Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Krzysztof Gajda "Jacek Kaczmarski w świecie tekstów&quo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Parę dni temu kupiłem tę książkę, ale sprawiło mi wiele trudu, aby ją dostać (możliwe, że nie umiem wyszukiwać w księgarniach internetowych). Zauważyłem tę książkę również na allegro, gdzie na stan teraźniejszy przekroczyła swoją wartość. Kto chciałby zakupić tę pozycję polecam <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.gkn-prus.com.pl/nowa/modules.php?name=Sklep&plik=lista&nazwa=opis&kod=6898">http://www.gkn-prus.com.pl/nowa/modules ... s&kod=6898</a><!-- m -->
Mam nadzieję, że nie zostanę oskarżony o jakieś reklamowanie księgarni :wink: Podaję ten link jako źródło trudnodostępnej pozycji.

Pozdrawiam
Hmm... Naprawdę tak trudno ją zdobyć? Ja widywałem ją w kilku księgarniach i bezproblemowo kupiłem w jednej z nich.
Ja mam dostęp do dobrych księgarni ograniczony (mieszkam w małym miasteczku). Pomyślałem sobie jednak, że lepiej napisać taki post, żeby każdy kto jest w podobnej sytuacji mógł wejść w posiadanie tej książki. Pan zrozumie - lepiej napisać niż nie napisać :wink: .
Simon, no... np w Krakowie nie mogłem jej zdobyć
Don_Pedro napisał(a):lepiej napisać taki post, żeby każdy kto jest w podobnej sytuacji mógł wejść w posiadanie tej książki
A pewnie. Jestem całym sercem ZA. Po prostu byłem zdziwiony, że są kłopoty z dotarciem do tej pozycji. "Swój" egzemplarz kupiłem bez problemu, a nie poprzedziłem tego wnikliwymi poszukiwaniami. Zwyczajnie - wstapiłem do księgarni i wyszedłem z książką.
ja odsyłam na bezposrednia strone wydawcy

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.wydawnictwo-poznanskie.pl">http://www.wydawnictwo-poznanskie.pl</a><!-- m -->


jak zamawialem to bez problemu dotarala do domu
Tutaj nie dotarłem - możliwe, że przez swoją głupotę Cry . To się nie popisałem :?
W Empiku też nie było...
Jak wróce to zamówie wkońcu Wink
Kilka miesięcy temu w naszym KMPiK-u poinformowano mnie ( po sprawdzeniu w bazie komputerowej), że pozycji tej nie można kupić (ani nie planuje się wznowień) w żadnym z iluś_tam Empików na terenie kraju, zatem pozostało mi ratować się zakupem poprzez net w księgarni, której link znajduje się kilka postów wyżej.
bryce napisał(a):pozostało mi ratować się zakupem poprzez net w księgarni,
I chwała wydawnictwom za to, że istnieje taka możliwość. Pomyślcie co by było, gdyba nie istniała... Jeszcze stosunkowo niedawno JEDYNYM sposobem pozyskiwania wartościowych pozycji były układy z panią w księgarni lub - w kolejnym stadium poszukiwań - z antykwariuszami... Zresztą z tymi ostatnimi warto mieć układy i dziś, i jeszcze jutro nawet :wink:
Simon napisał(a):Jeszcze stosunkowo niedawno JEDYNYM sposobem pozyskiwania wartościowych pozycji były układy z panią w księgarni lub - w kolejnym stadium poszukiwań - z antykwariuszami...
Nie przesadzalbym. Od bardzo dawna istnieje bowiem - moim zdaniem najlepsza i najpewniejsza - mozliwosc telefonicznego zamowienia interesujacej nas pozycji. Ja w ten sposob zdobylem dawno temu "Stajenke" JK - kasetke, ktora kolportowala ksiegarnia "u Izy". Ksiazke K. Gajdy kupilem w ten sam sposob - zamawiajac telefonicznie.
Istnieje wiele wartosciowych oficyn, ktrore do dzisiaj nie maja swoich witryn w Sieci. Ja np. wiele ksiazek o tematyce przyrodniczej zamowilem telefonicznie. Inaczej nie mialbym mozliwosci.
Książkę tę można kupić w Warszawie w księgarni Prusa na Krakowskim Przedmieściu...ja ją tam kupiłem z 4 miesiące temu...
OLI napisał(a):Książkę tę można kupić w Warszawie w księgarni Prusa na Krakowskim Przedmieściu...ja ją tam kupiłem z 4 miesiące temu...
I właśnie o tej księgarni pisałem.
Widziałem ostatnio tą książkę w Ełku w Księgarni oświatowej na Armi Krajowej - była na wystawie. Jak ktoś z okolicy jest zainteresowany to jest także "Ale źródło wciąż bije". To jest ta księgarnia naprzeciw poczty.

Pozdrawiam
A można zamówić tam książkę przez internet lub telefonicznie?
Pewnie tak, chociaż nie jestem pewien.

Jak ktoś chce to numer tejże księgarni (0-87) 621-32-44

Pozdrawiam
PM
Don_Pedro napisał(a):A można zamówić tam książkę przez internet lub telefonicznie?
A nie prościej po prostu zamówić tutaj? Jest na pewno Smile
ann napisał(a):A nie prościej po prostu zamówić tutaj? Jest na pewno Smile
Ale mnie chodziło o "A źródło wciąż bije...", a w księgarni do której podałaś link, nie widzę tej pozycji :wink: Choć u mnie z wyszukiwaniem różnie bywa :roll:
Don_Pedro napisał(a):Ale mnie chodziło o "A źródło wciąż bije..."
Sorry. Sugerowałam się tematem Big Grin
Co do źródła... zaglądaj na allegro.pl Wink
ann napisał(a):Sorry. Sugerowałam się tematem Big Grin
Nie ma sprawy - ale jak zdobędę kasę, to skorzystam z telefonu podanego przez Petrvsa Smile