Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: To Ci ciekawostka...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dawno mnie nie było na forum, ale to szczegół.
Znalazłem coś "ciekawego" w sieci.


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66016438">http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66016438</a><!-- m -->
(może admini chcieli by kupić :wink: - głupi żart...
<!-- m --><a class="postlink" href="http://jacekkaczmarski.za.pl/">http://jacekkaczmarski.za.pl/</a><!-- m -->
aż tak źle u nas z grafiką?
Artur, przecież Don_Pedro powiedział, że to był żart Smile A z grafiką na tej stronie jest bardzo dobrze - lepiej niż w prezentowanym linku moim zdaniem.
Pozdrawiam serdecznie
Grafika z pierwszego linka jest całkiem niezła, z drugiego już gorsza - natomiast IMO w obu propozycjach kuleje funkcjonalność.

Pozdrawiam
Zeratul
Grafika na tej stronie (<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.art.pl">http://www.kaczmarski.art.pl</a><!-- m --> - co by niedomówień nie było) jest ładna i dzięki niej jest wszystko czytelne, to żart był.
Zeratul napisał(a):Grafika z pierwszego linka jest całkiem niezła, z drugiego już gorsza - natomiast IMO w obu propozycjach kuleje funkcjonalność.
Zauważyliście, że na zdjęciu strony z Allegro jest link - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.54.pl">www.kaczmarski.54.pl</a><!-- w --> . Kiedy się go pisze w przeglądarce, to, przynajmniej mi, przechodzi automatycznie do strony <!-- m --><a class="postlink" href="http://jacekkaczmarski.za.pl/">http://jacekkaczmarski.za.pl/</a><!-- m --> . Coś chyba nie gra :?
Don_Pedro napisał(a):Zauważyliście, że na zdjęciu strony z Allegro jest link - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kaczmarski.54.pl">www.kaczmarski.54.pl</a><!-- w --> . Kiedy się go pisze w przeglądarce, to, przynajmniej mi, przechodzi automatycznie do strony <!-- m --><a class="postlink" href="http://jacekkaczmarski.za.pl/">http://jacekkaczmarski.za.pl/</a><!-- m --> . Coś chyba nie gra :?
Czepiasz się :twisted:
Może gość taśmowo produkuje layout-y z JK Big Grin
To chyba jakiś pasjonat :lol:

Pozdrawiam
Zeratul
Zeratul napisał(a):Czepiasz się :twisted:
:Confusedamui:: Teraz wyjdzie na to, że jestem niemiły :wink:
Tak na serio, to mnie to tak troszkę zaintrygowało tylko :roll:
No, ten pierwszy Layout całkiem ładny, ale po co zmieniać na siłę to, co nieźle działa i do tego wszyscy się przyzwyczaili? Widać ktoś opanował podstawy programów graficznych i się produkuje na siłę. Mozna i tak, ale dla mnie przerost formy.
Ale nikt nie planuje zmieniać na razie Smile
I bardzo dobrze Smile To, co jest, jest świetne.