Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: A jednak dobrze...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
A jednak dobrze...

Jedno się kończy a drugie właśnie się zaczyna
A z twarzą mima niełatwo koło tego przejeść
I następuje na zrozumienie krótka chwila
Refleksji siła w tym przecież właśnie tkwi że jest

Może to dobrze
Że życie składa się z zakończeń
Oraz początków
Które następują po

Drugie zaczęło a pierwsze właśnie się skończyło
Aż nadto było żalu by zastanowić się
I choć z przemyśleń nic poza tym co wiem nie wyśnię
To w końcu liczy się że przemyślenia jakieś mam

Może to dobrze
Oraz początków
Które następują po

Tak przeplatają się początki te i zakończenia
I kręci ziemia, tak jak kręciła wcześniej się
Mógłbym zatrzymać czas, na zakończenie łącznie z życiem
O jakimś świcie, lecz świt mi implikuje że
Na rozwiązanie to , wciąż jeszcze przecież miejsca nie ma
Dopóki ziemia na zmianę dla mnie kręci się

Więc jednak dobrze
Oraz początków
Które następują po
Hmm...ciekawe Smile Podoba mi się Smile Ale nie myśl, że wystarczy bez muzyki Tongue
"Jedno się kończy a drugie właśnie się zaczyna " moze by wywalic "a" chybalepiej by sie czytało - jestem b.ciekawa jak całosć komponowalaby sie z muzyka-tekst ciekawy, na plus (minimalne zaburzenia czegośSmile jakby czasem przydługie wersy-ale to tylko przy wzgledzie rytmicznym tzn. nie wiem czy łątwo byloby to zgrać z muzyką-choć na takowej sie całkowicie nie znam Smile ) ... No i jak wczesniej pisałam-wrażenia pozytywne Wink )

Pozdrawiam ciepło
Agata
No jak znamy Spaldinga to muzyka na pewno już jest :wink: .
to po co smaku robic fromą bezmuzykowa :> ?
Może muza jeszcze niegotowa. Ale jak chcesz posłuchać innych spaldingowych rzeczy udaj się na tę stronę: <!-- m --><a class="postlink" href="http://free.art.pl/kavka/">http://free.art.pl/kavka/</a><!-- m -->
Muza gotowa... tylko nagrac nie mam gdzie Smile ale sie postaram ...
Spaldingu, muzyki brak straszliwie. Tekst jest jak zwykle klasa, ale strasznie ciężko mi się go czyta. Trzeba tego wysłuchać wraz z muzyką i niewątpliwie wszystko się cudownie zgra.
Zgadzam się z michalf'em. Tekstów Spaldinga nie wystarczy przeczytać. Trzeba ich posłuchać. Dlatego również i ja z niecierpliwością czekam na umuzycznienie wiersza (za który należą się brawaSmile).
Miałem przedwczoraj okazję wysłuchać tego utworu (a i też kilku innych Smile ) na żywo, i muzyka ten tekst świetnie "niesie", porządkuje rytm - no i nadaje mu więcej optymizmu, niż wynika to z samego wiersza. W każdym razie KLASA :beer:
Nagranie z probki .... jakosc jaka jest taka jest ... ale zawsze cos moze unaocznic (lub unausznic) Smile

pzdrw

<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kavka.free.art.pl">www.kavka.free.art.pl</a><!-- w -->\narzedzia\Jedno_sie_konczy.mp3
Wysłuchałem i serdecznie gratuluję. Do samego tekstu, przyznaję, nie byłem do końca przekonany po samej lekturze - w formie śpiewanej i z muzyką zyskuje on jednak bardzo wiele. Innymi słowy - słucham już sobie tego dziesiąty raz i jest to bardzo przyjemne doświadczenie - tudzież refleksje pewne wzbudza... Dziękuję bardzo za możliwość posłuchania tej, moim skromnym zdaniem, bardzo dobrej piosenki.

Pozdrawiam
Spalding - ogromne brawa, super utwór - bardzo podoba mi się nie tyle tekstowo (choć tez jest bardzo fajne) co muzycznie - podobają mi się bardzo gitary - fajnie to zagraliście. :beer:

pozdrawiam
PM