Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: golgota
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
własciwie to tylko zabawa sybbolami i kolorem-nic takiego, a sentymentmam Wink
Nic specjalnego - takie małe coś napaćkane farbami. Jakoś nie jestem przekonana co do Twoich rysunków Luthien. Masz jednak tylu zwolenników na forum, że moje skromne zdanie się tutaj nie liczy :wink:

Pozdrawiam
Corchorus
hi, hi, hi Wink
JUta: paćka;ok Smile ale ile frajdy przy myciu brodnych łapek Wink krytyka/. przydałaby się , bo choc rysunków nie zmienie ani znów bawić się raczej intensywnie ryzowaniem nie zaczne to byłyby komentarze wiarygodniejszeWink) na forum jest atmosfera za sympatyczna; no ale jesli komus naparwde sie podoba to do czasu do czasu mogę coś umiescic Smile niemniej Twoje zdanie się liczy jako wybijajace sie opinią Wink )'

Pozdrawiam
Agata

PS Chichot potwierdzajacy:>?
Luthien Alcarin napisał(a):na forum jest atmosfera za sympatyczna
Czyżby? A nie bierzesz pod uwagę, że jest...szczera? Bo szczerze nie zawsze oznacza niesympatycznie. Ale to nie do Ciebie ta uwaga Big Grin
Powiem szczerze (Wink), że w odróżnieniu od większości twoich rysunków ten nieszczególnie mi się podoba. Dlatego, że nie ma w nim nic konkretnego, prócz krzyża.
michalf napisał(a):Powiem szczerze...
O! Widzisz księżniczko? Wink
a mi się podoba...
dzieki Smile
Pozdrawiam
Agata