Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Nowy kalendarz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zmieniłem ta wielką kobyłę (w którą jak wynika z logów google biedne wpadało i leciało indeksując po drodze do roku 2060 i nie mogło się zająć właściwą treścią strony) na coś mniejszego i szybszego. Przynajmniej tak mi się nam zdaje. Ale jestem ciekaw waszej opinii Smile

a oto nowa zabawka
Ja co prawda z Kalendarza raczej nie korzystam, ale wydaje mi się, że lepiej byłoby umieścić część "kalendarzową" po lewej stronie, a "informacyjną" po prawej (czyli po prostu zamienić kolumny) - IMO jako, że czytamy od lewej do prawej podświadomie oczekujemy pojawienia się rozwinięcia informacji po prawej stronie (dlatego np. menu na stronach są z reguły z lewej strony Big Grin )
Poza tym można by chyba nieco bardziej "uwidocznić" "zajęte" daty w kalendarzu - obecny kolor chyba trochę za mało się "wybija" :roll:
Reszta jest chyba OK :wink:

Pozdrawiam
Zeratul
Statystycznie oglądający stronę myszką odruchowo porusza niedaleko paska przewijania, więc tak jest wygodniej - mniej ruszania. Zobacz np menu kontekstowe w windowsie. Zawsze stara się być po prawej. A kolorki masz jakiś konkretny pomysł? Za bardzo odbiegać od koloru strony nie mogą, źle to wygląda.
Może inwersja (zamiana kolorów tekstu i tła) :|
Chociaż czarne tło też nie wygląda za szczególnie Sad

Pozdrawiam
Zeratul
kalendarz jak dla mnie - lepszy. Tyle ze warsztatów Wrocławskich narazie nie ma Sad
A to nikt mnie nie poinformował. Czyli skasowac?
Sorry że nie dałem znać, ale i tak chyba nikt sie nie zainteresował. Tak, wykasować, a jak coś będzie to dam znać.

Dzieki i pozdrawiam
A ja się zgadzam z Zeratulem, żeby część "kalendarzową" z informacyjną zamienić miejscami. Poza tym rzeczywiście jest lepiej, czytelniej.
adme napisał(a):A ja się zgadzam z Zeratulem
Będzie Ci to zapamiętane :wink:

Pozdrawiam
Zeratul