Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Jacek Wójcicki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak tak, to prosiłbym o link czy cuś, z góry dzieki *-`-
Obłomow napisał(a):Jak tak, to prosiłbym o link czy cuś, z góry dzieki
Chyba czegoś nie rozumiem :'
Ups!! cosik nie siadło :wstyd: , pytałem wcześniej czy Jacek Wójcicki śpiewał jakieś piosenki Kaczmara, poza "A my nie chcemy..."

[ Dodano: 4 Marzec 2006, 17:51 ]
ann napisał(a):Chyba czegoś nie rozumiem
Teraz już chyba rozumiesz, co Ann??
Wiem, że śpiewał Modlitwę o Wschodzie Słońca (co prawda nie Kaczmarskiego, ale ten repertuar). Znajdziesz ją (podobnie jak "A my nie chcemy) w filmie "Ostatni Dzwonek" Jest tam też kawałek "Lekcji Historii Klasycznej", również w wykonaniu Wójcickiego..
Heh! dzienki, ale nie wiesz może gdzie moge znaleźć ten film??
Obłomow napisał(a):Teraz już chyba rozumiesz, co Ann??
Teraz tak :'
Obłomow napisał(a):nie wiesz może gdzie moge znaleźć ten film??
tu i tu
Czasem też TVP puszcza - zawsze można polować. A nuż sie kiedyś trafi.
Moim zdaniem Wójcicki trochę niezbyt pasuje do stylu kaczmara ze względu na to że jego maniera śpiewania przypomina trochę kiepurę i bajora razem wziętych.

Wielokrotnie słyszałem jego wykonania piosenek napisanch przez JK i uważam, że TO PO PROSTU NIE PASUJE. (najgorsze są te kawałki, w których w wersji oryginalnej śpiewa Gintrowski, a przy którym rzeczony Pan Wójcicki trochę blado wypada).

Ale to tylko moje zdanie.
Nie chciałbym obrazić niczyich uczuć
AnteKopydłowski napisał(a):Moim zdaniem Wójcicki trochę niezbyt pasuje do stylu kaczmara ze względu na to że jego maniera śpiewania przypomina trochę kiepurę i bajora razem wziętych.
Mam takie samo zdanie.
A co do samego Jacka W. O ile Bajora nie jestem w stanie sluchac, o tyle do Wojcickiego mam wielki sentyment. Jak on wyspiewal "Konie Apokalipsy"! Wielki talent, szkoda, ze moze nieco zmarnowany.
W 1996tym w Krakowie w ramach SFP, odbył się "Koncert trzech Jacków". Wystąpili wtedy - Kaczmarski, Kleyff i Wójcicki. Rejestrowała to TVP, potem kilka razy to puszczali, ale pozostaje mieć nadzieję, że może jeszcze kiedyś to pokażą.

Kuba
Na youtubie pojawiło się ostatnio A my nie chcemy z filmu Ostatni Dzwonek