Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ze sceny" w RDC
Zapewne niczego nowego się nie dowiecie, ale informuję:
19 i 26 sierpnia oraz 2 września od 22.00 do 23.00 w "Radiu dla Ciebie" w audycji "Chyba już można" Krzysztof Nowak będzie opowiadał o boxie "Ze sceny".

W naszych rozmowach dotarliśmy zaledwie do "Wojny postu z karnawałem", ale w planach jest dalszy ciąg...
Polecam zwłaszcza audycję 26 sierpnia, która w całości będzie poświęcona koncertowi z RPA - dla mnie w tym wydawnictwie najciekawszemu.

Jakieś "odpryski" pojawią się też zapewne w "Trójce" w "Gitarą i piórem". Polecam śledzenie "na bieżąco".

Pozdrawiam,
Odpowiedz
Po trzech letnich radiowych godzinach - pierwsza cześć mojej rozmowy z Krzysztofem Nowakiem o boxie "Ze sceny" jest do przeczytania.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.strefapiosenki.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=953&Itemid=1">http://www.strefapiosenki.pl/index.php? ... 3&Itemid=1</a><!-- m -->

Ciąg dalszy nastąpi.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dzięki, Strefo :)

Ja zdecydowanie wolę czytać niż słuchać.
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz
Ciekawe spostrzeżenie! Mnie też się wydaje, że wolę czytać niż słuchać, z drugiej strony lepiej chyba zapadają mi w pamięć te rozmowy i wypowiedzi, których słuchałem.

Co do linkowanej przez Strefę rozmowy - ogólnie rzecz biorąc jest to rodzaj suplementu do tego, co znajduje się w książeczce do boksu Ze sceny. Jest tu trochę dodatkowych informacji, ale treść książeczki jest lepiej uporządkowana i w skondensowanej formie przekazuje najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych koncertów.
Odpowiedz
Od 30 marca 2014 roku ponownie o boksie "Ze sceny" Krzysztof Nowak opowiada w RDC.
W kolejne niedziele.
Dotychczasowe rozmowy są do odsłuchania na stronie radia, kolejne będą się pojawiać.
Wczoraj (09.04.2014) w "GiP" w Trójce też było dużo Jacka.
I akcencik z promocji książki.
Ktoś słuchał? Odnotował? Czy tylko narzekacie? Na publiczne media, oczywiście.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja odsłucham dziś, bo niedawno dopiero ściągnąłem z sieci.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Strefa Piosenki napisał(a):Czy tylko narzekacie? Na publiczne media, oczywiście.
Naprawdę?
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz
Przesłuchałem. Prezentowaną audycję Janusza Deblessema z 1993 roku, znałem, mam ją chyba nawet gdzieś jeszcze nagraną. Poza tym, bywałem z Krzyśkiem na tych koncertach w Górze Kalwarii, ale oczywiście, miło było sobie tamtą atmosferę przypomnieć.
Z opowieści KNa, ciekawe o "Monachijskich bukach".
Miło było też usłyszeć na początku audycji głos Zbigniewa Łapińskiego. Miło, ale z drugiej strony, trochę także przykro.

Strefa Piosenki napisał(a):Ktoś słuchał? Odnotował? Czy tylko narzekacie?

Tereso, Ty z kolei któryś już raz narzekasz na to, że kaczmarofile nie słuchają Twoich audycji. No, litości...

Strefa Piosenki napisał(a):Na publiczne media, oczywiście.

Wiesz dobrze, że powodów do narzekania na publiczne media jest całe mnóstwo. I nie ma się co obruszać, myślę.
Tam - Apokalipsa,
Nieuchronny kres.
Tu - nie grozi nic nam,
Tu - niezmiennie jest...
Odpowiedz
Kubo,

pewnie, że "narzekam", bo mi przykro.
Bo że mojej z Deblessemem pracy nie rozumieją na ogół i raczej nie doceniają nasi szefowie - zdążyliśmy się przyzwyczaić.
Ale jak nie dostrzegają jej Ci, do których i dla których jest skierowana - wtedy jest przykro.
Więc raz na półtora roku można chyba "ponarzekać".

Na marginesie: wiele wskazuje na to, że 27 kwietnia w RDC pojawią się przedstawiciele ZR i przez dwie godziny będziemy słuchać Lliacha i o nim opowiadać (w "GiP" była już duża audycja, w RDC mniejsza).

Pozdrawiam,
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości