Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teraz Karol!
Z przyzwoleniem Miłościwie Nam Panujących (nie mówię o Kaczyńskich Tongue ) i ja się pochwalę.

Z okazji narodzin mojego, najmojszego wydawnictwa, wznowienia dawnej książki i wydania dwóch powieści z cyklu "Historia przez duże Hi" oraz przy okazji moich prywatnych, litościwie przemilczę - których urodzin ogłaszam:

Każdy użytkownik niniejszego forum, który zechce nabyć zestaw dostępny pod adresem:
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.verbariusz.pl/oferta">www.verbariusz.pl/oferta</a><!-- w -->

zamawiając go 09.02.2008 r., otrzyma 20 zł rabatu (ok. 30%). Przy zakupie 5 zestawów przesyłka gratis i dodatkowe 10% taniej.

Jednocześnie serdecznie dziękuję Maćkowi Bryzkowi za niezmordowane konsultacje medyczne w zakresie anatomicznych i fizjologicznych konsekwencji różnych metod uszkadzania bliźnich *-`-
Odpowiedz
A czy w książce "Personariusz" jest coś o Kozakach? Wink
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
Jest jeden Kozak i parę zdań. Za to w Nominiuszu - cały rozdział :rotfl: !
Odpowiedz
No to musze ci rzec, że być może tę książke kupię, gdyż obecnie "siedze w tym temacie" Smile)
[size=85]My chcemy Boga w rodzin kole,
W troskach rodziców, dziatek snach.
My chcemy Boga w książce, w szkole,
W godzinach wytchnień, w pracy dniach.
[/size]
[b]"Poza Kościołem NIE MA zbawienia"[/b]
Odpowiedz
No to dodam, że ów zacnie prezentujący się zestawik po rabacie wynosi 50 zł (lub 45, jeśli w drugiej opcji). A z Kozaków polecam Ci pieśni kozackie, ukraiński ma ich sporo.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości