Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Ja należałem do AL, on do AK"? [ZAŁATWIONE]
Muzo, córką pamięci jesteś - wiem ja. A tyle wierszy się pamięta, że często pamiętamy pojedyncze wersy, ale skąd to - nie mamy pojęcia. I tutaj właśnie problem - pamiętam, że słuchałem kiedyś utworu Kaczmarskiego, w którym padały pod koniec każdej strofy słowa podobne do tych z tytułu wątku. Wyszukiwarki milczą. Ktoś kojarzy ów wiersz? Byłbym zobowiązany.
Odpowiedz
"Dylemat".
Odpowiedz
Rzeczywiście, dziękuję, niech Wszechmożny przemnoży Twoje stada.

Swoją drogą nieźle tę frazę przekręciłem, nie ma co.
Odpowiedz
Ozi napisał(a):Wyszukiwarki milczą.

Po wrzuceniu w wyszukiwarkę dosłownie zacytowanego tytułu wątku - wyszukiwarka robi się gadatliwa:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.google.pl/search?q=ja+nale%C5%BCa%C5%82em+do+AL%2C+a+on+do+AK+Kaczmarski&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a">http://www.google.pl/search?q=ja+nale%C ... =firefox-a</a><!-- m -->

Odnośnik do niniejszej strony jest na trzecim miejscu.

Ale za to reklama w stopce Autora wątku na pół strony. Przypadek?
Odpowiedz
O rany, znam takich, co za to, co wypisuje o AIDS na swoim blogu, by mu ręki nie podali. Być może całkiem słusznie. Ale młody chłopak, to jeszcze może co nieco zmieni w podejściu.
Karol, o co chodzi z tym "przypadkiem"? Bo przyznam całkowicie szczerze - w ogóle nie załapałem związku z wynikami w wyszukiwarce.
Odpowiedz
No i chłop się przestraszył i skasował stopkę ;)
Odpowiedz
Ja kiedyś napiszę książkę "Poradnik spamera. Jak nie pisać postów kryptoreklamowych".

Kilka punktów:

Karol napisał(a):- nie wstawiaj w stopkę reklamy ani linków pozycjonujących większych (format, treść) niż post;
- jeśli treść reklamy/linka pozycjonującego jest bardziej treściwa niż tekst samego posta - od razu zostaniesz uznany za spamera. Im więcej chcesz przemycić reklamy, tym rzetelniej pisz posty;
- niech Twój post kryptoreklamowy będzie wypadkową profesjonalizmu i spontaniczności językowej. Stworzysz wrażenie osoby, która wie, co mówi, i jest w to autentycznie zaangażowana;
- nigdy nie podawaj w kryptoreklamie nienaturalnie brzmiących w języku spontanicznej rozmowy danych reklamowanego produktu, a już na pewno nie z odnośnikiem i rekomendacją, gdzie kupić;
- nigdy nie reklamuj tego samego produktu w więcej niż jednym miejscu w krótkim odstępie czasu (konkretny czas zależy od stopnia rozwoju i aktywności danego forum);
- nie obudowuj reklamy tzw. wypełniaczem, zwanym też watą, pozornie tylko wyglądającym na spontaniczny udział w dyskusji, np. "to rzeczywiście problem. Ja go rozwiązałem produktem X" albo "Życzę, żeby to Ci się udało, ale lepszy efekt osiągniesz z produktem X".

Copyright © by Karol 2006-2012. All rights reserved/Wszystkie prawa zastrzeżone --> to dla panów z ACTA ;).

Ot, takie skrzywienie, Alku, prowadzącej cenione forum prozdrowotne, na które ciągle ostrzą sobie zęby przedstawiciele marketingu szemranego ;).
Odpowiedz
Karol napisał(a):- nie obudowuj reklamy tzw. wypełniaczem, zwanym też watą, pozornie tylko wyglądającym na spontaniczny udział w dyskusji...
Karol napisał(a):Ot, takie skrzywienie, Alku, prowadzącej cenione forum prozdrowotne...

Ot, takie skrzywienie złośliwca :)
Znajdzie się słowo na każde słowo
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości