Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
może by tak coś w Krakowie?
słuchajcie, bo mnie już prawie zza książek nie widać... może by coś pokombinować? ja naprawdę muszę się odchamić... Wink
echhh...
Odpowiedz
Sobota, 16.06, 23.06, 30.06 Smile
Naprzykładowo któryś z tych terminów.
[b][size=85]Dziś gra się słońcem football-match ogromny!
Bóg strzela gole - po ludzku, wspaniale!
Dziś skok na ziemię z nieba karkołomny,
Cesarskie cięcie i salto mortale![/size][/b]
Odpowiedz
Nowhere Woman napisał(a):Sobota, 16.06, 23.06, 30.06 Smile
Osobiście jestem za. A zwłaszcza za pierwszym z terminów.
Pozostałe z mojej strony mogą wymagać pewnej gimnastyki celem zmieszczenia w czasie różnych spraw...
Pietrek_C
Odpowiedz
hmmm... sobota 16.06 faktycznie miło by byłoWink
echhh...
Odpowiedz
To gdzie? Takie zasadnicze pytanie Smile
Odpowiedz
szkoda... te terminy jak dla mnie odpadają... ale po 30 jestem jak najbardziej za Big Grin
...o wierzb warkoczach
o dziewczynie

poeta milczy...
Odpowiedz
Nowhere Woman napisał(a):To gdzie? Takie zasadnicze pytanie
A te miejsca, które już znamy, nie mogą być? Mam na myśli Naukową lub Stary Port. Jeśli by trzeba było znaleźć inne miejsce, to wiele nie pomogę, bo się zwyczajnie nie znam.
Pytanie, czy opłaca się spotykać w tak "licznym" gronie. Choć być może jeszcze by się ktoś zdecydował.
Jeśli termin najbliższy tj. 16 bm wypali, mogę przynieść gitarkę i teksty w razie potrzeby.
Tyle z mojej strony.
Pietrek_C
Odpowiedz
Ja już powoli kończę cykl treningowy. Do soboty jeszcze trochę czasu, ale perspektywa odwiedzenia Krakowa jest bardzo kusząca. Smile)
Odpowiedz
A może by tak 22, piątek? I nawet mogę zaproponować czas i miejsceWink
Odpowiedz
Elu, jakiś koncert planujecie może Big Grin?
Odpowiedz
planujemy - zapraszam Smile Z tym, że jeszcze nie na pewno Wink
Odpowiedz
o może wpadłbym, ostatnio po koncercie było całkiem nieźle, tylko na razie nie zanosi się na to żeby cokolwiek wypaliło Sad , mnie pasuje każdyz tych terminów, także jak coś sie wyklaruje zgłaszam chęć do spotkania.
Odpowiedz
Ja myślę, że termin po koncercie Eli jest bardzo dobry Smile zwłaszcza że dla mnie to na przykład początek wakacji Wink
Odpowiedz
Ustalone. Smile
Odpowiedz
Nowhere Woman napisał(a):Ja myślę, że termin po koncercie Eli jest bardzo dobry
DuchX napisał(a):Ustalone.
Też tak myślę.
Pietrek_C
Odpowiedz
A dziś niespodziewanie nadziałem się na wydziale na Gołębiej na plakat anonsujący jutrzejszy koncert i ciekawym, kto go tam powiesił Smile
Miłość - księga stara. Kto nie czytał, polecam.
Odpowiedz
Mam pytanie!! Czy ktoś z forumowiczów(z Krakowa) mógłby przenocować i ugościć trójkę podróżników(albo tylko dwójkę, jutro się okaże) na noc z 7 na 8 września. Mamy karimaty oraz śpiwory. Jadę w góry, ale chciałbym wreszcie zaznać tego klimatu rynku krakowskiego wieczorem i nocą. Czy ktoś mógłby pomóc??
pozdrawiam
OLI
Odpowiedz
OLI napisał(a):Mam pytanie!! Czy ktoś z forumowiczów(z Krakowa) mógłby przenocować i ugościć trójkę podróżników(albo tylko dwójkę, jutro się okaże) na noc z 7 na 8 września. Mamy karimaty oraz śpiwory. Jadę w góry, ale chciałbym wreszcie zaznać tego klimatu rynku krakowskiego wieczorem i nocą. Czy ktoś mógłby pomóc??
pozdrawiam
OLI
proponuję skorzystać ze stodoły w marszowicach. 8-9 września organizujemy to spotkanie "kaczmarski underground". pogadaj z agnieszką
warchoł? - nie zaprzeczam!
Odpowiedz
Widzisz Marcinie, ja sam bardzo chciałem na spotkanie to pojechać. Uznałem jednak, że nie będę obarczał moich współtowarzyszy opłatą 40zł za Zaiks i resztę bajerów. Sam także wolę przeznaczyć te pieniądze na dłuższy wypoczynek w górach. Rozważałem przenocowanie w stodole, jednak wiąże się to z kosztami za dojazd oraz następnie powrót do Krakowa. Chcialem zaznać nocnego życia w Krakowie, co przy noclegu w Marszowicach wydaje mi się dość trudne do wykonania. Jednakże dziękuję za propozycję, odzew. Rozpatrzę to, bo może się okazać, że będzie to konieczne. Chciałbym, bowiem zostać na sobotę w Krakowie również, aby obejrzeć, jeszcze w cywilizacji spotkanie Portugalia-Polska. Jednak noclegu na tą noc szukam już w innym gronie znajomych, zdaję sobie bowiem sprawę, że forumowicze z Krakowa w tym czasie będą w Marszowicach.
pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości