Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domena jacekkaczmarski.pl
Cwaniak :)
Odpowiedz
Liberalnawesz napisał(a):Witam, posiadam domenę jacekkaczmarski.pl zainteresowanych proszę o pytania...
A po co ją posiadasz? Strony żadnej tam nie ma...
Liberalnawesz napisał(a):Pozdrawiam.
jateż
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Maciek! Ten Maciek! :)
Odpowiedz
Liberalnawesz napisał(a):Witam, posiadam domenę jacekkaczmarski.pl zainteresowanych proszę o pytania przez allegro itp.
Domena swiezo zarejestrowana w serwisie az.pl na rok:), z możliwością taniego przedłużenia.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/domena-jacekkaczmarski-pl-hit-polecam-i3515473001.html">http://allegro.pl/domena-jacekkaczmarsk ... 73001.html</a><!-- m -->
Pozdrawiam.

Kup teraz 3999 - ty się z ch... na głowy zamieniłeś?
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz
Przemek napisał(a):Kup teraz 3999 - ty się z ch... na głowy zamieniłeś?
Niech se głupek trzyma przez rok, a potem... tanio przedłuży. Mam tylko nadzieję, że ten pierwszy rok nie był tani.
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
MacB napisał(a):Przemek pisze:
Kup teraz 3999 - ty się z ch... na głowy zamieniłeś?
Niech se głupek trzyma przez rok, a potem... tanio przedłuży. Mam tylko nadzieję, że ten pierwszy rok nie był tani.

Raczej był pewnie w granicach 10zł.
Szuka naiwnych i tyle. I zostanie z tą domeną, bo nie wiem po co komu taki adres za takie pieniądze.
Swoją drogą, tak sobie myślę, że dzisiaj adresy www już nie mają aż tak dużego znaczenia jak jeszcze parę lat temu. Ważne jest odpowiednie otagowanie i pozycjonowanie w wyszukiwarkach, bo tam szuka się stron, nazw, dziedzin, ludzi itp. I raczej nie skupiają się jakoś mocno na samym adresie. Oczywiście, wiele zależy tez od charakteru strony jaką się prowadzi. Natomiast, gdybym ja chciał zakładać jakąś stronę o Kaczmarskim, to wystarczyłoby mi kupienie domeny jacekkaczmarski.com.pl, którą nazwa.pl oferuje obecnie za 0zł.
Biznes handlowania domenami panie Liberalnawesz był pewnie dobry, ale parę ładnych lat temu.
Tutaj z pewnością fortuny pan nie zbijesz :)))
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Miałem właśnie napisać, że z żadną domeną nie zostanie, bo tylko ją zarezerwował, a nie kupił (wygasała 15 września), ale dziś jednak się zdecydował. :)

Pewnie jest jakaś promocja w AZ i wziął ją za darmo lub półdarmo. Do tyłu na tym nie będzie, najwyżej sprzeda za stówę.
Odpowiedz
Liberalnawesz napisał(a):Witam, posiadam domenę jacekkaczmarski.pl zainteresowanych proszę o pytania przez allegro itp.
Domena swiezo zarejestrowana w serwisie az.pl na rok:), z możliwością taniego przedłużenia.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://allegro.pl/domena-jacekkaczmarski-pl-hit-polecam-i3515473001.html">http://allegro.pl/domena-jacekkaczmarsk ... 73001.html</a><!-- m -->
Pozdrawiam.

Niuniek, aukcja zarchiwizowana. Masz, kotek, 24 godziny na usunięcie z aukcji informacji o bardzie Jacku Kaczmarskim, a potem zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne. Zanim będziesz się dorabiał na cudzym wizerunku, przeczytaj sobie ustawę o prawie autorskim (w skrócie - nie tylko jest to nielegalne, ale masz poszkodowanym oddać trzykrotność tego, co zarobiłeś), no i przejrzyj sobie kodeks karny. Oczywiście, za 24 godziny leci zawiadomienie do Allegro o naruszeniu praw, a screen poleci po necie. BTW: będę śledzić tę aukcję, sprawdzę później w skarbówce, czy odprowadzisz podatek od sprzedaży.
Odpowiedz
Karol "jak zawsze w formie" ;).
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
Karol, zamiast straszyć, podaj konkretną ustawę.
Odpowiedz
M.S. napisał(a):Karol, zamiast straszyć, podaj konkretną ustawę.

Człowieku, zejdź ze mnie. Co Ty - jakiś odjechany fetyszysta? Będziesz się do mnie przyczepiał za każdym razem? Ostatnio zaprezentowałeś taki "poziom", że ja nie będę z Tobą prowadziła żadnych dyskusji. Internet Ci odcięło na stronach prawnych? Poczytaj sobie ustawę o prawach autorskich, kodeks cywilny, kodeks karny, to się dowiesz. A jak nie umiesz znaleźć, idź do prawnika. Ode mnie się odczep.

