Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Potrzebuję piosenki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Potrzebuje piosenki pt. "Sen Katarzyny II" najlepiej w formacie mp3. Wiem, że można kupić płyte ale zbieram kase na wydanie "Syn marnotrawny (box)". Moge sie odwdzięczyć wysyłając dowolną piosenke z albumów "Mury w muzeum raju" i "Wojna postu z karnawałem"
To miło Wink

Zbieraj zbieraj...

Jak pisał poeta "rozkosz nienasyceń" to piękna sprawa!
Wymiana mp3 pochodzących z oficjalnych nagrań jest na forum zabroniona (zgodnie zresztą z punktem 4 Regulaminu :x
Biorąc pod uwagę to, że Sowizdrzał "zbiera na box" nie otrzyma on ostrzeżenia (pod warunkiem, że nie będzie podejmował dalszych tego typu prób :| ).

Pozdrawiam
Zeratul
Och Zeratulu...
Czemu odrazu ostrzeżeniami chłopaka straszysz...
On się nie przejmie zbytnio.. a nie od nas to od kogoś innego dostanie... Sad
Więcej luzu Big Grin

Pozdro!
odezwij się na PM to ci dam, się zgadamy.
oj oj... Sad
Stary, no bez przesady! Koleś zbiera na box i chce JEDNĄ mp3, bo nie słyszał, bo chce usłyszeć - więc mu tą mp3 dajcie, albo niech mu ją da ktoś inny. JEDNA mp3 w celu POZNANIA nagrań Kaczmara jeszcze nikogo przecieżnie zabiła ani nie okradła. Poza tym - jak mam być szczery - Jackowi kase bym nabijał, ale aktualnie - nie mam komu, więc gdy nie mam kasy - wolę coś ściągnąć zamiast nie mieć.
Chodziło mi raczej o to że dostaniesz spore ostrzeżenie. Pozatym mógł już sobie ściągnąc z p2p a nie prosić na publicznym forum...
a najwyżej dostanę Wink