Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: PPPMCz-mo¿e mo¿e kto¶ mi pomóc?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mój ch³opak kupi³ ostatnio na allegro kasetê PPPMCz... by³a trochê taniej, bo napisane by³o, ¿e trochê skasowana.ale tak to uj±³, ¿ez opisu wynka³o, ¿e jedna pios jest skasowana, a w rzeczywisto¶ci ...pó³ kasety. do tego na przesy³kê trzeba by³o d³uuugo czekaæ, mimo, ¿e sprzedawca zapewnia³, ¿e juz wys³a³ paczkê...
po co to piszê?
¯eby ka¿dego ostrzec przed wchodzeniem w interesy z tym panem... lamarru

...a przy okazji chcia³am spytaæ, czy kto¶ ma tê kasetê na mp3, bo przyda³oby sie zatkaæ Tê dziórê na kasecie...

pozdrawiam wszystkich... *-`- a przede wszystkim Ciebie Smile
Ale co tam jest a czego nie ma (choc ma byc) ?

NB : Jesli jest to nieznane tutaj wydanie i wyslesz scan okladki Adminom, do wywieszenia, na pewno wiele osob sie ucieszy i poblogoskawi...
Big Grin
PijanA pOETka napisał(a):a w żeczywistości
pozdrawiam wszystkich... *-`- a przedewszystkim Ciebie Smile
Przepraszam, że się czepiam, ale język ojczysty wypadałoby szanować Smile

Pozdrawiam ciepło Smile)

PP
ok Smile
tak to jest na tej polonistyce, ¿e studenci siê buntuj± a prZEDE WSZYstkim ja Smile)
brakuje mi
1 PPPMCz
2 WRÓ¯BA
3 POWÓD¬
4 GÓRNICY
5 QUASIMODO
6 OSTATNIA MAPA POLSKI
7 TROLLE
8 NASZA KLASA
9 NIEMCÓW SEN
10 OB£AWA
11 I PÓ£ OB£AWY II

A s±:
12 Ob³awa III
13 Przybycie tytanów
14 Zbroja
15 Koncert...
16 Nie lubiê
17 Kassandra
18 ¦lepcy
18 Karmaniola
19 Czarne suchary
20 Latarnie
21 Ballada pozytywna
22 Wykopaliska *
23 Mury *

* Z Natasz± Czarmiñsk± i Przemys³awem Gintrowskim-1981

OK£ADKA CZARNO-BIA£A
WYD. WYTRWA£O¦Æ
NA OK£ADCE DWÓCH ZOMOWCÓW I DZIEWCZYNKA

BUZIAKI! Big Grin
Phete !
PijanA pOETka jezd fótórystkom wiendz jej wolno ! :rotfl:

PP...
Obawiam sie ze bedziesz miala klopoty z odnalezieniem DOKLADNIE TYCH nagran (tych wersji) z dokladnie tej kasety... Nie ma jej w kolekcji okladek na tej witrynie, nie wiem czy ktos to jeszcze ma.
Podrzucisz scan Adminom ?... *-`-
Fótórystka czy niet, poŻądek musi być :rotfl:
widaæ, ¿e kolega nie ma sie ju¿ czego czepiæ :rotfl:

pewnie siê nudzisz?

Mo¿e powieniene¶ wzi±æ siê za szyde³kowanie??
tam bêdziesz mia³ wszystko w poRZ¡DECZKU

pozdrowionka Smile

(lecê siê edukowaæ na zajêcia Smile )

PS: skanera niestety nie mam :'

buziaki!!!
thomas.neverny napisał(a):Obawiam sie ze bedziesz miala klopoty z odnalezieniem DOKLADNIE TYCH nagran (tych wersji) z dokladnie tej kasety...
ja myslę że to nie byłoby trudne. Wyatrczy zrobiw mp3 kil;ka nagrań już istniejących i porównac z tymi które są na dostępnych sesjach PPPMCz. Łątwo się okaże że nie wiele jests róznych sesji nagraniowych (koncertów) z tego programu, a byc może wiekszość podziemnych wydań kaset z tym programem opierta się na tej samej sesji matce Smile))
Podejrzewam ze to moze byc jakas skladanka, lub sesja matka + kawalki dopelniajace strone B (Czerminska, Mury)...
A mnie zawsze ciekawi jakosc nagran...
PijanA pOETka napisał(a):OKŁADKA CZARNO-BIAŁA
WYD. WYTRWAŁOŚĆ
NA OKŁADCE DWÓCH ZOMOWCÓW I DZIEWCZYNKA

BUZIAKI!
Musisz krzyczeć?
PijanA pOETka napisał(a):20 Latarnie
21 Ballada pozytywna
22 Wykopaliska *
23 Mury *

* Z Nataszą Czarmińską i Przemysławem Gintrowskim-1981
Kto to jest Natasza Czermińska? Czy JK nagrał z nią coś jeszcze? Ma ktoś tę piosenkę Smile "latarnie"? (chyba, że to to samo co "pod płonącymi latarniami" Smile ? )

pozdrawiam
Natasza Czarmińska
Michal napisał(a):"latarnie"? (chyba, że to to samo co "pod płonącymi latarniami"
Latarnie