Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa nowe
Jeszcze dwa niedawno robione zdjecia.Pierwsze - trick stary z wlasnym odbiciem w szybie..Jesli sama moge sie chwalic (moge, juz tu tacy byli :lol: ), to spodobal mi sie motyw nowoczseno - rowerowy, taki szaro- stalowo - czarny.Pewnie doswiadczony fotograf zrobilby cos lepszego..ja moge tylko napisac, ze sie staralm. Troche ten samochod 'wjechal' mi w droge, dobrze chociaz, ze kolorem nie odbiega.

[ATTACHMENT NOT FOUND]

i drugie
A tam gdzieś - mój brat... Dobrze mu tak! Niech wie, że niełatwo być świętym!

[ATTACHMENT NOT FOUND]

-zrobione w Lubece pod kosciolem..

el
'Niegodne nas – za sprawy błahe
(Drobnych utrapień lichy towar)
Płacić rozpaczą, gniewem, strachem,
Zużywać w kłótniach cenne słowa'
Odpowiedz
He... ten jego brat rozpięty jest pod kościołem św. Jacka na Nowym Mieście w Stolycy. Kilka razy przyjrzałem się jego ciężkiej pracy z boku (sącząc piwko z nieopodal) i podczas większego zainteresowania ludzi Bogiem, jego stawka godzinowa grubo przekraczała 100PLN. Krótko mówiąc, można założyć, że służy mamonie i w związku z tym jemu na pewno nie łatwo być świętym Wink
Słowo „ostatni” ma sens dopiero w przemówieniu nad grobem, a za życia mówi się „następny”.
Odpowiedz
Elzbieta napisał(a):i drugie
Elu, sama robiłaś? Bo to by sprawę wyjaśniło! Smile

A na pierwszym ładnie się prezentujesz! Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):Elu, sama robiłaś? Bo to by sprawę wyjaśniło
No, tak.Jakos nie przyszlo mi do glowy prezentowanie cudzej tworczosci jako wlasnej. Wink Nawet jesli to 'tylko' fotografia. Zrobilam w ubiegly weekend w Lubece. Plakat pod kosciolem, jak widac zapowiada koncert organowy.Ten czlowiek chyba po prostu tam sobie na cos/kogos czekal.. ale jakos tak mi sie skojarzylo..a gdyby i chodzilo o pieniadze..to kiedys na kopenhaskiej ulicy zobaczylam mlodego czlowieka proszacego o pieniadze - tzn.nawet nie prosil, siedzial nie podnoszac glowy.Ludzie wrzucali jakies pieniadze w pudlo jego gitary.Przyjmowal to obojetnie.Kiedy wrzucilam pieniadze, podniosl na mnie najcudowniejsze niebieskie oczy jakie w zyciu widzialam. Zrobilo sie OT -ale tak, to TEZ byl MOJ brat.Wiem ,ze Tobie to sprawe wyjasnia. Smile

A na pierwszym zdjeciu powinnam byla glowa przyslonic to czerwone, zeby byly tylko te czerwone drzwi po obu stronach i w srodku moj czerwony plecak, ale przekrzywilam leb :zly:

pozdrawiam
el
Odpowiedz
Elzbieta napisał(a):Jakos nie przyszlo mi do glowy prezentowanie cudzej tworczosci jako wlasnej. Wink
Tak myślałam, tylko się upewniałam, bo istotnie takich miejsc jest wiele, a napisów nie sposób odczytać. Smile

Piwo za OT! Wink :piwko:

Swoją drogą - niektórym warto pomagać. Pamiętam takiego młodego chłopaka, który siedział pod barem mlecznym na Nowym Świecie. Miał kartkę, że zbiera na jedzenie, szuka pracy i mieszkania. Później - że zbiera na jedzenie i mieszkanie, szuka pracy. Kolejnym razem spotkałam go już jako gościa baru. Było widać wyraźne postępy. Smile
"Na ludzką pamięć nie można liczyć. Niestety, również na niepamięć."
Odpowiedz
gosiafar napisał(a):a napisów nie sposób odczytać.
kliknij na zdjecie raz, potem pojawi sie mozliwosc 'lupy' -kliknij raz jeszcze -pisze 'orgelmusik', co nie znajac niemieckiego, tlumacze jao muzyke organowa Wink

el
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości