Forum o Jacku Kaczmarskim

Pełna wersja: Urodziny Marcina Brood K. (02.05)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Najlepsze życzenia urodzinowe

[scroll]STO LAT STO LAT STO LAT:drunk: [/scroll]

ann & Artur
Sto lat Broodka!!! A piwko w Kołobrzegu!! Trzymaj się!
"Połamania palców" na klawiszach Wink
Wszystkiego najlepszego!

KN.
Wszystkiego dobrego - kolega po fachu Smile
Tomek
Wszystkiego najlepszego! 100 lat i jeszcze dłużej byś żył! Wink

Pozdrawiam
[fade][scroll]Wszystkiego Najlepszego!!![/scroll][/fade]

Dla Drogiego Artysty :beer:
I ode mnie - wszystkiego najlepszego!!! Big Grin Big Grin Big Grin
Wszystkiego najlepszego !

:urodziny: !

Pozdrawiam Big Grin .
Wszystkiego najlepszego ! :urodziny:
Zdrówka Marcinie! Żebyś ciągle miał siłę grać do rana! Big Grin
Serdecznie dziekuję wszystkim ;-) A rezultaty: wczoraj graliśmy dość oszczędnościowo i wróciłem do domu juz o 5 rano :-) Alkohol wygrał ze zdolnościami manualnymi,a Klempicz zaśpiewał mi "Wesołe jest życie staruszka" Big Grin
Oj! Żeby taki skandal się więcej nie powtórzył! Tongue
Zdrowia, szczęścia, pomarańczy,
Niech Ci (wpisz imię) nago tańczy Wink

Wink Wink Wink
he he he najlepszego ... nie znam osobiscie wiec i zyczenia w ciemno by byly ... wiec zostawiam troszke miejsca na te osobiste (...................................................................................................................................
....................................................................................................................................
....................................................................................................................................
.........................................................................) to wlasnie bylo troche miejsca Smile
Wszystkiego najlepszego :beer: :urodziny: