Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Petycja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zbieramy podpisy osób wspierajacych prośbę (która będzie skierowana na ręce Prezydenta Warszawy) o nadanie imienia Jacka Kaczmarskiego jednej z ulic stolicy.
Dla chcących poprzeć akcję: petycja

ps. ale mi się rymło w temacie Wink
Myslicie, ze mozna wpisywac znajomych i rodzine :lol: ?
Maciek S. napisał(a):Myslicie, ze mozna wpisywac znajomych i rodzine
No nie wiem Wink
ale zawsze można ich ładnie poprosić - to skutkuje Big Grin
Maciek S. napisał(a):Myslicie, ze mozna wpisywac znajomych i rodzine :lol: ?
No raczej Tongue Plus psa, kota, imiona rybek, chomików itepe. Im więcej tym lepiej,większe szanse :lol: :lol:
No i wyjdzie na to że cała familia przyłączy się do petcji Tongue
Tylko tak mysle, czy jak bedzie duzo osob o takim samym nazwisku to nie wyjdzie, ze to troszke lipa.
Hm dlaczego? nie jednemu psu na imie burek Tongue
Aha - i nie odświeżać po wpisaniu się, bo Was sklonuje :rotfl:
Maciek S. napisał(a):Tylko tak mysle, czy jak bedzie duzo osob o takim samym nazwisku to nie wyjdzie, ze to troszke lipa.
A czemu miałaby być? Całymi rodzinami ludzie popierają ten projekt... to powinno władzom do rozumu przemówić Wink
Phete napisał(a):Hm dlaczego? nie jednemu psu na imie burek Tongue
No! O swojej rodzinie mówiłem. :twisted:

Dopisałem kilka osób. Oczywiście takich, które realnie bytują i sluchają Kaczmara. Mysle, ze nie mialby nic przeciwko. Jak ktos mi sie przypomni bede dopisywał.

Pozdrawiam.
ann napisał(a):Aha - i nie odświeżać po wpisaniu się, bo Was sklonuje
Już sie 3 klony zrobiły Tongue
Kolega jest całym sercem za akcją po prostu Wink
Głosy nieletnich się liczą?
Filip P. napisał(a):Głosy nieletnich się liczą?
A czemu nie? Przeciez nikt nie bedzie sprawdzał wieku chyba... Jak była petycja w necie przy okazji sprawy z VAT-em to chyba wszyscy mogli sie wpisać.
Wydaje mi się, że tak - wieku ani PESELu nie podajesz Wink
Ann ratuj!!! Chyba mnie dwa razy dodało! a ja tylko raz przycisnełęm... Cry
A mówiłam - nie odświeżaj Wink
Już jesteś odklonowany Smile
Dzięki, już się bałem... Wink

[ Dodano: 15-06-2005, 22:21 ]
no nie no... ja nie wiem co ja robie... ale znowu.. a starałem się nei odświerzać.. to jakaś złowroga siła natury...

Ps. Tym razem wchodziłem przez link... ;(
Wydaje mi sie ze petycja nie przejdzie, ale akcje i tak wsparlem, bo jednak trzeba miec nadzieje. A jak sie uda to bedzie ladna pamiatka.
Ann, tylko poprawcie w petycji literówki bo tak jak jest, to nieelegancko wygląda
Czy mógłbym otrzymać pełną wersję wniosku? Jest bardzo prawdopodobne, że uda mi się całość petycji wraz z linkiem do strony opublikować w magazynie "Tawerna RPG", dołączanym w wersji na CD do "Cd-Action". Środnio czyta nas 8 000 czytelników, z czego (jak kiedyś wyszło przez przypadek) baardzo wielu to fani Jacka. Myślę, że warto spróbować, jeśli oczywiście AA nie mają nic przeciwko...
DuchX napisał(a):jeśli oczywiście AA nie mają nic przeciwko...
:lol:
Muszę to zapamiętać (nawet się zastanawiałem jak w skrócie można określić naszych drogich Administratorów) Wink
Filip P. napisał(a):no nie no... ja nie wiem co ja robie... ale znowu.. a starałem się nei odświerzać.. to jakaś złowroga siła natury...
Nie zławroga siła, tylko zapomniałem zabezpieczyć przed odświeżaniem a potem nie miałem sieci... już jest zabezpieczone Smile
DuchX napisał(a):Czy mógłbym otrzymać pełną wersję wniosku?
KN powinien mieć, ja posiadam tylko ten fragmencik
Ten fragment jest wystarczający, jak myślę.

KN.
I choć z pewnością masz rację (że wystarczający), to chyba można prosić o przeczytanie całego tekstu pod którym się podpisujemy? Wink
lodbrok napisał(a):Ann, tylko poprawcie w petycji literówki
a ten tylko o jednym :rotfl: Wink Wink Wink
A ja jestem dwa razy Smile
Filip P. napisał(a):A ja jestem dwa razy
Znowu :?:
no pisałem już o tej niby złowrogiej sile... nie wiem czemu , być moze jakoś mi się odświerzyło... potem wchodząc przez link zauważyłem ze jestem dwa razy. Znajduje się w okolicach 20 pozycji.
no to na raziesz będziesz podwójny. na koniec przejrzymy i wywalimy podwójne wpisy Smile
Dzięki, bałem się że będziesz zła... Wink
Stron: 1 2 3 4