Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Obława - teledysk
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kiedyś, chyba w teleekspresie widziałam fragment teledysku do "Obławy" gdzie Jacek i Przemek szli po jakiejś łące, grali na gitarach i śpiewali. Wspaniale śpiewali, a byli przy tym piękni i młodzi... Ale do rzeczy, czy wie ktoś, gdzie można zdobyć ten teledysk :?: Będę wdzięczna za każdą informacje
Ja niestety nie wiem gdzie go można znaleźć, ale jak znajdziesz to daj znać :prosze:
Nie ma sprawy, tylko, żeby znaleźli się dobrzy ludzie, którzy wiedzieli by jak, a przede wszystkim zechcieli by pomóc. Smile
jak komukolwiek uda sie to znalezc to przylaczam sie do grona chetnych, brzmi ciekawie Smile
Witam! Z tym "teledyskiem" to jest tak. Ja mam fragment (refren plus zwrotka) na video, ale niestety kasety nie mogę znaleźć :-( Więc nie pomogę, bo nie miałbym też tego ewentualnie jak zgrać. Jednakże interesuje mnie historia tego "teledysku". O ile się nie mylę kiedyś już o to pytałem, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Czy ktoś może napisać więcej na temat tego nagrania????? Będę bardzo wdzięczny oczywiście także za owo nagranie. Pozdrawiam
Najprościej byłoby wydostać teledysk z archiwum telewizji, ale pewnie to kosztuje Sad Jednakże słyszałam, że niebawem w publicznej telewizji ( nie umiano mi powiedzieć tylko na którym konkretnie programie ) mają zostać wyemitowane teledyski do kilku piosenek JK. Podobno teledyski mają zostać oparte na piosenkach ze słynnej "Galerii" i ma być między innymi "Obława".
ciekawe, jak będziesz wiedziała cos więcej, to daj znać Smile