Zeratul
[Obrazek: cake.gif] To jeszcze ode mnie Agatko: wszystkiego najlepszego :urodziny:
Szymon napisał(a):czy coś się za tym kryje czy też to tylko zwrot był - retoryczny?
Przecież sama pisała, że interesuje się zwłokami (chyba że coś źle zrozumiałam) Big Grin
Nowhere Woman napisał(a):Przecież sama pisała, że interesuje się zwłokami (chyba że coś źle zrozumiałam)
Zwłokami !! ?? Na jakiej płaszczyźnie ? Wink
Najlepszego!

I zeby się komputer nie psuł Wink
Dziękuję Wam wszytskim baaardzo serdecznie! Smile
Szymon napisał(a):Już któryś raz czytam o patologicznych zainteresowaniach Agatki - czy coś się za tym kryje czy też to tylko zwrot był - retoryczny?
Spiesze tłumaczyć patologię Big Grin otóż pewnego słonecznego dnia, ponad półtorej roku temu Agatka stwierdziła, że robota lekarza patologa jest świetna i tak jej zostało Smile
Szymon napisał(a):Zwłokami Na jakiej płaszczyźnie ?
A o jakiej myslałeś? :rotfl:
Zeratul napisał(a):nigdy więcej kontaktu z konsolą odzyskiwania
A mój ojciec, jak się dowiedział, co z komputerem to powiedział, ze może wystarczy na nowo zainstalowac system :rotfl:
fizol napisał(a):I zeby się komputer nie psuł
Przydałoby się Big Grin

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam najserdeczniej Smile
Agatka napisał(a):A mój ojciec, jak się dowiedział, co z komputerem to powiedział, ze może wystarczy na nowo zainstalowac system :rotfl:
Życzę powodzenia Tongue
Z drugiej strony - wszystko jest możliwe Wink

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):Życzę powodzenia Tongue
Z drugiej strony - wszystko jest możliwe
Starałam się mu wyjaśnic, ze próbowalismy już wszytskiego Big Grin ale nie wiem czy do neigo to dotarło Wink
Szymon napisał(a):Na jakiej płaszczyźnie ?
Na płaszczyźnie stołu operacyjnego Wink
Można i tak Wink
Szymon napisał(a):Można i tak
wszytsko można Big Grin

[ Dodano: 23 Kwiecień 2006, 21:47 ]
No może PRAWIE wszystko Wink
Agatko napisał(a):PRAWIE
Dlaczego "prawie" ? :Smile Wink
bo może niektórcyh rzeczy się nie da Wink
Szymon napisał(a):Dlaczego "prawie" ?
Czasem czegoś zabraniają Wink ale tylko czasem Tongue

[ Dodano: 23 Kwiecień 2006, 22:03 ]
Fizol, da się trzasnąc nawet drzwiami obrotowymi Tongue
ale to umie tylko Chuck Norris Wink
Chociaż to zależy od jakości drzwi obrotowych, gdyby miały źle dopasowane framugi to istnieje ryzyko ledwie słyszalnego trzasku Wink
Stron: 1 2