Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Podziękowania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałem w tym miejscu publicznie podziękować Iwie, Witce i Zeratulowi za ich ciężką pracę w roli skrybów i przetworzenie na pliki tekstowe szeregu materiałów , które dotychczas były dostępne jedynie w postaci dźwiękowej lub zostały sfotografowane przeze mnie w lubelskiej bibliotece. Za odnalezienie i przygotowanie materiałów bibliotecznych dozgonną wdzięczność jestem winien Oli i miśkowi-st. Bardzo też dziękuję Olaffowi22, który przesłał wiele ciekawych materiałów i dodatkowo sam je opracował. Wielkie dzięki kochani za inicjatywę i pracę! Przepraszam, że tak późno, ale robię powakacyjne porządki i właśnie w ich trakcie dotarło do mnie, że mam wobec Was taką zaległość.
Ponieważ jakichś specjalnych nagród nie mamy, to odezwijcie się chociaż w tym wątku a zostaniecie obdarowani skromnym "pomógł". Pozdrawiam
Gros pracy wykonałeś ty lodbroku i Ci, którzy wyszukali informacje. Akurat przeklepanie paru linijek tekstu nie jest zadaniem szczególnie praco- i czasochłonnym :oops:
To raczej pewnego rodzaju nobilitacja - mieć swój skromny wkład w tworzenie strony JK.

Pozdrawiam
Zeratul
Ja prawdę mówiąc wyrzucam sobie, że poprzestałem na sesji fotograficznej, nie próbując nawet brać się za przepisywanie, ale przygniótł mnie nawał obowiązków służbowych (skądinąd własnie dzisiaj uwieńczonych otwarciem wystawy). Niemniej polecam się na przyszłość, w miarę możliwości.

Lodbrokowi należy się jakieś specjalne błogosławieństwo Smile
Cieszę się, że mam też mały wkład w tę stronkę Smile

Lodbrok, obiecałam ci jeszcze jeden artykuł ze "Znaku", ale ciągle nie ma nowych regałów i nie wiem czy ja ich doczekam, bo o ile wszystko dobrze pójdzie, to od października będę pracowała w innej bibliotece.

Słonecznie pozdrawiam
Ola