Zbrozło - podobno jesteś miłośnikiem twórczości JK. I nie rusza Cię, że jakaś menda, o, przepraszam - wesz - dorabia się na cudzym wizerunku? Domenę jacekkaczmarski.pl może sobie ta liberalna menda sprzedawać do upojenia, ale od pozyskiwania przychodu na bezprawnym wykorzystywaniu osoby patrona tego forum - wara. Chyba że pod tym urokliwym pseudonimem kryje się któryś ze spadkobierców JK - wtedy się wycofuję.
Odpowiedz
Karol napisał(a):Zbrozło - podobno jesteś miłośnikiem twórczości JK. I nie rusza Cię, że jakaś menda, o, przepraszam - wesz - dorabia się na cudzym wizerunku?

dorabia się? raczej nieudolnie próbuje
każdy orze jak może.
[i]Ja życie lubię w jego prawdzie i w jego złudzie[/i]
Odpowiedz
Domenę sprzedawać możesz, napisałam. Ale to

Liberalnawesz na Allegro napisał(a):Postaci Jacka Kaczmarskiego naturalnie nie trzeba nikomu przedstawiać to jeden z najbardziej znanych polskich muzyków i poetów, często nazywany Bardem Solidarności
Dla osób znających się na branży domen wiadomą rzeczą jest, iż jest do strzał w 10, który bardzo szybko znajdzie klientów, którzy są gotowi sowicie zapłacić za tak ową.

to jest już naruszenie prawa. I nie bądź, cwaniaczku, taki do przodu: to, że spadkobiercy JK nie wiedzą, że popełniasz przestępstwo, nie znaczy, że Ci wszystko wolno. Oczywiście, ponieważ nie zareagowałeś na wezwanie do zaniechania naruszenia prawa, zareagować muszę ja.
Odpowiedz
Karol, nie bredź. Nie ma ŻADNEJ podstawy prawnej, która nakazałaby usunąć tę aukcję. Liberalną wszą się brzydzę jak każdym, kto cwaniakowaniem, a nie pracą dochodzi do pieniędzy, ale to moje zdanie. Z prawnego punktu widzenia jest w porządku. Każdy może "zarabiać" nawet w najbardziej idiotyczny sposób.

Gdybym wcześniej się nie przekonał, że jesteś idiotką, to bym pomyślał, że próbujesz go tylko nastraszyć.
Odpowiedz
M.S. napisał(a):Gdybym wcześniej się nie przekonał, że jesteś idiotką

Michałku, przyhamuj...
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Ja mam przyhamować? Czy raczej ktoś, kto bez znajomości najmniejszych podstaw prawych straszy biednego dzieciaka?

Jak na razie nie znalazł się nikt, kto by sprostował bzdury Karol, więc ja musiałem.
Odpowiedz
Karol napisał(a):Domenę sprzedawać możesz, napisałam. Ale to

Liberalnawesz na Allegro napisał(a):Postaci Jacka Kaczmarskiego naturalnie nie trzeba nikomu przedstawiać to jeden z najbardziej znanych polskich muzyków i poetów, często nazywany Bardem Solidarności
Dla osób znających się na branży domen wiadomą rzeczą jest, iż jest do strzał w 10, który bardzo szybko znajdzie klientów, którzy są gotowi sowicie zapłacić za tak ową.

to jest już naruszenie prawa. I nie bądź, cwaniaczku, taki do przodu: to, że spadkobiercy JK nie wiedzą, że popełniasz przestępstwo, nie znaczy, że Ci wszystko wolno. Oczywiście, ponieważ nie zareagowałeś na wezwanie do zaniechania naruszenia prawa, zareagować muszę ja.

Pozwolę sobie tylko wtrącić, że prawa autorskie wizerunkowe nie podlegają dziedziczeniu i wygasają w momencie śmierci, stąd też powstają liczne festiwale, fundacje i inne organizacje pod imieniem zmarłych artystów i o ich założyciele ile nie czerpią korzyści majątkowych z rozpowszechnianiu ich twórczości (chronionej autorskim prawem majątkowym), wszystko wolno hulaj dusza.
"Chude Dziecko"
Odpowiedz
Co innego sprostowanie, a co innego wyzywanie od idiotek, nieprawdaż?
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Karol tak ma i MS tak ma. Nic nowego w tym wątku nie wynaleziono, więc nie ma potrzeby dziwić się wszystkiemu na nowo.
Odpowiedz
Przecież została sprzedana - za złotówkę!
Odpowiedz
Liberalnawesz napisał(a):Domena niestety nie została sprzedana

O, to zaskakujące!!
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Może aukcja zakończona sprzedażą, ale do finalizacji nie doszło, bo domenę dziecko zrzuciło ze stołu na podłogę i uległa zniszczeniu... Tak często bywa z aukcjami wygranymi za złotówkę...
"Wszyscyśmy z płócien
Rembrandta:
To tylko kwestia
Światła ; "
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości