Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosze o konstruktywna opinie!!!
Witam!
Niestety moj pierwszy post objawi sie bezradnością i niezdecydowaniem :' ,za co was drodzy karczmarofile,przepraszam. :wstyd:
Prosiłbym o opinię pozwalająca dokonać trafniejszego wyboru sposród danych utworów,a to dlategoż,ze istotne sa dla mnie oceny "ogólu",a nie mnie.Potrzebuję wyłowić TEN najistotniejszy dla WIEKSZOŚCI(a nie dla mnie-chociaz taki mam Big Grin )(45min.wykład na którym zamierzam skrzętnie ominąć wszelkie:mury,obławę,żródłoitd.)znowuż kierując sie własna "fascynacja" danego wiersza,moglbym jej potwierdzenie łatwiej poprzeć ,anizeli czyjeś...jednakże prosiłbym o pomoc w ciągu dalszym mojej selekcji: do motywu polit-hist intensywnie lustrowalem:
-rycerze okragłego stołu
-sumienie i historia(!!!!!)
-pierestrojka w KGB
-rokosz
pozdrawiam
Smile
Odpowiedz
adamm napisał(a):za co was drodzy karczmarofile
To nie to forum chyba Wink
adamm napisał(a):do motywu polit-hist intensywnie lustrowalem:
-rycerze okragłego stołu
-sumienie i historia(!!!!!)
-pierestrojka w KGB
-rokosz
A "Jałta"? A "Requiem rozbiorowe"? ...
Jeśli koniecznie z powyższych, to wybrałbym chyba "Rokosz" jeśli interesuje Cię "ponadczasowość" i ogólne tendencje, lub lejtnanta Wanię, jeśli zależy Ci na "konkretach".

Pozdrawiam
Zeratul
[size=85][i]Znaczyło słowo - słowo, sprawa zaś gardłowa
Kończyła się na gardle - które ma się jedno;
Wtedy się wie jak życie w pełni posmakować,
A ci, w których krew krąży - przed śmiercią nie bledną.[/i][/size]
Odpowiedz