Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
In memoriam
Nie pamiętam, by tu - na forum wzmiankowano to wydawnictwo, ale dziś Trójka o tym mówiła, a na swojej stronie umieściła tę informację.
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Czy ta druga płyta to jest ten sam koncert, który był zawarty w boksie "Ze sceny"?
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
Tak, chodzi o Koncert na XX-lecie. Oczywiście na drugiej płycie są tylko jego fragmenty.
Odpowiedz
Czyli nihil novi... Wyprztykał się materiał, przywołując klasyka ;)
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
A jako link do artykułu wrzucono "Obławę". I to na dodatek wersję z "Krzyku" :D
Kolejne brawa i gratulacje dla dziennikarzy publicznych mediów za niezwykłą kreatywność.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
To też polecają na antenie Trójki. Ale cóż... publiczne media znów przegrywają z dziennikarzami stacji komercyjnych... Ech, ta kreatywność! Tylko pozazdrościć... A propos: co dziś do wygrania w konkursie esemesowym?
Odpowiedz
MacB napisał(a):Ale cóż... publiczne media znów przegrywają z dziennikarzami stacji komercyjnych

Hehe, jeśli do mnie Maćku pijesz, to ja żaden dziennikarz, co najwyżej prezenterzyna :)

MacB napisał(a):A propos: co dziś do wygrania w konkursie esemesowym?

Nie wiem, bo nie ma w mojej stacji esemesowych.

A tak serio, to ja się nie nabijam z pomysłu przecież, tylko z braku chęci poszperania nieco głębiej a kwestii linku jaki dodano do informacji o wydawnictwie. Po prostu nie wysilają się redaktorzy zazwyczaj w takich sytuacjach, tak jak i nie wysilają się przy okazji emisji rozmaitych materiałów dotyczących JK, w telewizji. Vide mordowany w nieskończoność koncert Live z Krakowa'90.
Nie bardzo wiem co tak naprawdę ma piernik do wiatraka w przytoczonym przez Ciebie przykładzie.
Ale ok, możemy zacząć starą śpiewkę pt. Jacek Kaczmarski w mediach komercyjnych jaką toczyliśmy 10 lat temu :)
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Oj tam, oj tam - zaraz "pijesz" :)
No... może troszeczkę ;)
Kuba Mędrzycki napisał(a):Ale ok, możemy zacząć starą śpiewkę pt. Jacek Kaczmarski w mediach komercyjnych jaką toczyliśmy 10 lat temu :)
Nie, chyba nie ma sensu. Ale swoją drogą, to dziś całkiem sporo Jacka w Trójce...
Odpowiedz
MacB napisał(a):Oj tam, oj tam - zaraz "pijesz" :)
No... może troszeczkę ;)

:)

MacB napisał(a):Kuba Mędrzycki pisze:
Ale ok, możemy zacząć starą śpiewkę pt. Jacek Kaczmarski w mediach komercyjnych jaką toczyliśmy 10 lat temu :)
Nie, chyba nie ma sensu. Ale swoją drogą, to dziś całkiem sporo Jacka w Trójce...

Swoją drogą, w wytkniętych przez Ciebie konkursach i akcjach smsowych celuje od jakiegoś czasu właśnie nie kto inny jak wspomniana Trójka :)O publicznych tv nie wspominając. Acha, zapomniałbym - to pewnie z powodu zbyt małych wpływów z abonamentu i reklam! ;)
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
No tak, ale - na ile jestem w stanie prześledzić ramówkę Trójki - tam w ramach esemesa można dostać a to płytę od red. Barona, a to jaką inną książkę od red. Nogasia, a w zetkach i innych eremefach (czasem w nieswoim samochodzie mam okazję posłuchać) to żywcem audio-tele dla idiotów wciąż lansują.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości